To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zmiana smoczka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

calunia
mam mały problem z maluchem,ma 4 miesiące i zmieniłam smoczek z jedna dziurką na 2 dziurki.
Wieczorami i w dzień na smoczku 1 nie było problemu gdy mały wypijał 150ml mleka a teraz gdy leci mu szybciej mleczko domaga się więcej,wieczorami też mu ciężej sie zasypia,czy to jest na pewno wina tego że mleko leci mu szybciej i mniej się męczy i domaga się więcej mleka,bo np.wcześniej po mleku zasypiał a teraz nie potrafi,bo nie zmeczył się...
mamuśka81
Z tego co pamiętam mój wrzaskun 29.gif zasypiał wieczorem tylko przy butli z mlekiem. I cały czas pił z 1 , do momentu jak zaczął na noc kaszę dostawać łyżeczką . Nie pamiętam kiedy dokładnie to było, na 100 % pierwsze 8-9 miesięcy.
julka85
Na rzucenie smoczka najlepsze sa dwa okresy w życiu maluszka icon_smile.gif Zrobiłam jak radzono na https://www.nasza-ciaza.pl/web/spolecznosc/...wygoda_rodzicow. Nie był to efekt natychmiastowy jak to przedstawiono w artykule ale dziś dzidziuś już biega i zasypia bez smoka icon_biggrin.gif
mamuśka81
Chyba jednak nie chodzi o smoka , tylko o picie z butli 04.gif
calunia
CYTAT(patti81 @ Fri, 05 Mar 2010 - 15:01) *
Chyba jednak nie chodzi o smoka , tylko o picie z butli 04.gif



o tak kochana 06.gif

chodziło mi o butelke
mój maluch zawsze na smoczku z 1 dziurką zasypiał przy końcu mleczka,a teraz na smoczku z 2 dziurkami ma oczka jak 5 złotówki hehe 08.gif i by zmęczył się musiałabym dobrabiać mleko,ale wiecej nie zmieści,bo wieczorkiem wypija 180ml,więc nadal wieczorem dostaje wolny a w dzień z 2 dziurkami lub go noszę by zasnął,a do okruszków nie należy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.