To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zwyrodnienie kręgosłupa a zabiegi laserowe i pole magnetyczne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

koliberek66
Witam.
Mam zwyrodnienie kręgosłupa piersiowego i dostalam skierowanie od ortopedy na zabiegi pola magnetycznego i laseroterapii.
Mam problem ponieważ nie wiem czy mam odstawic karmienie mojego 6 miesiecznego synka, ktory jest caly czas na piersi czy tez karmic go dalej.
Bede wdzieczna za odpowiedz. Przeszukałam wiele stron (nawet typowych klinik oferujacych zabiegi pola magnetycznego czy laserów) i wszedzie napisane, ze nie sa wskazane dla kobiet w ciązy i karmiących piersią.
Jak w takim razie zlikwidowac uraz kregoslupa ? Czy pole magnetyczne jest dopuszczalne, co z laserami na odcinek kregoslupa piersiowego ?
Mam miec po 10 takich zabiegów i nie wiem co robic. Czy odstawic małego na 2 tygodnie, czy nie poddawac sie zabiegom.
BÅ‚agam o pomoc.
Pozdrawiam Agnieszka
grzałka
te zabiegi działają tylko i wyłącznie objawowo, więc jeśli karmisz rozsądniej będzie jeśli zaczniesz ćwiczyć, żeby wzmocnić mięśnie tułowia, a zabiegi sobie zostawisz na okres po karmieniu

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.