To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wiesiolek

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

magdu
Czesc wszystkim.mam pytanko.Jak wszyscy tutaj staramy sie o dzidzie,ale bezskutecznie.Ostatnio moj G.pezepisal mi bromergon(0.5tab/codziennie)Clo(od 1-szego dnia cyklu przez 5 dni 2tab/d) i duphaston(od 18 do 28 dnia cyklu 2tab/d).Czytalam ze bromergon ma regulowac cykl,a mi sie spoznia juz dwa dni.Robilam test(przekleta 1 krecha)Zastanawiam sie czy przy tych lekach moge stosowac wiesiolka.Czytalam ze ma dobre dzialanie,ale nie wiem czy nie oslabia dzialania lekow ktore biore.Ponad to mam badac progesteron zeby sprawdzic owulacje.Pierwszy byl za niski,drugi prawie dobry(dopuszczalny)a ostani az 81.Czy leki ktore biore mogly doprowadzic do taaakiego wzrostu.Bardzo prosze o jakies informacce.Szczegolnie w sprawie wiesiolka.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
użytkownik usunięty
[post usunięty]
magdu
Mam jeszcze jeden problem.Chociaz zwykle mam nieregularne cykle(24-29)to tym razem juz 31 dni.Robilam test i wyszedl mi ujemny(niestety)a okresu ani widu ani slychu.Czy ten zestaw lekow(bromergon,clo,duphaston) ktory biore mogl mi tak wszystko rozlegulowac?
milutka
CYTAT(magdu @ Sun, 28 Mar 2010 - 14:12) *
Mam jeszcze jeden problem.Chociaz zwykle mam nieregularne cykle(24-29)to tym razem juz 31 dni.Robilam test i wyszedl mi ujemny(niestety)a okresu ani widu ani slychu.Czy ten zestaw lekow(bromergon,clo,duphaston) ktory biore mogl mi tak wszystko rozlegulowac?


Brałas duphaston do 28dc, więc @ powinna przyjść(czego Ci nie życzę icon_wink.gif )w ciągu bodajże 5 dni, czasami troszeczkę dłużej.
magdu
No coz.Przyszla rycze.gif .W 32 dniu cyklu. icon_sad.gif Teraz nowe dawki clo i znowu czekanie.Jestem jednak troche zamotana.Lekarz kazal nam sie "przytulac"od 14 do 17 dnia cyklu,a jesli mam cykle 32 dniowe to chyba powinno byc troszke pozniej.W tym cyklu mam zamiar wspomoc sie testami owulacyjnymi zeby miec pewnosc.Jesli sie nie uda to mam sie zglosic do lekarza po dalsze instrukcje.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.