To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ustka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tessi
Witam. Co roku jeździmy do Ustki, zawsze wybieraliśmy kwatery w zachodniej części Ustki na kwiatowym osiedlu. W tym roku zachciało nam się pomieszkać po drugiej stronie. Czy znacie może jakieś sprawdzone kwaterki w tamtym rejonie? Szukamy pokoju z pełnym węzłem sanitarnym dla 2 dorosłych i 2 dzieci. Miło by było też mieć dostęp do kuchni czy aneksu. Do morza nie musi być blisko bo jesteśmy mobilni. Ważne żeby okolica była spokojna.
Pozdrawiam icon_smile.gif
tessi
Nikt nie spędzał wakacji we wschodniej części Ustki?
oluśia
My też jezdzimy do Ustki ale zawsze strona zachodnia za Strazą Pożarną mamy swoją stała kwaterę którą wynajmujemy i nigdy nie szukam nic innego .Wolimy bardziej na uboczu i zdala od centrum . icon_smile.gif
joaba

Olusia i co znalazłas cos ciekawego?

ja kocham Ustkę -uwielbiam tamtejszy port i ciepłe wędzone rybki z zaufanego miejsca ,uwielbiam tez te kafejki blisko mola

jedyne co mi przychodzi do głowy to Hotel Morski
Ewcia!
CYTAT(joaba @ Tue, 20 Jul 2010 - 22:53) *
Olusia i co znalazłas cos ciekawego?

ja kocham Ustkę -uwielbiam tamtejszy port i ciepłe wędzone rybki z zaufanego miejsca ,uwielbiam tez te kafejki blisko mola

jedyne co mi przychodzi do głowy to Hotel Morski


a zdradzisz to zaufane miejsce icon_smile.gif ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.