To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

lemoniada

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

olakinga
szukam sprawdzonego przepisu na jakąś pyszną lemoniadę..... moja córa ostatnio była z nami w pizzy hut na obiedzie i takową piła a teraz mi "wierci dziurę w brzuchu" POMÓŻCIE
marghe.
Woda mineralna (moze być gazowana), sok wycisnięty z cytryny (albo więcej niż jednej), cukier, lód, świeza mięta
Proporcje musisz dobrać sama. Ja lubię b. kwasną
olakinga
a jak nie mam świeżej mięty to jest sens parzyć i dolewać - próbowałaś kiedyś tak ??? nie mogę dostać mięty świeżej nigdzie icon_sad.gif
marghe.
Mięta nie jest niezbędna.
Ale oczywiście, mozesz zaparzyć zwykłą i odrobinę dodać.
Popróbuj icon_smile.gif
sweetey
dla siebie jak i dla dzieci robię często taką [edit: moderacja], w lato praktycznie co drugi dzień icon_smile.gif ale czasami i zimą moje maluchy chcą żeby im zrobić icon_smile.gif prosty szybki przepis a na pewno zdrowszy od wszystkich słodkich napojów.
marghe.
CYTAT(sweetey @ Thu, 29 Oct 2015 - 18:50) *
dla siebie jak i dla dzieci robię często taką lemoniadę, w lato praktycznie co drugi dzień icon_smile.gif ale czasami i zimą moje maluchy chcą żeby im zrobić icon_smile.gif prosty szybki przepis a na pewno zdrowszy od wszystkich słodkich napojów.

z bakłażana? icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.