To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

starajÄ…ce siÄ™ z Warszawy/problemy z tarczycÄ…

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

użytkownik usunięty
[post usunięty]
Carrie
Ja wprawdzie ani z Warszawy ani z okolic ale napiszę,że to fajna i istotna inicjatywa.Stanowiska lekarzy (od lekarza pierwszego kontaktu, ginekologa, przez kardiologa oraz endokrynologa) są bardzo zróżnicowane a temat często bagatelizowany.Tak na początku ciąży jak i po porodzie.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Carrie
CYTAT(użytkownik usunięty @ Fri, 30 Apr 2010 - 13:12) *
cytowany post usunięto


ale to też anonimowo tylko - będąc ukryt-ą/ym pod jakimś nickiem na forum, ewentualnie jako przerywnik między schabowym a kawą w niedzielne popołudnie

nie wiesz, każdy Polak ma kilka ukrytych specjalizacji - politolog, lekarz oraz trener narodowej reprezentacji

Szkoda, kurcze, szkoda.Sama miałam nieprzyjemność przekonać się jak to poważnie traktuje się ciężarną z nieco mniej książkowymi objawami zaburzeń w pracy tarczycy.Tak więc w kontekście starań jako takich nie pomogę nawet na odległość.Chcę jednak zaznaczyć, że i po owocnych staraniach problem z diagnostyką oraz prowadzeniem takiej pacjentki nie znika. Gruntowne przebadanie mnie to efekt uporu mojej ginekolog ale już na polu "co dalej z takimi wynikami" to wolna amerykanka.Ilu lekarzy - tyle decyzji.Całe spektrum - łącznie z pomysłem przeprowadzenia operacji w III trymestrze.W zasadzie do samego końca, a nawet i w połogu, nie miałam poczucia, że jestem prowadzona we właściwy sposób.Cały czas towarzyszył mi strach.
kalarepa78
CYTAT(użytkownik usunięty @ Thu, 29 Apr 2010 - 17:16) *
cytowany post usunięto


Mam nadzieję, ze to literówka wynikła z pospiechu i że inicjatywa nie nazywa się Tydzień Walki z Tarczycą icon_wink.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
katiek
Rosa wczoraj ci pw wysłałam, a go nie widzę w śledzonych-doszło?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.