To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co na mrówki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Pecia
mam w ogrodku mrowiska, nagle sie porobily jest ich kilkanascie, myslalam ze to krety 29.gif a to mrowiska czerwonych mrowek 32.gif

nie chce ich absolutnie w malutkim ogrodku, mozna cos z nimi zrobic zeby poszly np do sasiadow 06.gif ???
Kocurek
CYTAT(-windows- @ Thu, 13 May 2010 - 15:27) *
mam w ogrodku mrowiska, nagle sie porobily jest ich kilkanascie, myslalam ze to krety 29.gif a to mrowiska czerwonych mrowek 32.gif

nie chce ich absolutnie w malutkim ogrodku, mozna cos z nimi zrobic zeby poszly np do sasiadow 06.gif ???


Sa specjalne preparaty na mrówki, do kupienia w centrach ogrodniczych.
Myssia
ja miałam mrówy, kupiłam coś Brosa bodajrze, biały proszek, do sypania na mrówki. Pomogło, nie wróciły do tej pory, a było to ze 3 lata temu.
Basia:)
Biały proszek Brosa albo preparat skuteczny w 200% którym wybiłam rok temu stado mrówek z ogrodu pchających się do domu.Nazywa się K-Othrine.Jest rewelacyjny.
Pecia
dziekuje icon_smile.gif
Agalu
ja w zeszłym roku też miałam takie kopczyki w trawie i myślałam że to krety a był to mrówki, posypałam proszkiem do pieczenia, bo gdzieś wyczytałam że można go użyć i mrowiska zniknęły 06.gif
kasiaaaaa
CYTAT(Agalu @ Wed, 19 May 2010 - 21:13) *
ja w zeszłym roku też miałam takie kopczyki w trawie i myślałam że to krety a był to mrówki, posypałam proszkiem do pieczenia, bo gdzieś wyczytałam że można go użyć i mrowiska zniknęły 06.gif

Poważnie?? Bo mi właśnie potrzebny bezpieczny środek do wytępienia mrówek z piaskownicy młodej. Tylko tam są czarne mrówki. Zadziała? icon_smile.gif
Litka
kwas borny plus ugotowane żółtko, przetestowane kilka razy i działa
Agnieszka.zg
mi ten proszek nie pomógł za bardzo ale jeszczezastanawiam się czym wysypac wokół oczka wodnego bo te w.w sa szkodliwe dla oczek
Gaja
Potwierdzam proszek do pieczenia [jeśli nie chcecie innych chemikaliów typu Bros].
Sprawdzone na swoim ogrodzie.
wiewiórczak
U nas pojawiły się mrówki w kuchni, głownie na parapetach okien, czym się ich pozbyć?

W życiu nie miałam do czynienia w domu z robactwem, w dzieciństwie na mysz w kuchni polowaliśmy, ale mrówek podobno trudno się pozbyć, więc poradźcie proszę!
MamaOkrąglinków
Afanisep pylisty (chyba tak to się pisze) działa na prawdę szybko to też taki proszek do stosowania w domu, ja go w tym roku używałam mrówy zginęły po 2 dniach icon_smile.gif są jeszcze takie płytki do domu, podobno skuteczne jednak u mnie nie zadziałały tak jak powinny, mrówki się tylko przeniosły, a i ten Bros chyba też można w domu stosować icon_smile.gif
Zelda
CYTAT(wiewiórczak @ Sat, 12 Jun 2010 - 09:05) *
U nas pojawiły się mrówki w kuchni, głownie na parapetach okien, czym się ich pozbyć?

W życiu nie miałam do czynienia w domu z robactwem, w dzieciństwie na mysz w kuchni polowaliśmy, ale mrówek podobno trudno się pozbyć, więc poradźcie proszę!

posyp parapet lub miejsce gdzie chodzą cynamonem najlepiej świeżym,mrówki nie cierpią tego zapachu,wyniosą się.
A_KA
Nasze czarne mrówki w ogrodzie próbowaliśmy tępić najpierw proszkiem do pieczenia. NIC to nie dało. Pomógł Borax. Mrówek jest zdecydowanie mniej. Przynajmniej na tyle, że już nam nie przeszkadzają i dajemy im żyć 08.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.