To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poród w Niemczech (Hamburg)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Karlajna
Witam, czy któraś z Was rodziła w Hamburgu. Mieszkam w Niemczech od niedawna i jesienią będę rodziła w Hamburgu. Nie mam pojęcia, który szpital wybrać. Gdzie pracują jacyś polscy lekarze albo położna?
Karlajna
Czy brak wpisów znaczy, że nie możecie nic doradzić? Liczę na jakiekolwiek informację. Myślę, że zdecyduję się rodzić w Albertinen-Krankenhaus, czy ktoś ma jakieś informacje o tym szpitalu?
serafina
Czesc, ja rodzilam w tym szpitalu o ktorym piszesz na volksdorfie i ogolnie z opieki bylam zadowolona, 4 lata temu pracowala tam przemila polska pielegniarka, polska polozna tez tam byla bo mnie przyjmowala czy dalej tam jest to nie wiem.Szpital ten poradzila mi moja Hebamme-tez polka ze wzgledu na to ,iz rodzi sie w "przyjaznych "warunkach bez "tasmowego" podejscia jak podobno na barmbek jest,jednakze widocznie mialam pecha i moja znajoma kotra tam rodzila rowniez bo w tym samym czasie kiedy ja rodzilam ,rodzilo tez kilka innych kobiet i jedna polozna musiala sie zajmowac kilkoma. To bylo moje pierwsze dziecko i bardzo sie denerwowalam jak ona co chwile wychodzila w trakcie zeby zajrzec do innych, cale szczescie ze moj maz byl przy mnie bo to byl naprawde duzy stres dla mnie. Opieka pozniej w porzadku.Co jeszcze musisz wiedziec to fakt,iz w tym szpitalu maja zasade nie nacinania co do konca tez niejest takie dobre zwalszcza przy pierwszym dziecku bo jednak wiekszosc kobiet przy pierwszym porodzie sie bez tego nie obejdzie a peknieta rana jest duzo gorza do zszycia niz nacieta. Moja znajoma miala dokladnie te same doswiadczenia co ja wiec albo byl to mega zbieg okolicznosci jako wyjatek albo cos w tym jest. Pozdrawiam
Karlajna
Dziękuję za informację icon_smile.gif. Właśnie przyjechałam do Hamburga i szukam lekarza, najlepiej Polaka, który poprowadzi ciążę. Czy możecie kogoś poradzić? Sprawdzałam lekarzy na polscylekarze.org, jednak nic nie mówią mi te nazwiska, a o opinię na forach trudno. Jeśli któraś z was ma jakieś doświadczenia prosze o radę. Mam jeszcze jedno pytanie wie ktoś gdzie można wykonać USG 3d w Hamburgu i ile to kosztuje?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.