To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamuśki przed 25 roczkiem :) odsłona nr II :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
sonia18a
Dziewczyny, więc to jest nasza druga odsłona icon_smile.gif
Zapraszam Was tutaj icon_smile.gif Niedługo postaram się uzupełnić nasze dane na 1 stronicy icon_smile.gif

LISTA NASZYCH MAMUSI OBECNYCH I PRZYSZŁYCH!!!




SABINAA (Sabina- 07.06.1991)

i jej córeczka Lenka(15.09.2009)



BLONDI19 (Ewelina- 09.09.1990)

i jej syn Kubuś (26.08.2009)


AGUC!OREQ (Agnieszka- 10.06.1990)

i jej córeczki: Asia (17.07.2006) i Gabrysia (11.07.2010)
] i

MAMABLANkI (- 17.04.1990)

i jej córeczka Blanka (23.04.2010)


SIMRAN (Paulina- 29.01.1990)

i jej córeczka Dagmarka(28.04.2010)



GWIAZDECZKA77 (Ania- 07.05.1989)

i jej córeczka Wiktoria(21.04.2010)


MsPAULINAUk (Paulina- 21.02.1989)

i jej córeczka Abigail (13.06.2010)


SONIA18A (Sonia- 17.10.1988)

i jej syn Brian (06.04.2009) i córeczka Meeah 02.08.2010)
i


*MAGDALENkA* (Magda- 06.10.1988)

i jej syn Filipek (20.02.2008)


JUSTYNkA18D (Justyna- 16.07.1988)

i jej córeczka Oliwka (22.11.2008) i jej syn Szymek (22.12.2010)
i

DOROONIA (Dorota- 10.06.1988)

i jej syn Adrianek (26.11.2008) i jej córeczka jeszcze pod serduszkiem
i


ALECTA (Edyta- 26.01.1987)

i jej córeczka Nikolka (29.10.2009)


GUNIA86 (Agnieszka- 06.12.1986)

i jej syn Tymoteusz (03.05.2009)



BANSHEE (Sylwia- 19.12.1986)

i jej synowie: Joachim (02.09.2005), Oskar (05.06.2007) i Eryk (10.01.2009)


ASIA... (Joanna- 12.11.1985)

i jej syn Jaś (29.01.2005) i córeczka Agatka (18.12.2009)
i


MADZIA1983 (Magda- 21.11.1983)

i jej syn Krzyś (15.03.2007)


doroonia
No to sie rozpisalysmy niezle jak juz 344 strony byly hehe nawet tego nie zauwazylam.
Jak tu swiezo i bezpostnie:) Musimy szybko to zmienic wiec chetnie uslysze co u Was slychac.
Simran nam cos zamilka...
agrafkaa
więc i ja się melduję w nowej odsłonie
sonia18a
Dagmarka chyba pochłonęła Simran bez reszty icon_biggrin.gif
MsPaulina też dziś milczy- może wybrała taki piękny dzień na poród 03.gif
Doroonia zbieram się do odpisania na równolatkach, ale jakoś natchnienia brak icon_wink.gif jak się czujecie??
Asia jak pociechy?? na nk widziałam, że są przeurocze icon_smile.gif

ps. dziś wieczór, jak moje słonko będzie spało uzupełnię pierwszą stronę... co powiecie na zdjęcia maluchów przy naszych nickach i suwaczkach??
Sabinaa
No więc melduję się i ja icon_smile.gif
madzia1983
ja sie też melduje, :>
MamaBlanki
i ja teżicon_wink.gif
:*
sonia18a
Może i ja jestem zakręcona, ale: Witaj mamo Blanki:) czyżbyś była u nas nowa??
doroonia
No my juz na szczescie wyzdrowielismy,ale pogody ladnej jak nie bylo tak niema.Czasem na chwilke poswieci slonce,ale zaraz znowu pada albo grzmi.Niecierpie maja!Zbliza sie nasza 2 rocznica slubu...a ja zupelnie niemam pomyslu co by przygotowac/kupic M. Chcialabym zeby bylo to cos wyjatkowego,po tych naszych tegorocznych ciezkich przejsciach.Macie moze jakies pomysly?
Simran
Jestem i ja icon_biggrin.gif
Rzadko bywam bo mała w dzień marudna więc często chodzimy na spacerki bo wtedy śpi icon_smile.gif A poza tym jest taka śliczna że mogłabym na nią cały czas patrzyć icon_smile.gif

Jestem załamana bo pokarm mi zanikł icon_sad.gif

A co tam u Was kobietki?
madzia1983
doroonia co Ty opowiadasz? Mieszkamy za miedzą i u nas od kilku dni, dokładnie od 2, całymi dniami świeci słońce i jesteśmy cały dzień na dworze. Wczoraj jedynie tak więcej padało, ale jest lepiej niż było icon_biggrin.gif
Paulina to super że juz wychodzisz z małą... a to nie za wcześnie przy takiej pogodzie? Ja bym sie bała... Pokarmem się nie przejmuj, widocznie tak miało być, trudno... nie Ty jedna... ja np w ogóle nie mogłam małego praktycznie karmić przez moje leki, karmiłam tylko raz na dobę piersią, a tak to cały czas butla icon_sad.gif
Simran
Cieplej ja ubieram i jest ok. W domu przeciez bym zakisła icon_smile.gif Oczywiście jak pada to siedzimy w domku icon_razz.gif
A co do karmienia to moze i masz rację ale i tak mi z tym źle...
Sabinaa
MamoBlanki-faktycznie nie widziałam Cię wcześniej i widzę, że masz identyczne suwaczki co ja-troszkę dziwne
gunia86
ja bym mogła się zgłosić, choć za dużo tu nie siedzę,a wy to już swoje grono zgrane macie icon_smile.gif

Simran dobrze, ze z małą wychodzisz, już zaraz miesiąc to nie ma co w domku siedzieć, ja z małym odkąd się urodził byłam codziennie, nawet jak padał śnieg, czy deszcz, to choć na chwilę choćby to miało być 5 min do sklepu icon_smile.gif
MamaOkrąglinków
i jak jestem icon_smile.gif
u nas chorobowo, ja i ma.ła rozłożone :/
test negatywny ale @ brak, zobaczymy, może to przez chorobę icon_sad.gif
i proszę o kciuki za męża jutro o 12 ma egzamin icon_smile.gif
Nessi
Witam w nowym wątku tzn w jego kontynuacji icon_wink.gif
Rzadko ostatnio bywam na maluchach... Brak wolnych chwil, Majka mała Gwiazda pochłania większość mojego czasu icon_wink.gif
Simran
Gunia ja z małą pierwszy raz na spacerze byłam jak miała 9 dni i od tamtej pory staram się jak najczęściej z nią wychodzić icon_smile.gif
sonia18a
ja z Brian'em byłam ja miał dobę icon_razz.gif (wychodziliśmy ze szpitala), ale na drugi dzień już byliśmy czyli miał 2 dni icon_biggrin.gif była super pogoda więc czemu miałam go w domu trzymać icon_smile.gif

Z tego co widzę po ilości postów, to mama Blanki jest nowa na forum- więc witamy icon_biggrin.gif

Gunia ależ my Cię tu chętnie przyjmiemy icon_biggrin.gif tylko zaglądaj do nas częściej icon_smile.gif

Simran, mówi się trudno... ciesz się małą ile się da icon_smile.gif


Sabinko, może mama Blanki klikła na Twoje suwaczki, żeby utworzyć swój icon_smile.gif poczekamy aż się do nas odezwie icon_smile.gif

Magda jak już do nas zajrzałaś, to wrzuć fotki księżniczki i daj znać, czy jak coś mogą zostać użyte na 1 stronie icon_wink.gif
MamaBlanki
Tak dziewczyny, jestem nowa;) bo mamą też jestem od niedawna;)
co do suwaczka to nie klikałam do nikogo hehe, nie w moim stylu kopiowanie;) tak jakos chyba poprostu wyszlo;) za wiele na tym portalu ich nie ma wiec nic dziwnego ze dwie osoby wybraly takie same;)
MamaBlanki
doroonia Ja na a rocznice slubu planuje przygotowac randke taka cos na zasadzie naszego pierwszego spotkania;) zadzwonie do swojego (obecnie juz;P) męża i powiem o ktorej i gdzie sie spotkamy;) zjemy kolacje przy swiecach a potem sprawa sama nabierze obrotów;D ja tak planuje a moja rocznica dopiero w styczniu ;P
Sabinaa
My mamy za miesiąc rocznicę ślubu,ale wogóle nie zastaniawiam się nad tym co i jak. Zdaje się na mojego M,o ile w ogóle będzie pamiętał
sonia18a
MamoBlanki w takim razie podaj nam swoje dane (imię i datę urodzenia), oraz wrzuć jakąś fotkę icon_smile.gif

ps. uzupełniam pierwszą stronę, wrzućcie mi jeszcze datę urodzenia Waszych pociech, bo nie wszystkie pamiętam 37.gif
Justynka i Dorotka Wasze są z końca listopada 2008 ale za nic nie pamiętam którego dokładnie icon_razz.gif
gunia86
u nas mały miał tydzień jak byliśmy 1 raz, nie licząc wyjścia ze szpitala icon_smile.gif
Sonia wy to błyskawicznie, ale jak pogoda dopisała czemu nie, ja wyszłam ze szpitala dopiero na 3 dobę, a ty już dawno spacerowałaś icon_smile.gif

rocznice do naszej trochę czasu, zależy jaką liczyć, cywilną czy kościelną icon_biggrin.gif bo jak kościelną to za parę dni.. a czy coś będzie pewnie nie..
Sabinaa
Sonia-Lenka urodziła się 15.09.09
sonia18a
Gunia u nas było chyba cieplej niż w domku icon_wink.gif

Doroonia, Justynka, Asiaa, Madzia1983 i Magdalenka podajcie daty narodzin pociech... tzn Asiaa tylko Jasia bo Agatkę znalazłam icon_wink.gif

Sabinko Ciebie też udało mi się znaleźć icon_smile.gif

Potrzebuję jeszcze dane: Blondi19, MamyBlanki i MsPaulinaUk


Dziewczyny wrzućcie też zdjęcia dzieci i Wasze, które mogłabym wrzucić na 1 stronę icon_smile.gif
gunia86
Sonia no piękna 1 stronka icon_smile.gif widze że dane znalazłaś..
tutaj my:

sonia18a
szukajcie a znajdziecie icon_biggrin.gif a Twoje Gunia to obowiązkowo icon_wink.gif a to kilka fotek i mogę sobie wybrać 03.gif Tymuś jak zawsze śliczny icon_smile.gif

Brak mi jeszcze daty urodzenia krzysia-Madzi1983 i Filipka-Magdalenki icon_wink.gif No i potrzebowałabym wiedzieć jak mama Blanki ma na imię icon_wink.gif
gunia86
Kilka kilka, szukałam jakiś bliżej by było ładniej go widac icon_smile.gif

Soniu a jak tam się czujesz?
ah mi się tez już marzy 2 i nawet mężusiowi mówiłam, choć on bardziej sceptyczny jak na razie.. ale moze się skusi- gdyby nie ruszająca budowa to pewnie by się zgodził.
Po za tym mały jak na razie nie załapał się na żłobek, może we wrześniu się uda a jak nie to będę dalej w domu z Tymkiem, choc kasa potrzebna.
Simran
Pierwsza strona fantastyczna icon_smile.gif Soniu na pewno się napracowałaś icon_smile.gif
prosisz o zdjęcia więc prosze bardzo icon_smile.gif
Abunieczek
Czesc kobietki icon_smile.gif no ja nie wyladowalam na porodowce, jeszcze nie icon_razz.gif hehe az sie dziwie,ze tyle maluszek we mnie siedzi, myslalam ze zdarzy mi sie jak wiekszosci pierworodek ze 2-3 tyg przed terminem a tu.......cisza icon_sad.gif

Przed chwila zwleklam sie z wyrka icon_biggrin.gif godzinami wpatruje sie w lozeczko a nim weszlam na portal to obmyslalam w co ubiore moje malenstwo na pierwszy spacerek... Bardzo sie nie moge doczekac...............

Zglaszam swoj meldunek na drugiej odslonie icon_razz.gif

Sonia, jakie dane konkretnie chcesz ode mnie?? pisz to podam icon_razz.gif jezeli chodzi o date urodzenia mojej pociechy to jest przewidywana na 6 czerwca icon_smile.gif

Simran, jejciu jaki slodki Twoj maluszek, jaki maciupci... no rozkleilam sie totalnie...
Simran
No maciupka jest icon_smile.gif Ale mała się nie urodziła bo 58cm i 4010g icon_smile.gif Więc jak na dzidzie to chyba całkiem spora icon_razz.gif Ale ona lubi się tak zwijać właśnie w kłebuszek więc pewnie dlatego mniejsza się wydaje icon_razz.gif

Paulinko ja urodziłam równo 14dni po terminie więc jeszcze wszystko przed Tobą icon_razz.gif Może maleństwu nie spieszy się na świat icon_razz.gif
Sabinaa
Troszkę nieaktualne, ale jak będzie coś nowego to dodam



agrafkaa
Jasio 29 styczeń 2005r



pierwsza stronka super podziwiam za prace blagam.gif brawo_bis.gif
doroonia
To i ja dodam:)



Madzia no widzisz u Ciebie slonko a u mnie pare km dalej co chwile leje.Dzis na szczescie tylko straszy wiec biealismy od rana po ogrodku.Teraz maly padl wiec moge zrobic obiadek;) Dalej niewiem co z ta rocznica zrobic...mysle,mysle i nic mi do glowy nie przychodzi..
sonia18a
zdjęcia uzupełnię później... pierwsza strona prawie gotowa icon_razz.gif idę położyć mojego urwiska...

ps. MsPaulina- kto Ci powiedział, że pierworódki rodzą wcześniej?? z tego co ja słyszałam to właśnie pierworódki częściej po terminie niż przed icon_razz.gif

Gunia, a nie narzekam icon_smile.gif byle z dzidzią było ok, to wszystko zniosę icon_biggrin.gif

u nas dziś pochmurnie się zrobiło <hurraaaaa> już nie było czym oddychać, ale na deszcz i tak się nie zapowiada icon_sad.gif
Simran
Asia Jasio z tego samego dnia i miesiąca co ja icon_smile.gif Tylko rokiem nie pasujemy do siebie icon_razz.gif
gunia86
Simran mała cudowna! taka mała słodka kruszynka icon_smile.gif a swoje kg ważyła, ale potem zobacz jak łatwo chwycić takiego bobaska- mój też był spory bo 4420.

Paulina a czy ja wiem czy tak większość pierworódek rodzi przed terminem, chyba nie, to raczej od tego zależne nie jest. Najważniejsze że już bliżej niż dalej!

Sonia chyba najgorsze za wami już, teraz musi być lepiej!
Abunieczek
Wszystkie pierworodki z mojego miasta kielc rodzily przed terminem+ moja mlodsza siostra icon_razz.gif bobaski macie wszystkie cudne az milutko popatrzyc icon_smile.gif a jak wstawic zdjecie?? bo jakos probuje i mi nie wychodzi pewnie cos zle robie a chcialabym sie chociaz pochwalic swoim siostrzencem icon_smile.gif
Sabinaa
Musisz wrzucic na serwer np fotosik, czy imageshack
madzia1983
Sonia Krzyś jest z 15.03.07 icon_razz.gif
Gdybym ja była ze swoim ślubnym to 28.09 mielibyśmy rocznicę ślubu, a tak... no niestety icon_sad.gif bu icon_sad.gif
Sonia pierwsza strona świetna!! Co do zdjęć to wybierz sobie jakieś na nk.icon_smile.gif
sonia18a
CYTAT(MsPaulinaUK @ Tue, 25 May 2010 - 14:23) *
Wszystkie pierworodki z mojego miasta kielc rodzily przed terminem+ moja mlodsza siostra icon_razz.gif bobaski macie wszystkie cudne az milutko popatrzyc icon_smile.gif a jak wstawic zdjecie?? bo jakos probuje i mi nie wychodzi pewnie cos zle robie a chcialabym sie chociaz pochwalic swoim siostrzencem icon_smile.gif


wrzucasz np. na www.imageshack.us a później kopiujesz bbc code (ten z url) i wklejasz tam gdzie piszesz posta icon_wink.gif powodzenia

ps. jak przejrzysz forum itd to zauważysz, że jednak nie wiele pierworóek jak i nie raz tych które maja więcej dzieci rodziły po terminie... z reguły rodzi się przed terminem gdy coś jest nie tak, więc ciesz się icon_wink.gif

Madzia- dziękuję za pozwolenie icon_biggrin.gif
madzia1983
Soniu, Ty wiesz, że ja Tobie pozwolę na wsio ze mną icon_wink.gif
Abunieczek
Moje drogie Panie przedstawiam Wam mojego kochanego siostrzenca Piotrusia



Uploaded with ImageShack.us
Abunieczek
ale zepsulam :jestem zly najpierw wstawilam a potem usunelam z serwera no i po zdjeciu... :jestem zly
sonia18a
CYTAT(madzia1983 @ Tue, 25 May 2010 - 19:54) *
Soniu, Ty wiesz, że ja Tobie pozwolę na wsio ze mną icon_wink.gif


to dobrze icon_wink.gif bo w listopadzie planujemy zawitać w Polsce, więc wybiorę jakąś knajpkę coby nam się udało choć godzinę spokojnie posiedzieć icon_wink.gif
madzia1983
no i to prawie jedyna dobra wiadomosć na dzis, Sonia!! Już się cieszę na spotkanie icon_wink.gif możemy sie u mnie umówić, po co po knajpkach lazić icon_razz.gif
sonia18a
my znów na krótko będziemy, bo na 50-lecie ślubu mamy zaproszenie i parę spraw do załatwienia, więc nie obiecuję, jak poprzednim razem, bo pewności nie mam... ale mam nadzieję, że spotkanie choć krótkie wypali icon_smile.gif
sonia18a
Paulina ze zdjęciem spróbuj jeszcze raz, tylko nie usuwaj z serweru jeszcze icon_wink.gif a masz może zdjecie z usg?? jeśli tak to wrzuć nam icon_smile.gif
agrafkaa
sonia stronka śliczna,proszę o uzupełnienie Jasiek 29.01.2005
gunia86
Sonia stronka coraz piękniejsza icon_smile.gif
i witamy z rana icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.