To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

komu gorsenia 65J,K +figi do kompletu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

wiesiołek
Zamówiłam przesyłkę na Gorsenię Morrona i Mistyrose 65 J, K oraz figi do tego w rozmiarach M i L.
Zostawiam sobie jeden z nich 65J oraz figi L (nie mogę sie zdecydowa który , ale raczej zostawie ten brązowy), resztę mam albo do szybkiego opchnięcia potrzebującym albo odsyłam (robie.zwrot). Jeśli któraś z was jest zainteresowana to prosze o szybki kontakt telefoniczny - mój numer ma Viola i chyba Truska. Raczej na forum nie bedę zaglądac.

Plusy miękki, dośc dobra konstrukcja i rzadki rozmiar. Minusy- mocno zabudowany, szerokie boki (jak ktos lubi to dla niego plus). jeśłi chodzi o urodę to wzornictwo "zachowawcze", ale w tej rozmiarówce to sobie esteta nie poszaleje, chyba , że nie ma co robic z kasą.
Staniki tanio jak na ten rozmiar ok. 75zł oraz figi 34zł. Koszty przesyłki wam odpadną, a taniej niż w sklepie stacjonarnym.
truska
wiesiołek ja juz nie mam twojego nr tel, bo stracilam wszytskie kontakty w telefonie 21.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.