To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

O zawartości pieluch teraz...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dirty Diana
Mój synek karmiony piersią od 9 dni dostaje słoiczkowe jedzenie. Początkowo przez 6 dni marchewkę, od 3 marchewkę z ziemniakiem. Myślałam, że kiedy rozszerzę dietę małego, to zmienią się jego kupy. Staną się bardziej zwarte i będzie ich mniej. Ale niestety, nic z tego. Jarema zawsze robił sporo rzadkich kup w kolorze żywej żółci ze śluzem w tejże barwie. Teraz zmienił się tylko kolor, no może 2 pierwsze kupki są w konsystencji tego, co w słoiczku, reszta, a potrafi ich być w sumie od 3-7, dalej rzadka. Czy to normalne, tak może być? A może mały czegoś nie toleruje?
Ja wiem, że to taki "niesmaczny temat", ale jakoś mnie to niepokoi, choć lekarz nie widzi problemu.
xxyy
Kaelsa, ja zauwazylam zmiany w konsystencji dopiero po kilku ladnych tygodniach od wprowadzenia stalych pokarmow. Jak bylo tego wiecej, czesciej i wieksze porcje.
Po 9 dniach to stale jedzenie jest jeszcze tylko dodatkiem do glownej diety czyli mleka.
Tamara79
Kaelsa u nas jajecznicowe kupki byly bardzo dlugo, wlasciewie dopiero po roczku jak Gucio zaczął przechodzić na naszą kuchnię i przestałam go karmić piersią zrobiły sie bardziej zwarte.
Nadal zdarzaja mu siÄ™ rzadsze stolce, ale kolor juz zdecydowanie inny.
Myslę, że u was wszystko w normie.
Izzy
Kaelsa u nas po wprowadzeniu stałych pokarmów kupy na początku były jeszcze rzadsze niż przed. Pieluchy nie dawały rady 03.gif. Po jakimś czasie, a właściwie, jak wprowadziliśmy słoiczki z mięskiem kupy zrobiły się zwarte. Pediatra też mnie uświadamiała, że wraz z wprowadzaniem nowych pokarmów konsystencja i kolor będą się zmieniały.
Dirty Diana
Dzięki, Dziewczyny.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.