To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gdzie kupic maly termofor

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zilka
Jak nie potrzebowalam to wszedzie widzialam takie male termofory w pluszowych pokrowcach, jakies misie, etc. a teraz potrzebuje ASAP to znaczy dzisiaj musze to kupic i nie wiem gdzie????? Kto? wie gdzie w Warszawie moge to kupi??
odynka
w aptece;)
zilka
CYTAT(odynka @ Fri, 18 Jun 2010 - 11:13) *
w aptece;)


ale czy w każdej? Bo mnie chodzi o nieco mniejszy w dziecięcym pokrowcu
Agnieszka AZJ
Mam wrażenie, że widziałam coś takiego w sklepach o wdzięcznej nazwie "Flo" icon_wink.gif Ale to było w zimie.
zilka
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Fri, 18 Jun 2010 - 11:16) *
Mam wrażenie, że widziałam coś takiego w sklepach o wdzięcznej nazwie "Flo" icon_wink.gif Ale to było w zimie.


Masz rację! Zajrzę tam.

Ale i tak czekam na dalsze typy:)
Elak
Ja widziałam w Empiku, ale też zimą.
odynka
CYTAT(zilka @ Fri, 18 Jun 2010 - 11:14) *
ale czy w ka?dej? Bo mnie chodzi o nieco mniejszy w dzieci?cym pokrowcu


nie wiem czy w ka?dej... Kuba kupowa? zabie w pokrowcu pingwinku... tyle ?e ju? jaki? czas temu...
agarad
W SMYK-u kiedyś były ale czy są dziś to moge sprawdzić dopiero ok. 15 bo się wybieram icon_wink.gif
Zuzka80
Widziałam kiedyś w Jysk'u.
ana
w aptece ale musisz raczej zamówić to sprowadzą
Myssia
w rossmanie widziałam, ale też w zimie icon_sad.gif
Nessi
Na allegro icon_smile.gif
Politea
CYTAT(zilka @ Fri, 18 Jun 2010 - 10:55) *
Jak nie potrzebowalam to wszedzie widzialam takie male termofory w pluszowych pokrowcach, jakies misie, etc. a teraz potrzebuje ASAP to znaczy dzisiaj musze to kupic i nie wiem gdzie????? Kto? wie gdzie w Warszawie moge to kupi??

Na Ursynowie jest sklep z dzieckowymi rzeczami i tam takowy termofor można nabyć (firma Sterntaler). Na allegro można ich znaleźć.
karo99
Mamy w domu termofor Sanity w bardzo fajnym pokrowcu w formie świnki. Ładnie to wygląda i sympatycznie z punktu widzenia dziecka, a to właśnie u naszego synka najczęściej termofor jest potrzebny. Szczelna konstrukcja, łatwa w czyszczeniu, przyjemna w dotyku, delikatna dla skóry dziecka, mogę polecić.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.