To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

prywatna przychodnia pediatryczna

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Inanna
Szukam w Kielcach prywatnej przychodni pediatrycznej, w której pracują szanujący klienta lekarze. Chcę zaszczepić Pawła na tężec (ostatecznie może być błonica-tężec) i polio. Mamy kartę w jednej z państwowych przychodni, ale do niej nie chodzimy i ONI się nami też nie interesują. Obawiam się, że jak tam pójdziemy w celu zaszczepienia tylko tego, co wyżej, to się zrobi afera. Spodziewam się, że odmówią nam szczepienia. Dlatego chciałabym zabrać kartę i przepisać małego do jakiegoś sensownego, kulturalnego i szanującego rodziców swoich pacjentów lekarza, pracującego w przychodni, która wykonuje szczepienia. Możecie mi coś polecić?
śmieszek
a dlaczego mieliby odmówic szczepienia?

a tak na marginesie: nie znam takiej w Kielcach. Wszędzie pracują ludzie i albo sa bardziej ludzcy albo nie. Spotykałam w prywatnych przychodniach niemiłą obsługę i zupełnie aż szokująco miłą w państwowych.
Osobiście z dziecmi jezdze do Bilczy do prywatnej przychodni dr Domagały (przyjmują tam różni pediatrzy) i jestem zadowolona, ale jak wyżej wspomniałam i tam róznie bywa.
oliweczkas
Ja chodzę do przychodni MEDICA na Stoku. Jestem mega zadowolona, mili lekarze, z kilkunastoletnim doświadczeniem, brak kolejek. Możesz ich znaleźć w internecie.
Inanna
CYTAT(śmieszek @ Tue, 20 Jul 2010 - 09:43) *
a dlaczego mieliby odmówic szczepienia?


Bo tak, jak my chcemy "się nie szczepi". Jak nas zobaczą i połapią się, że mają w ewidencji dziecko trzyletnie w ogóle nie szczepione i - co gorsza - nie wzywane przez nich na szczepienia, to będą chcieli załatwić to za jednym zamachem, czyli 6w1. To, czego my chcemy jest nie do zaakceptowania dla większości państwowych lekarzy: bo nie można sobie wybrać, na co się chce szczepić, a na co się nie chce. Trzeba szczepić wg kalendarza i już!
Inanna
CYTAT(oliweczka29 @ Tue, 20 Jul 2010 - 13:32) *
Ja chodzę do przychodni MEDICA na Stoku. Jestem mega zadowolona, mili lekarze, z kilkunastoletnim doświadczeniem, brak kolejek. Możesz ich znaleźć w internecie.


Super! Myślałam o tej przychodni, mam niedaleko, jest prywatna - może tam się dogadam. Możesz polecić konkretnego lekarza?
oliweczkas
Tam leczą na Fundusz. Zakładasz kartę i gotowe. Nasza cała rodzinka jest tam zapisana.
Ja chodzę z Zuzią do dr Przybyszek-przemiła z ogromnym doświadczeniem. Sama się u niej leczyłam jako dziecko.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.