To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Żłobek Krecik

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aratis
Jak w temacie-chodzi mi o żłobek na Chrobrego (bo chyba mają kilka filii) Wiem,że jest problem z miejscami w państwowych, ale może się uda...
Może znacie też aktualne koszty?
ps. orientujecie się może czy jako samotna matka mam jakieś przywileje w kwestii miejsca w żłobku?
liliv

ps. orientujecie się może czy jako samotna matka mam jakieś przywileje w kwestii miejsca w żłobku?

Generalnie tak:) ale to tylko gdy masz trudna sytaucje i to nie zawsze icon_smile.gif takich samotnych mam jest sporo a czasami ludzie specjalnie nie biora slubu zeby w papierkach byc samotnymi, gdyby do żłobków tych panstwowych (miejskich) przyjąć by tylko dzieci samotnych to i tak nie wystarczyłoby miejsc taka szara rzeczywistosc. to jeśli chodzi o przywileje jeśli chodzi o koszty to od września wzrosną i to znacznie - rada Miasta ma o tym dyskutowac 12 maja o 12 00 icon_smile.gif takze po tym terminie mają byc koszty podane w sumie z tego co wiem to koszty mają oscylowac w kwocie ok 500 zł -wyżywienie to ok 6 zł za dobe plus rytmika ok 7 zl plus ubezpieczenie chyba jakieś 20 zł na rok i cos takiego jak komitet rodzicielski ok 20 zł na kwartał. Listy dzieci tez beda wywieszone ok 15 maja ... warto wtedy kupic gazetkę lub ogladac wtk

co do opini o placówce ja słyszałam pozytywne icon_smile.gif

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.