To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kwas hialuronowy na bruzdy nosowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lena77
czy ktoras z was miala wstrzykiwany kwas w bruzdy? ostatnio zainteresowana jestem dosc mocno tym tematem, bo w ciagu roku potworzyly sie mi bardzo glebokie bruzdy. nie wiem czy sie zdecyduje ale ciekawa jestem waszych opinii na temat zabiegow, rodzajow kwasow itp
kasiarybka
ja używam emulsji z kwasem hialuronowym, doskonale wiąże wodę, wygładza zmarszczki niesamowicie.
Lena, ten kwas sie wchłania po jakimś czasie do organizmu, więc taki zabieg musiałabyś powtarzać przynajmniej 2/3 razy do roku.
lena77
kasiu ja uzywam czysteko kwasu hialuronowego z hydrolatem i olejem kokosowym i innych specyfikow naturalnych .z pewnego forum ale4 efektow nie ma zadnych u mnie w miescie strosuja tylko juvederm ultra do wstrzykiwania
mim0za
Kasia, stosujesz go sama w domu czy u kosmetyczki?
Też chcę mieć wygładzone zmarszczki. Można taką emulsję kupić w sklepie?
kasiarybka
Mimoza napisałam na PW.
Stosuje sama, to emulsja, bezpieczna do samodzielnego używania.
Jestem bardzo zadowolona, mam 33 lata i ani jednej kurzej łapki, nie posiadam równiez bruzd.....
wiem, ze zabrzmiało to strasznie samochwalczo, ale taka jest prawda icon_redface.gif
kasiarybka
a...i krem pod oczy, codziennie, to u mnie jak pacierz, jak mycie zębów.
Pod oczy, na powieki i dookoła oka, rano i wieczorem, pod emulsje i pod krem dla cery dojrzałej.
tuLena
ja tez poprosze PRIV z tą emulsją icon_smile.gif mnie większośc specyfików uczula, ale nie przestaję szukać czegoś odpowiedniego
isllandia
Ja tez poproszÄ™ o priv:)
renata19750702
Kasia, ja 2 razy w roku robię u kosmetyczki mikrodermabrazję + kwas pirogronowy. Moja skóra jednak ostatnim razem źle zareagowała. Czyżby wydelokatniała? :-/ Na 8 października jestem umówiona na mikro, do tego kosmetyczka zaproponowała mi kwas hialuronowy, ale z tego co zrozumiałam, to taki do rozporwadzania na twarz, a nie wstrzykiwany. Czy ten Twój jest w ampułkach? Jak możesz napisz na priv, albo tu.
kasiarybka
Renata mój jest w żelu/emulsji.
mam jeszcze ampułki na noc, taki KOMBAJN na poszarzałą, starzejącą sie skórę, ale to juz naprawdę MEGA Kombajn i sporo kosztuje, ale cuuuuuda czyni.

edit te ampułki stosuje sie na przełomach roku, czyli zaraz po lecie i zaraz po zimie, sa boskie icon_smile.gif
lena77
czyli zadna nie wstrzykuje? szkoda wielka.
mońcia
Moja mama wstrzykiwała i efekt był rewelacyjny. Ok. dwa tygodnie po wstrzyknięciu bruzdy zniknęły i efekt utrzymywał się blisko 2 lata. Niestety nie wiem jakim preparatem i nie pamiętam jaki był jego koszt.
Lutnia
Ksiurybko, bardzo proszÄ™ o priv z informacjami na temat i emulcji i kombajnu.

Jestem od Ciebie o rok starsza i bruzdy niestety mam, zwłaszcza dwie obrzydliwe na czole, z dziką rozkoszą się ich pozbędę.
kasiarybka
Napisałam PW icon_smile.gif
yellow
...czy ja też bym mogła poprosić o info na pw .. z góry dziękuje:)
isllandia
Kasiu, jateż poproszę o informacje na ten temat na priv:)
Xenna
Kasiu,ja również poproszę o nazwę tego żelu/emulski oraz ampułek na noc.z góry dziękujęicon_smile.gif
mario29
kasiurybko czy ja tez mogę prosić info na priva odnośnie emulsji?
Pięknie dziękuję
Filip_inka
kasiurybko jeśli nie masz dość wysyłania pw to ja także byłabym wdzięczna gdybyś wysłała mi dane o emulsji oraz ampułkach na noc. Bardzo dziękujęicon_smile.gif
pozdrawiam
Ewelinek
U nas w aptece bardzo chwalone przez Pacjentki są ampułki MEDIC z kwasem hialuronowym. To jest kuracja na 7dni, kosztuje ok. 30zł. Zawartość ampułki wciera się w skórę i czeka na efekty icon_wink.gif
kasiarybka
Mam nadzieję, ze wszystkim wysłałam icon_smile.gif
kasiarybka
Dziewczyny nie mam siły pisać do wszystkich icon_smile.gif a zapomniałam dodać w PW, ze to serum z kwasem nakłada się na wilgotną skórę icon_smile.gif wilgoć wspomaga absorpcję składników.
Filip_inka
ja dostałam i jeszcze raz bardzo dziękuję kasiurybko:))
yellow
do mnie nie doszło blagam.gif
Filip_inka
yellow to ja Ci już wysłałam wiadomość od kasi:))
kasiarybka
O dzięki Ci dobry Człowieku icon_smile.gif
Wiewi
Kasiuuuu a czy ja też mogę? icon_smile.gif ja co prawda jeszcze nie potrzebuje, ale mamie z okazji imienin bym prezent sprawiła icon_smile.gif
yellow
Aga i Kasia - wielka dziękuja icon_smile.gif
Williams
Witam, czy mogłabym prosić również namiary na te produkty:)) 02.gif
KM
Kasiu i ja poproszę o nazwy tych preparatów.
KM
Kasiu, dostałam pw, dziękuję. Gdzie ja mogę kupić te kosmetyki? Ich nazwy są takie skomplikowane, że nawet zapamiętać ciężko 37.gif Próbowałam napisać do Ciebie na pw, ale chyba masz zapchaną skrzynkę.
kala101
Czy ja również moge prosić o priv mamą się przyda icon_smile.gif
Lukrecja_
Jakoś mi trudno uwierzyć w takie działanie żeli z kwasem hialuronowym. Co innego, gdy się go wstrzykuje np. systemem injection preparat Fortelis. Ja brałam też ampułki z tym kwasem i nic nie widać żadnej różnicy. Fakt, iż mam dużą mimikę twarzy.
Ammm
Kasia bądź inna dobra dusza - podeślijcie mi też proszę te cuda!
klaudia84
CYTAT(Lukrecja_ @ Mon, 10 Jan 2011 - 13:00) *
Jakoś mi trudno uwierzyć w takie działanie żeli z kwasem hialuronowym. Co innego, gdy się go wstrzykuje np. systemem injection preparat Fortelis. Ja brałam też ampułki z tym kwasem i nic nie widać żadnej różnicy. Fakt, iż mam dużą mimikę twarzy.



Też jakoś nie wierzę w cudowne działanie kremów czy żeli z kwasem hialuronowym, ponieważ nie czarujmy się, ale one nie do końca przenikają przez skórę, a poza tym tego kwasu w takich produktach jest po prostu za mało. No chyba żeby taki krem był wprowadzany tudzież wtłaczany do skóry za pomocą ultradźwięków, to już wtedy sprawa wygląda nieco inaczej icon_smile.gif
Niemniej jednak kwas hialuronowy wstrzykiwany śródskórnie daje najlepszy efekt, dobry jest Fortelis, o którym wspominasz i jak na kwas hialuronowy przystało, to jego cena nie jest wysoka - są o wiele droższe kwasy, których działanie jest średnie...
Ketmia
Mimo wszystko, bardzo proszę o informację o tych specyfikach. Proszę może już nie Kasię Rybkę icon_wink.gif, która ma dość, ale może któraś z dziewczyn, które od niej otrzymały tę informację, podzieliłaby się wiedzą. icon_smile.gif
planistka
Ja ostatnio po przekroczeniu magicznego progu 30 lat zaczęłam szukać pomocy wśród specjalistów icon_smile.gif [post edytowany przez administratora] - to miejsce w kórym mnie odmłodzono. Miałam wstrzykiwany Esthelis Basic z glicerolem (który dodatkowo nawilża i rozjaśnia okolicę oka) . Pani doktor wytłumaczyła mi panikarze że zabieg będzie bezbolesnya sam materiał bardzo miękki, plastyczny i elastyczny, dzięki temu można wprowadzić go z jednego wkłucia i uformować poprzez delikatne rozmasowanie. Zabieg uniósł i uzupełnienił zagłębienia, skóra stała się jasna i promienista. A mina męża...Było warto icon_smile.gif
BarbaraMM
Kwas hialuronowy jest doskonałym rozwiązaniem zachęcam do przeczytania artykułu Kliknij tutaj i wyrażenie swojej opini.
BarbaraMM
Użycie kwasu hialuronowego do korekcji wyglądu nosa to jedna z lepszych alternatywach metod co chirurgicznej korekcji nowa. Więcej na temat korekcji wyglądu nosa bez skalpela można znaleźć w tym świetnym artykule: Piękny nos bez skalpela.
inkamusz
Dziewczyny, czy któraś z was korzystała, albo zna kogoś kto poddał się zabiegowi regeneracja twarzy? czytałam, ze daje dobre efekty odświeżenia, odmłodzenia twarzy i że wykorzystuje się własne osocze, więc wszystko jest w pełni naturalne. Napiszcie kilka słów o waszych doświadczeniach w tym temacie.

edit: moderacja
doninka
kuzynka namówiła mnie na wstrzyknięcie kwasu hialuronowego. Rewelacyjnie poprawia wygląd twarzy, przywraca jej elastycznosc, witalnośc. Jak szukasz sprawdzonej klinki to polecam ci Dermed łódzki i dr Dorotę Żukowską
juliana
Mysle, ze kwas hialuronowy to dobre rozwiazanie na zmarszczki w okolicach nosa. Rowniez i ja sie na taki zabieg zdecydowalam u doktora Kępy. Wypelnil mi delikatnie bruzdy w okolicach nosa i ust, dzieki czemu nieestetyczne kreski splycily sie i ogolnie twarz nabrala mlodzienczego wygladu. Poza tym skora jest pieknie napieta i nawilzona.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.