To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Takie tam sobie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Abotak
Spodziewajac sie gosci i majac na stanie stara przyczepe ktora nas ktos pare lat temu uszczesliwil a w ktorej to rzeczeni goscie( ich dzieci wlasciwie) zapragneli zamieszkac na okres pobytu,
wzielismy i odnowilismy ja nieco wspolnym rodzinnym wysilkiem i z takim oto skutkiem

najpierw od zewnatrz potraktowalismy na kolorowo- wyszla pizzeria niemal wiec dodatek lazuru i niemal flaga francuska icon_wink.gif
lampy na pchlim targu wykopane za grosze potraktowane emalia swieza.





dodatki rozne dekoracyjne



i wnetrznosci powoli sie wylaniajace(mialo byc takie retro)











zblizenia i pojedynczosci icon_smile.gif

szafko-polka wlasnorecznie przez M w stylu shabby chic odnowiona icon_smile.gif





takie tam nic drobne w celach zdobniczych











autentyczne vintage czyli przytulanki M z dziecinstwa icon_smile.gif





to nie wiem jak sie po polskiemu nazywa ale wykonawstwo: M- wykroj w drewnie i wiercenie, dziateczki-szlifowanie+zdobnictwo




takie cos, pierwotnie metal w kolorze zdechlego zlota- przez M na wiejsko zrobione





decoupageowanie rodzinne

zegar taki




inne decoupage i odswiezenia



moje ulubione takie:





dzieci starsze dodatkowo wspolnym wysilkiem stworzyly dzielo epokowe pod tematyke wystroju icon_wink.gif







i elementy umeblowania

stolek prosty blekitem wiejskim potraktowany


komodka/biurko proste, tym samym odcieniem zrobione- pierwotnie pozolkla biel mocno zdezelowana








a poniewaz z miedzyczasie i niejako na te intencje po czesci, stalam sie szczesliwa posiadaczka nowoczesniejszej maszyny
to spod jej igly wyszly pierwsze dodatki takie oto




po drodze byly urodziny Juniora i mnie troche wena poniosla 37.gif

bb
Whow!!!! Moglabys wczasy zorganizowane w rzeczonej przyczepie popelniac 06.gif
Rewelacja.
xxyy
Wiesz co Bogusia Wy jestescie niesamowici icon_smile.gif icon_smile.gif

Co tu napisac, no fantastyczne !
♫ agitusek ♫
alez tworczosc cuuuuuuudna!!!!
no piekne, i te ciasteczka materialowe az ma sie ochote skonsumowac 03.gif
kaskago
wow, jestem pod wrażeniem!
Abotak
bb icon_biggrin.gif ja juz tam dla siebie rezerwacje zrobilam icon_biggrin.gif
Wstawie `koze` jakas na zime, czajnik i moja nora azylowa bedzie. 08.gif
Co prawda mam silna konkurencje,
M sie tam raz zaszyl i juz po paru minutach mial wizytacje zatroskanych: czy jeszcze zyje, czy dobrze mu tam, czy nie potrzebuje towarzystwa, herbaty_kawy, czy nie zglodnial przypadkiem i czy mu sie nie nudzi...

Prace drobne zdobnicze jeszcze w toku i zamierzamy jakies oswietlenie napedzane sloncem podlaczyc
ale przyznaje ze frajde mielismy wszyscy z powodu pracy tworczej najbardziej icon_smile.gif

tu w szczegolach :
https://picasaweb.google.co.uk/sawlcardscraft/Craft2010#
Abotak
przy okazji i kuchnia domowa nieco oblicze zmienila bo mnie na te kropki i intensywne kolory naszlo
37.gif






a to inny skutek uboczny: tablica z czegos co sluzylo komus dawno temu do zastawiania kominka




i lowiecka taka na niej przez jedno ze starszych dzieciec z resztek welny popelniona

Dirty Diana
Jestem pod wrażeniem.
krolewienka
po prostu jestem WaszÄ… fankÄ… !!!!!!
ewis_
potrafisz inspirować kobieto icon_smile.gif
Izzy

Jestem pod ogromnym wrażeniem!
gozar
Ja nawet nie umiem powiedzieć co mi się najbardziej podoba...bo wszystko mi sie podoba!!!
Ach!
Och!
Wpisuję sie do listy Waszych fanów icon_smile.gif
kasiarybka
O mamenkoooooo święta !! B O G UUUUUU S I A !!!!! o właaaaaaaaa jakie to wszystko jest cudne !!
Abotak
Zawstydzacie mnie mile panie icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
Dziekuje przytul.gif

Dzis bylismy na kiermaszu dla przasniczek, dlubaczek drutowo-szydelkowym i od filcowania
I wrocilismy z calym workiem skarbow i cudownosci roznych do produkcji welny ( biale i kolorowe odpadki surowego jedwabiu( i kokony w ramach ciekawostki), bawelny, lnu, konopii, jedwab wlasciwy, kolorowy, angora, wielbladzia siersc, merino, pokrzywa chinska, wlosie kukurydziane i inne dziwne ( i piekne) rzeczy plus drewniane druty w rozmiarze 17 06.gif
Bylo tez kilka prezentacji wyjatkowo zarazliwych. icon_wink.gif

Wlasnie wygonilam do lozek towarzystwo, bo wszyscy, z najmlodszymi wlacznie, siedzieli i przedli, dziergali albo dopominali sie nauk uzupelniajacych icon_twisted.gif

Niniejszym oswiadczam ze ta rodzina jest mocno idiot.gif 03.gif i nie ma dla nas ratunku 37.gif
beata1104
Piękne icon_smile.gif
golamar
Jakie to wszystko piękne!!!!
Wiewi
ta rodzina to jest the best icon_smile.gif jak zwykle pod ogromnym wrażeniem jestem icon_smile.gif
Gremi
matko jedyna... alez wy zdolni jestescie. Zazdroszcze okropnie tego ze potrafisz ale jeszcze bardziej tego ze masz tak niesamowite a jednoczesnie tak proste w swej istocie pomysly. No cudenka. ehhhh
mim0za
Bogusia, jestem pod wielkim wrażeniem. Jesteście niesamowici.
katja80
Szczęściarze z tych gości,że mogli spać w takim świetnym miejscu.Tyle rzeczy pięknych do oglądania ,że spać pewnie szkoda by mi było,no przynajmniej pierwszą noc;).
Jestem pod mega wrażeniem,takie cuda,to tylko w tv oglądałam do tej pory:)
iwo1
Bogusiu wiele w życiu widziałam ale takich cudów jak TY i Twoja rodzina popełnia nigdy.Gratuluję.
Cuda,cuda,cuda
Powinnaś to sprzedawać
Iwo
Abotak
Dziekuje za mile slowa icon_redface.gif i pozwole sobie dorzucic kilka nowych, zbiorowych produkcji.
Dzieciecia zapalily sie przedswiatecznie do filcowania, glownie dlatego ze moga sobie figurki 3D wyrabiac i oto ich produkcja:


pierwsze koty za ploty ( ok godziny od doreczenia przez listonosza igiel etc icon_wink.gif








praca wre, entuzjazm nie opada icon_smile.gif



i macierz sie wciagnela icon_wink.gif














waldorfskie ludziki icon_smile.gif






produkcja by Junior




prawie wielkanocnie icon_wink.gif





i tez filcowe ale naszywanki czyli wspomnienie jesienne





cdn 48.gif




Abotak
w zw z nagromadzeniem welny wlasnorecznie ukreconej i nie tylko i pod wplywem kopa od Kocislawy blagam.gif
przyszla pora na drutowo-szydelkowy rozdzial

paltocik z owczej welny na zamowienie modelki
( grunt ze ona zadowolona icon_wink.gif )
Welna domowego krecenia icon_wink.gif, wlasnorecznie farbowana, glownie owcza, z dodatkami alpaki, surowego jedwabiu i innych takich.



i czepiec z alpaki na zamowienie pelnego wiaru w macierz juniora icon_wink.gif




po przelamaniu pierwszych lodow zabralam sie za ambitniejsze projekty 37.gif
Niestety moja zguba jest tendencja do robienia na oko/awersja do podazania za szczegolowym opisem 48.gif







pierwsze szydelkowe czapy














a `chwile pozniej` mielismy zime stulecia i byloy jak znalazl icon_biggrin.gif



Nawet w miare foremne bamboszo-skarpety ( i prawie w tym samym rozmiarze) udalo mi sie wydlubac z pomoca pana na you tube icon_surprised.gif)




i zarazona rodzina







cdn
Dabriza
Jestem zachwycona! no i rodzina z Was piękna!
Abotak
i produkcja maloletnich


by Gloria ( na tym etapie nieskonczone, calosc od poczatku do konca z glowy inspirowane ilustracja w ksiazce historycznej)



by Ella

( szkice naszych stworzen domowych)






i bez modeli






innej masci produkcje




3D pomocnik do projektu historycznego


jedna z gier planszowych wlasnym sumptem wykonanych i wlasnego pomyslu






przejaw fascynacji alaskanskiej icon_wink.gif
Produkcja zbiorowa




takie rozne zdobniczo-praktyczne, glownie autorstwa Glorii i Lily










by Ella
krolik popelniony w/g instrukcji ksiazkowej znalezionej pod choinka icon_smile.gif




zimowa sceneria w meskim wykonaniu i dumny autor icon_smile.gif
( z elementow w naturze znalezionych)
niuniunia23
CYTAT(Bogusia123456 @ Wed, 12 Jan 2011 - 16:08) *

cdn 48.gif

Śliczności icon_smile.gif
bb
Ja w kwestii formalnej: czy Ty masz dlusza niz 24h dobe, Bogusiu?
beata1104
Cudeńka icon_smile.gif zdolna i śliczna rodzinka
golamar
Przepieknościowe to wszystko! Manualnie jesteście nie do pobicia, powinnaś sklep otworzyćicon_wink.gif
szantrapa
Ja bym się chciała do adopcji Tobie Bogusiu oddać icon_wink.gif Od lat o tym marzę icon_biggrin.gif No cudnoścowe rzeczy tworzycie, aż wierzyć się nie chce, że tak można.
Fiefiora
Cuda! Gratuluje talentu!
niuniunia23
Bogusia masz pełną skrzynkę.
Moge Cię prosić o odpowiedz https://www.maluchy.pl/forum/Filcowanie-t77702.html
Z góry dziękuję icon_smile.gif
Żoanna
Niesamowicie zdolna rodzina.
Najpiękniejsze wszystko a najbardziej czapeczki i króliczek 06.gif
Dirty Diana
Mnie też możesz zaadoptować, Bogusiu. Obiecuję, że będę grzeczna!

Jestem pod wrażeniem. Przypuszczam, że nie macie telewizora, konsoli gier i takich tam podobnych złodziei czasu?
Abotak
A pewnie! Biore w ciemno i razem z przychowkiem.
Cala przyjemnosc po mojej stronie icon_smile.gif
Tylko mam nadzieje ze byscie ode mnie z krzykiem nie uciekly icon_smile.gif

bb, I wish...! icon_smile.gif
Niestety nijak sie nie chce rozciagnac nawet o godzine
Natomiast ja z tych przypadkow wielofunkcyjnych co to fizycznie cos dlubiac, musza sie motywowac jakims chocby mikrym, umyslowym wysilkiem albo na abarot.
To i wiecej da sie w tych 24h upchnac. Reszte to plany na emeryture icon_smile.gif

Kaelsa, tv jest na stanie, ale nie ma czasu na jego ogladanie icon_smile.gif
Ostatnio byl wlaczony w dzien Nowego Roku ....2010
Wczesniej tez tak jakos po rocznej przerwie.
O konsolach nawet nie myslimy. Z rozsadku.icon_smile.gif
Skoro i teraz doba przykrotka zdecydowanie.
Oprocz pozostalej edukacji dziatek, codziennych spraw, jest tez umilowana, liczna
menazeria ktorej mi sie w zadnym wypadku nie pozbeda.
Moze gdyby te konsole bardziej .....interaktywne byly... icon_wink.gif


niuniunia, juz odpowiadam

Helena
Jak zwykle jestem zachwycona........... ja też dam się zaadoptować ale czy ty beztalencia też przygarniasz? icon_wink.gif
malgosia1968
dopiero teraz tu dotarłam i Bogusi powiem Ci że mam ciągle otwartą gębę z wrażenia icon_surprised.gif
jesteście niesamowici i bardzo zdolni
co do adopcji to ja już za stara jestem ale jeśli jest jakaś nikła nadzieja to ja też chcę icon_redface.gif 02.gif
pozazdrościć mogę tylko umiejętności w tych czasach komputerów i gier (konsoli itp.) że Twoje dzieci swoje umiejętności przenoszą w ten sposób dzięki czemu nasze oczy mogą się nacieszyć takimi cudeńkami
co do przyczepy to ja bym mogła w niej mieszkać i nie wychodzić pełno w niej rodzinnego ciepła i tudzież tyle wspaniałości
będę teraz śledzić Wasze poczynania i będę Waszą fanką 06.gif
Abotak
Heleno, moja plastyczka w LO twierdzila ze taki gatunek ( beztalencia) nie istnieje. I udowodnila nam to w sumie icon_smile.gif
A w przypadkow roznych innychy manualnych tym bardziej sie to potwierdza. icon_smile.gif

Malgosiu, oni zdobycz cywilizacji jaka jest komputer tez wykorzystuja. icon_smile.gif
Glownie do tworzenia grafiki, animacji, malunkow, zapisu swoich ilustrowanych historyjek itp
Teraz maja tabliczke graficzna z pisakiem podlaczona ale wczesniej latami
rysowali myszka po prostu.
To starocie myszkowe niektore:
https://picasaweb.google.com/sawlcardscraft/Graphics20052008#


Obok tego jednak lubia sobie wlasnej roboty i pomyslu planszowki tworzyc, pomoce naukowa na wlasny i wzajemny uzytek.
No gwarantuje ze nie pozwola Wam sie nudzic icon_wink.gif
pomidorro
jestem pod wrażeniem twórczosci, kreatywności całej rodziny!!!!!!!!
Zachwycające są te drobiazgi! Takie wspólne zaangazowanie musi niesamowicie łączyć! A jakie wspaniałe wspomnienia dzieci wyniosą z domu rodzinnego!
jestes wzorem dla mnie 06.gif
A czapki? super....chętnie sama bym spróbowała takie zrobic..tylko napisz mi proszę- jakie druty i skąd wziąć wzór????
Filcowanie- ciekawe rzeczy mozna zrobic...nawet o tym nie wiedziałam.....
Abotak
Justa, przepraszam, dopiero teraz tu zagladam.... niestety czapki byly nomen, omen, z glowy 06.gif dziergane bo, wstyd sie przyznac, ale nie umiem jeszcze odczytywac wzorow 37.gif i w tej chwili wszystko na tzw czuja.
Z tego co mialam pod reka wiec wloczki i druty tez na wyczucie 43.gif
Tak naprawde na nich dopiero sie uczylam szydelkowania, teraz juz troche bardziej oswiecona jestem w temacie roznych rodzajow oczek
ale w czapkach chyba wszystko lecialo podstawowym o ile pamietam.
Musze jednak opanowac to czytanie instrukcji i poslugiwanie sie nimi bo przy rzeczach ktore musza wyjsc co najmniej zblizone wygladem i rozmiarami ( skarpetki, kapcie np) niestety moj sposob na czuja zupelnie sie nie sprawdza
Dirty Diana
Bogusiu, a Wy bywacie w Polsce? Twoje dzieci mówią po naszemu?
olunia
Matko jakie to wszystko piękne jest. Aż bym to chciała na żywo zobaczyć icon_smile.gif
Abotak
z doskoku i na szybko ale filcowalismy jaja wiec pozwole sobie kilka podrzucic icon_smile.gif
( w wiekszosci produkcja maloletnich)













i jaja na miekko icon_smile.gif



i niekoniecznie jajecznie, ale tez swiatecznie icon_smile.gif











i znowu dzieciowa produkcja















oraz dla dzieciow icon_smile.gif ( w tym urodzinowy gadzet 14-letniej(!) pierworodnej









to po cerowaniu jeszcze serowanie icon_wink.gif




naprodukowalismy troche wiecej ale pora sie opamietac icon_redface.gif
bb
CYTAT(Bogusia123456 @ Sun, 20 Mar 2011 - 01:48) *
naprodukowalismy troche wiecej ale pora sie opamietac icon_redface.gif


Jakie opamietac?!?!?!!?
To trzeba w swiat wysylac, natychmiast!
Ja chce takie cudenka u siebie w domu (miec)

Ps- jakie warunki zamowienia do Grecji? 06.gif
amania
Moje córki zachwycone, zwłaszcza królikami.
Mi też się bardzo podoba, szczególnie napis urodzinowy i wszystkie okoliczne produkcje.
Xenna
Bogusiu,wszystko śliczne,przecudowne ale jaja zrobiły na mnie największe wrażenie!
I oczywiście króliki,które natychmiast chciałabym mieć w moim domku:)
Orinoko
Prześliczności.
carrot
Niesamowita twórczość, aż człowiek otwiera szeroko japę z podziwu icon_biggrin.gif
amania
Jezu, dopiero teraz zobaczyłam przyczepę (mogłabym w niej zamieszkać!) i pozostałości, bo ostatnio oglądałam tylko wyroby okołowielkanocne. I dech mi zaparło i nawet nie wiem co jeszcze mogłabym napisać.
Jesteście niesamowici!


pomidorro
niesamowicie spodobał mi sie Pan Królik icon_wink.gif
Kiedy znajdujesz na to czas? Piekne rzeczy robicie! Fajne pomysły....
A serek- mniam mniam....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.