To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

PILNE pytanie do nauczycielek-awans

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiunia
jutro jak wiadomo mija termin składania planu rozwoju i wniosku... własnie nie wiem jakiego. plan stworzyłam, ale jaka cholera ten wniosek?? help!! (chodzi o awans z kontraktowego na mianowanego)
semi
tu są wzory różne, wzór tego wniosku także:

https://www.kuratorium.opole.pl/dat/download/wzory_pism.doc

zwykle szukam na literce, ale tego wzoru akurat nie ma, jest natomiast krok p kroku opisana cała procedura, gdybyś tego potrzebowała.

edit: dopiero doczytałam, pytasz JAKI to wniosek-o rozpoczecie stażu.
semi
Jeszcze takie coś znalazłam:

miejscowość, data
imiÄ™ i nazwisko nauczyciela
stanowisko
adres




Dyrektor
Szkoły Podstawowej
W......................................

WNIOSEK O ROZPOCZĘCIE STAŻU


Wnoszę o rozpoczęcie stażu na stopień nauczyciela .................................... z dniem ......................... w wymiarze 2 lata i 9 miesięcy.
Jestem nauczycielem ........................................................... (stopień awansu zawodowego), spełniam wymagania określone w przepisach prawa oświatowego.

(własnoręczny podpis)
oliweczkas
Ja złożyłam wniosek wydrukowany z tej strony opolskiego kuratorium.
P.S. Też zaczęłam staż na mianowanego:)
Silije
Kasiunia bo ja zejdę na zawał przez takie wątki. Mi powiedziano, że mam termin składania planu rozwoju zawodowego do poniedziałku. Sprawdziłam i stażysta ma na to 20 dni a kontraktowy biedaczyna tylko 14, ale i tak mi ciśnienie podskoczyło icon_wink.gif
semi
a wogóle to zazdraszczam--ja właśnie zrobiłam kontraktowego i teraz mam przymusową, ustawową przerwę, wrrrr
kejt.chmiel
Ja też zrobiłam kontraktowego, ale póki co się cieszę, że zbieranie papierków mnie omija....icon_wink.gif
kasiunia
eee ja juz dawno powinnam zrobic to mianowanie, ale najpierw jedna córka , urlop, wychowawczy, potem druga i to samo... dopiero teraz mogę icon_wink.gif
Ulinka
A ja dopiero od 1 .10 zacznę moją przygodę ze szkołą i jak na razie gubię się w tym wszystkim 37.gif
Ariannae
Ja podobnie jak kasiunia też juz dawno powinnam zrobic mianowanego, ale dzieci mnie całkiem z rytmu wybiły. Własnie zaczęłam czwarty rok wychowawczego i nie mam pojęcia, jak ja kiedyś wrócę do szkoły i sie w tych wszystkich awansach połapię 37.gif
Mariola***
Dziewczyny,swojego czasu ZNP sprzedawał aktualne książeczki z gotowymi wzorami, przepisami, wymaganiami. Czarno na białym. Może u Was coś takiego znajdziecie. Szukałam dla kumpeli we wrzesniu, ale jeszcze nie było aktualnych a teraz powiem szczerze,że się nie interesuję. Na szczęście mam juz za sobą wszelkie awanse do momentu aż wymyslą nowe 37.gif
Wszystkim powodzenia życzę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.