To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

patelnia mojego życia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

wiesiołek
Kilka tygodni temu stałam się szczęśliwą posiadaczką patelki z powłoka ceramiczna, kupionej na promocji w Le-Clerku.
Niech się wszystkie patelnie teflonowe schowaja. Od dnia zakupu uzywam tylko ceramicznej. Jej nie sposób przypalic, zabrudzic ani podrapac.
Nadal są w ofercie sklepu, ale już w wyższej cenie, choc porównywalnej z cenami patelni teflonowych. Żółte z zewnątrz, białe od środka. Nie nadaja się do kuchni indukcyjnych.
Agnieszka Kamila
wyprzedziłaś moje pytanie o indukcję, a jak z gazem ?? obecnie poszukuję patelni bo mam tylko jedną na indukcję właśnie, ale opcjonalnie mam miec tez dwupalnikową kuchenkę gazową do "zadań specjalnych" w pomieszczeniu które nie zasmrodzi mi całego domu więc mogłabym się na taką patelnię skusic a i jaka cena tej patelki, bo ostatnio zauważyłam ze niedaleko mnie jest sklep o którym piszesz
grubassek:)
a ja patelnie zawsze kupuje w Ikea- sÄ… tanie i bardzo dobre
justine1980
CYTAT(Agnieszka Kamila @ Sat, 25 Sep 2010 - 20:44) *
wyprzedziłaś moje pytanie o indukcję, a jak z gazem ?? obecnie poszukuję patelni bo mam tylko jedną na indukcję właśnie, ale opcjonalnie mam miec tez dwupalnikową kuchenkę gazową do "zadań specjalnych" w pomieszczeniu które nie zasmrodzi mi całego domu więc mogłabym się na taką patelnię skusic a i jaka cena tej patelki, bo ostatnio zauważyłam ze niedaleko mnie jest sklep o którym piszesz


ja ostatnio zdecydowałam się kupić jednak tą ceramiczną mam kuchenkę gazową i jest ok przynajmniej na razie.Cena też nie była wysoka bo 54zł za 28cm czyli tą wiekszą
wiesiołek
Używam tej patelni na kuchni gazowej, ze znaczków na opakowaniu wynika, że chyba do każdej prócz indukcyjnej można ją stosować.
MamaJulki
o dzięki za fajny temat bo akurat jestem na kupnie patelni, jedną mam zepterową ale małą no i nie wiem czy ja taka zdolna czy się na nich przypala 29.gif no a duża to taka zwykła jakaś z niby nierdzewki ale to badziewie jest... chyba się za ceramiczną porozglądam w takim razie skoro polecacie icon_smile.gif
nemesia
Le- Clerk? Pewnie jakaś sieć sklepów??
Chce kupić właśnie dobrą patelnie, a można je kupić przez internet?
jaAga*
To raczej o tą sieć sklepów chodziło: leclerc
Agnieszka Kamila
w tesco są juz patelnie ceramiczne ale ponad 100 zł tylko zapomniałam jakiej firmy,
nemesia
jaAga* dzięki zaraz poszperam po stronce:)
nemesia
buuu tylko we Wrocławiu...szkoda:(
mama_do_kwadratu
odkurzam wątek- chcę kupić patelnię życia, mam jedną żeliwną i dwie teflonowe wywalam (świadomie icon_wink.gif )

co mam kupić i jakiej firmy?
fifafo
CYTAT(wiesiołek @ Sat, 25 Sep 2010 - 20:27) *
Kilka tygodni temu stałam się szczęśliwą posiadaczką patelki z powłoka ceramiczna, kupionej na promocji w Le-Clerku.
Niech się wszystkie patelnie teflonowe schowaja. Od dnia zakupu uzywam tylko ceramicznej. Jej nie sposób przypalic, zabrudzic ani podrapac.
Nadal są w ofercie sklepu, ale już w wyższej cenie, choc porównywalnej z cenami patelni teflonowych. Żółte z zewnątrz, białe od środka. Nie nadaja się do kuchni indukcyjnych.

ja dostałam neoflam polecam garnek i patelnię z ceramiczną powłoka
a wpisując te nazwę w googole można trafić na sklep:)
mama_do_kwadratu
ktoś jeszcze coś może polecić?
Truśka
Moje odkrycie: patelnia ceramiczna Bergner icon_wink.gif
Agnes-3
Dostalam w prezencie od najstarszego i nie zamienie jej na zadna inna 06.gif Jest to najlepsza patelnia jaka mialam .
Jest to Jamie Oliver.Jest super 03.gif
Malgood
ja mam taką ceramiczną, kwadratową, z żeberkami do grilllowania z Berghoffa. Nachwalić się nie mogę , kupiłam na allegro icon_smile.gif
OLA77
philipiak:)
Wiewi
philipiak właśnie zabił mnie ceną icon_sad.gif
kurcze żadna opinia się nie powtarza icon_wink.gif ja potrzebuję taką do ok, 100zł, nadającą się najchętniej do smażenia bez tłuszczu, chętnie nie teflonową. widzę, że te ceramiczne polecacie. muszę kupić jak najszyciej, oglądam szukam i nie mogę się na konkretną zdecydować icon_sad.gif
Czy ta neoflam jest taka rewelacyjna jak na tym filmiku na stronie??
Kotelka
Chcę sobie kupić w tym roku. Co polecicie?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.