To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Usunięcie trzeciego migdałka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Iwona 24+5
Witam, poproszę o opinie o szpitalach na Dolnym Śląsku. Moja córcia dostała skierowanie na usunięcie 3 migdała ale u nas w mieście trzeba czekać do Maja 2011. Może są tu mamy których dzieci miały taki zabieg pod narkozią i mogą dać mi namiary.
Będę wdzięczna
użytkownik usunięty
Na pewno możesz to zrobić w szpitalu przy ul. Borowskiej. Dobre warunki i narkoza, oczywiście.

(Ja nie chciałam jednak czekać (w sierpniu poinformowano mnie o terminach na grudzień) i zdecydowałam się na zabieg w Medicusie. Można płacić w ratach. Ja byłam zadowolona, bo czekałam raptem 2 tygodnie, Bogna była zdrowa i nie było paniki, czy przypadkiem się nie przeziębi tuż przed operacją. Wycieli jej migdał rano, dzień spędziłyśmy na oddziale, wieczorem byłyśmy już we własnym domu.)

Powodzenia.

P.S. Bogna ma trzy lata.
Iwona 24+5
Mam zamiar jutro dzwonić na Borowską, zobaczymy.
Rozumiem że twoja córcia miała robione w tym roku ? a możesz napisać jaka cena ? u nas 1500 zł ciekawa jestem.
Dziękuję za odpowiedź
użytkownik usunięty
W Medicusie ok. 2,5 tysiÄ…ca.
Iwona 24+5
He nieźle się cenią ...
mimo wszystko to dla mnie dużo kasy więc narazie będę próbowała załatwić coś na NFZ ale jak Mai się pogorszy to będziemy musieli się zdecydowć prywatnie.
clio
Iwona aż tak długo? mówisz o Latawcu?
my co prawda 3 lata temu ale czekaliśmy ok 2 m-cy, może szybciej trochę

Iwona 24+5
A no o Latawcu mówię, dla mnie szok. Nie liczyłam na cud ale myślałam raczej o styczniu najpóźniej.
Iwona 24+5
a pamiętasz jaki lekarz robił ? i jak to wyglądało ?
Iwona 24+5
a czy w wałbrzychu nie ma szpitala z oddziałem otolaryngologicznym że robiliście w Latawcu ?
clio
pediatra poleciła nam Latawiec i termin był o wiele szybszy więc się zdecydowaliśmy

napisałam do Ciebie na priv icon_smile.gif
Iwona 24+5
Na Wiśniowej we Wrocławiu maja terminy na koniec lutego. Co to za szpital ? wie ktoś coś ?
Iwona 24+5
Ok. Znalazłam szpital w Legnicy. Termin grudzień. W poniedziałek jadę na konsultacje.
ewela
Moja córka miała operację podcięcia 3go migdałka w Miedziowym Centrum Zdrowia w Lubinie.
Ze skierowaniem czekałam okolo miesiąca. Oczywiscie operacja odbyla sie pod narkozą.
Moja corcia rewelacyjnie zniosła narkozę ,rekonwalescencja bez problemów.

Pozdrawiam i zycze duzo zdrówka!!!!!
aj80
Wszystkie dzieci moich znajomych i mój syn mieli wycinanego migdała w szpitalu kolejowym we Wrocławiu (Aleja Wiśniowa). Rewelacyjna opieka ! Grześ wyszedł z uśmiechem na buzi. Przed operacją czytaliśmy książeczkę o krainie snu i czarodziejach w zielonych fartuchach icon_wink.gif Po operacji Grześ wspominał miłego pana doktora, który przykleił mu do brzuszka naklejki i pokazał na monitorze na kółkach jego bijące serduszko, maskotkę którą dostał od pana doktora i maseczkę, z której wąchał truskawkowy zapach, po którym zasnął tak mocno, że nie czuł jak pan wyjmuje mu migdałka (łyżeczką icon_wink.gif). Polecam. Na NFZ, za darmo ! Zabieg był dwa lata temu. Od tego czasu Grześ w ogóle nie choruje, choć wcześniej niemal co miesiąc miał zapalenie ucha, ciągłe katary, gorączkę i antybiotyk.
Iwona 24+5
aj80 a dawno temu to było i czy wiesz może ile się teraz czeka ?
aj80
priv
Iwona 24+5
dziękuję icon_wink.gif
Iwona 24+5
A więc Maja jest po zabiegu 2 dobę.

Miałam pierszy termin w Legnicy na grudzień ale odwołali bo coś im się zepsuło
drugi termin luty ale Maja się rozchorowała, potem poleciałam do Irlandi, potem Wielkanoc no i dotrwaliśmy do pierwszego terminu czyli Maj.

Wszystko dobrze poszło, Maja mówi że nic nie bolało, poszła spać a jak się obudziła to migdałka już nie było.

pozdrawiam
Laluna
Dziewczyny, wiem, że temat stary, dawno zakończony ale wolę reaktywować ten niż zakładać nowy.

Usunięcie migdałka u 4 latki. Gdzie? Jakie terminy? Jeśli prywatnie to też gdzie/u kogo oraz jakie finanse trzeba szykować? Podpowiedzcie?

Z córką męczymy się od prawie roku z chrapaniem, bezdechami w nocy. Teraz okazało się, że ma płyn w uszach, przewlekły stan zapalny ucha. To już nie są żarty. Musimy usunąć migdałek. No i dodam, że praktycznie nie chorujemy. Tylko mamy przewlekły katar w nocy.
Laluna
CYTAT(hilla @ Thu, 31 May 2018 - 22:29) *
a z jakiego miasta jesteś? w sumie to możesz sobie wejść tutaj https://ranking.abczdrowie.pl/s/laryngolog/gdańsk i poczytać opinie o laryngologach. wybierz sobie miasto które cię interesuje i wówczas wyskoczy Ci lista wszystkich specjalistów



Interesują mnie specjaliści z dolnośląskiego, najlepiej z Wrocławia. Myślałam, że jest tu jakaś mama, która ma za sobą podobne doświadczenia i może się podzielić jakimiś uwagami.
Laluna
CYTAT(hilla @ Thu, 31 May 2018 - 22:29) *
a z jakiego miasta jesteś? w sumie to możesz sobie wejść tutaj https://ranking.abczdrowie.pl/s/laryngolog/gdańsk i poczytać opinie o laryngologach. wybierz sobie miasto które cię interesuje i wówczas wyskoczy Ci lista wszystkich specjalistów


Znam te rankingi, bardziej chciałam się zapytać czy ktoś może był u jakieś dobrego lekarza we Wrocławiu, ma podobne doświadczenia. Ja się wciąż waham czy powinnam się godzić na wycięcie, szukam informacji bo coraz więcej mówi się że jednak warto zostawić te migdałki.

We Wrocławiu chcemy iść prywatnie do szpitala Orthos, bo państwowo to by mnie czekała noc w szpitalu a prywatnie na noc się idzie do domu. Nie chce iść na noc z różnych względów m.in dlatego, że mam drugą młodszą córkę w domu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.