To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

po roku

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

użytkownik usunięty
[post usunięty]
gozar
Najlepszego Franku icon_smile.gif
Silije
Rosa 06.gif No to sobie zmitologizowałaś... całkiem jak nie ty icon_wink.gif

Sto latek Franku, słodkiego dzieciństwa. Ściskam Was przytul.gif
Agnieszka AZJ
Rosa,
pięknie to opisałaś.

Sto lat dla Franka, niech Wam rośnie zdrowo icon_smile.gif
Graz
najlepszego Franciszku! icon_smile.gif

Rozumiem doskonale "zachwyt", choc dzis akurat był ten trudniejszy dzień, ale to zasługa braci raczej.
Joka
Uściski dla Frania icon_smile.gif
April.
Wszystkiego najlepszego Franku !






Dlaczego ja wczoraj tego wątku nie znalazłam ? A szukałam .
Dorotka25
Najlepsze życzenia dla Franka! Ale też i dla Ciebie, Roso. To jest Wasze święto.
Macio
Najlepszego Franku!
Fragosia
Sto lat Franku!!! Kocham to imiÄ™ 06.gif
Rośnij zdrowo i radośnie!!

Wszystkiego dobrego dla całej rodzinki.
Artola
Franku, szczęśliwego, beztroskiego dzieciństwa!
Rosa, to i Twoje swięto, więc i dla ciebie życzenia wielu kolejnych lat takiego pięknego zachwytu!
green
Najlepszego Fran icon_smile.gif

Roso, powiem szczerze, że czytałam co napisałaś i widziałam tam siebie i Micha. No poza winniczkiem i delegacją 04.gif
Kolejny rok też będzie pełen zachwytów, tego wam życzę ja i Mich (08-10-08)

zilka
Że co zjadł przepraszam??? Winniczka???? Bleeeeee

Ale sto lat, sto lat, wielu winniczków 06.gif
Fiefiora
Wszystkiego najlepszego Franku!
Agga
Wszystkiego najlepszego dla Franka
pcola
Sto lat i wszystkiego najlepszego icon_smile.gif
fifafo
Franku- Noblu odmieniłeś mamę icon_smile.gif nie poznaje koleżanki icon_smile.gif po tym monologu icon_smile.gif .
zdumiewające to wszystko biorąc pod uwagę ze czytałam to i rozmyślając, co ja po roku bym dla Klary napisała icon_smile.gif
Ciocia Magda
Wszystkiego najlepszego dla Franka i (ewentualnego) bezoara icon_biggrin.gif
paulap
Uściski dla Franka icon_smile.gif
Użytkownik usunięty
A ja właśnie poznaję Koleżankę... i nie jestem zdziwiona tym postem.

Pierwszy raz dotknęłam tego koła, kiedy ze ściśniętym gardłem czytałam artykuł, który Twoja Mama Franku pisała do GW. Kiedy po raz pierwszy przeczytałam jawnie - BĘDZIESZ. Potem... potem widziałam Twoją Mamę na zlocie maluchów i mam tylko jedno wspomnienie z tego czasu... Twoja Mama prowadząca quiz, opatulona w koc i granatową, ciepłą bluzę. Spod tych wszystkich ciepłych warstw wystawałeś Ty Franiu... kawałkiem wewnętrznego życia, jakie toczyłeś wówczas i całym wszechświatem szczęścia (to małe słowo!), które emanowało z oczu Twojej Mamy... nie mogłam się napatrzeć i nacieszyć... Rok później Ciebie poznałam... Zagruchałam, jak na rasową dzieciolubę przystało "czeeeeść Franiu", a Ty na ułamek chwili spojrzałeś na mnie i przestałeś przeżuwać żyrafkę Sofi 06.gif Potem kojarzę Ciebie z Tatą, który siedział calutki czas kiedy spałeś na środku placu, wyjaśnił mi na wyrazy zdziwienia, że nie odłoży Cię do wózka "wiesz, Franio lubi tak spać...". Masz wspaniałych Rodziców Franiu. Cudownie, że jesteś! Wszystkiego NAJLEPSZEGO, mały-WIELKI Człowieku...
cydorka
wszystkiego naj Franecki
cyd
mari_emzet
Franiu, wszystkiego najlepszego!
I dla Ciebie, Droga Roso icon_smile.gif
jaAga*
Wszystkiego co najlepsze. I jeszcze więcej uśmiechów!
Agnes-3
Wszystkiego najlepszego Franiu i Twoich wspanialych rodzicow 03.gif
AsiaKG
Najlepszego Franiu brawo_bis.gif

Choco.
Rosa- miło było mnie, oczekującej przeczytać takie słowa. Życzę Wam wielu takich lat w obustronnym zachwycie.
Franku- wspaniałego i zdrowego dzieciństwa. 100 lat!!!
Litka
Franek, usciski i wystrzegaj się bylejakości, tak jak Twoja Matka icon_smile.gif
tissaia
Franiu - na najblizsze 100 lat życzę Ci takiego wielkiego, codziennego Zachwytu, jaki dzięki Tobie jest udziałem Twojej Mamy.
wiewiórczak
Roso, nie znam Ciebie takiej łagodnej, gratuluję Franka i dla Was wszystkich życzenia dobrego jutra!
anetadr
Samych słonecznych dni dla Ciebie Franku-Nobelku icon_smile.gif

Aneta
Cleo
Jak najwięcej winniczków, Franku:)
monilka
Głośne cmok dla Franciszka.
agak
Wszystkiego najlepszego Franciszku.
użytkownik usunięty
Franciszku cudowności samych Ci życzę. Rosa pokaż jubilata.
Dabriza
Żyj Franku pełnią życia i czerp z niego to-co najlepsze!
Tusiol
Ucałowania dla Franka!!!.
Orinoko
Franiu, Roso - wszystkiego naj dla Jubilata i calej Waszej rodzinki!
NIUNKA
Franiu życzę Ci, abyś jeszcze bardzo długo mógł zachwycać swoją mamę swoim uśmiechem, osiągnięciami, wspólnymi zabawami.
Sto lat !!!
Pecia
mnie wzruszylo

najlepszego Franiu:)




wiewiórczak
Oglądając Ciebie naprzeciw Terlikowskiego i Piechy pomyślałam, że masz Franka, który jest żywym dowodem racji po Twej stronie, zatem spóźniona życzę mu stu lat w zdrowiu i mądrości, która zwycięży głupotę!
Użytkownik usunięty
Aniu... a ja myślę, że Franiowi i Tobie JUŻ należy się Nobel. Wiem, że kiedyś go dostaniecie :*
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.