To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

opieka zdrowotna w szkocji (Glasgow)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aisha1111
jak w temacie:) a ściślej to mąż jedzie do szkocji, ja mam dojechać do niego jak tylko znajdzie pracę. liczymy, że zajmie to około miesiąca. tymczasem muszę w grudniu wziąć zastrzyk typu depo. moja ginka powiedziała, że receptę mi przepisze, tylko gdzie ja mam tam pójść, żeby ktoś zrobił mi ten zastrzyk? gdzie mam pójść potem po receptę na następny? ile tam takie rzeczy kosztują?

z dzieckiem wiadomo, że do lekarza ogólnego - było o tym na tym i podobnych forach:)

ludzie oświećcie mnie, bo ciemna jestem w tych sprawach:)
sonia18a
antykoncepcja jest za darmo jeśli mąż pracuje i płaci składki ubezpieczeniowe. Musisz wtedy iść do swojego lekarza (którego musicie wcześniej załatwić) a on Cię skieruje w odpowiednie miejsce. W Anglii zastrzyki, spirale itp robione są w Klinice Planowania Rodziny, tabletki, plastry czy prezerwatywy daje/przepisuje pielęgniarka w przychodni gdzie jest lekarz rodzinny. Powodzenia
aisha1111
Sonia, jestes wielka icon_smile.gif
xxyy
Nikt Ci nie zrobi zastrzyku przywiezionego z Polski. Lepiej pojsc do lekarza pierwszego kontaktu czyli GP i jak dalej juz Sonia napisala.
aisha1111
dzieki za informacje:)
Abunieczek
Antykocepcja bezpłatna to super rozwiązanie, może gdyby w pl też tak było to nie było by tyle przypadków porzuconych niemowląt albo gorzej 41.gif

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.