To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nietrafione prezenty

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

As-ia
Zauważyłam kilkakrotnie ,że nie tylko Ja mam z tym problem ,ale inne forumki również.
Tak więc do rzeczy, często zdarza się,że albo my albo Nasze pociechy otrzymują prezenty,które są "nietrafione" i zazwyczaj lądują w szafie na długie miesiące.To samo tyczy się przedmiotów,których nie można zwrócić do sklepu (np.brak paragonu itd.).
Tak sobie pomyślałam,że można byłoby utworzyć taki specjalny wątek z "nietrafionymi prezentami",dla jednej osoby dana rzecz może być zbędna ,zaś dla drugiej może okazać się rozwiązaniem np. na prezent urodzinowy, czy też gwiazdkowy.

Mam nadzieję,że nie kolidowałoby to z regulaminem ,bo często nawet w sklepiku pojawiają się pojedyncze oferty z "nietrafionymi prezentami " icon_wink.gif

Trzeba podpytać Ikę o zdanie ?

alcia
Dobry pomysł bo tych nietrafionych prezentów mam kilka i lezą, leżą i kurzem obrastają.

Ika ???
kala101

bardzo dobry pomysł icon_smile.gif
karolaijula
podłączam się ;p po świętach przybędzie pewnie kilka nietrafionych kosmetyków dla mnie! Czekam co na to administrator
e_Ena
Ale ja nie rozumiem po co do tego tworzyć jakiś specjalny wątek?
Jeżeli ktoś chce sprzedać taki prezent to może to zrobić na forum "sprzedam" lub próbować wymienić na coś innego na "oddam/zamienię".
Jeżeli natomiast chodzi o to że z forum "sprzedam" nie wszyscy mogą skorzystać bo regulamin jest zaostrzony, to tym bardziej będzie zaostrzony i pilnowany w takim wątku handlowym icon_wink.gif.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.