To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Herbatki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Graz
Czy sa jakies herbatki dla niemowlaków BEZ cukru? w tych wszystkich Hippach i Bobovitach jest cukier.
A można np. podawać dziecku herbatke owocową zaparzaną z torenki - np. jabłkową, malinową.
Dzieć ma 6 mcy.
Graz
Chyba na złym podforum wpisałam, może ktoś to przeniesie np. do karmienia butelką?
Tuni
Za raz przeniosÄ™, ale najpierw odpowiem icon_smile.gif
Mój dzieć bardzo długo pił pierś, więc w ogóle nie musiałm dopajać. Kiedy zaczęłam to była to przegotowana woda, później herbatki Herbapol rumiankowa, potem malinowa i na początku oczywiście "luźniejsza", taka słabsza znaczy icon_smile.gif
Ale koniecznie Herbapol rumiankowa, czy malinowa a nie "o smaku".
Zawsze czytam skład, czy aby na pewno nie ma tam jeszcze innych cudów i dodatków.
Graz
DziekujÄ™ icon_smile.gif
A od jakiego wieku mozna te owocowe/ziołowe ekspresowe?
moko.
Graz mój Oli pije w 99% tylko mleko z piersi. Czasem do lekarza jak idę, albo gdzieś na dłużej to robię mu kompot z jabłek. Kroję jabłko, na wrzątek i mam napój, albo w aptece kupuję herbatę ziołowa z HIPP do zaparzania, a czasem robię młodemu herbate malinową, porzeczkową, jabłkową - wszystko kupuję w sklepie zielarskim. Zaparzam herbatę chwilkę.
Graz
Mój też poki co głównie mleko z piersi, ale tak raz na dzień zaczynam Mu dawac coś. Wode spróbuję jeszcze icon_smile.gif Nie chcę wpedzic sie w soczki i tylko soczki, tak jak ze starszymi. Szymek nauczył sie pić wodę, ale Wojtek nadal woli sok (zawsze rozrzedzony). Wody napije sie tylko jak Go bardzo przypili i jak nie ma soczku. Dojrzałam jednak, by całkowicie zrezygnowac z soków i zaparzac herbaty owocowe - pite na zimno i na ciepło. JUz to wprowadziłam u starszaków. )
TAQILLA
Graz Mikusiowi wodÄ™ dawaj.
Półroczna Olivia piła rumianek parzony na "cienko" - tak żeby woda nie smakowała wodą icon_wink.gif
Później była mięta i mięta z jabłkiem.
I jakaś mieszanka z koprem włoskim - też parzona.
Herbaty stricte owocowe - parzone - zaczęłyśmy ok. 10 miesiąca. Patrz tylko, zeby w składzie nie było czarnej herbaty bo do tych owocowych lubią czasem dodawać a szkoda lać w takiego malucha teinę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.