To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Scrapbooking

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Artola
Wczoraj odwiedziłam sklep z elementami do ozdabiania. Poszłam w celach decoupagowych, a zapałałam wielką miłością i ochotą do scrapów 37.gif
Czy doświadczone twórczynie mogą mi podpowiedziec, gdzie w sieci opłaca się kupować papiery, naklejki itd? Bo sklep stacjonarny wydaje mi się, niestety, dość drogi...Na Allegro jest tego mnóstwo, ale jak znam życie, są perełki-sprzedawcy dużo tańsi od reszty...
I jeszcze jedno pytanie: czy takie różniste wstążeczki, koronki itp też się kupuje w miejscach z papierami i innymi scrapowymi elementami, czy w pasmanterii np?

shira
Ja ci chętnie pomogę icon_smile.gif siedzę w scrapbookingu od ponad 2 lat .
na poczÄ…tek zapraszam na forum: TUTAJ
(trzeba się zalogować) to kopalnia wiedzy i inspiracji. Dowiesz się tam wszystkiego o tej technice.

zapraszam też do mojej leśniczówki icon_smile.gif




jeżeli chodzi o sklepy to jest tego mnóstwo nie wiem czy mogę tutaj linki wstawić?
jak coś to proszę moderację o usunięcie

scrap.com

scrapiniec

scrap.art

na strychu

craft4you
sklepów jest mnóstwo- na forum też znajdziesz odnośniki do nich

tasiemki kupuję przeważnie w pasmanterii ale tylko te zwykłe. takie typowo scrapowe tylko w internecie, bo nie ma nigdzie.

Jakbyś miała jakieś pytania to pisz na gg ( w leśniczówce po prawej stronie jest numer )



pozdrowionka i sukcesów.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.