To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jakie imie dla maleńkiego pieska?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

AnWoj
Pomóżcie ,poddajcie jakieś propozycje.Proszę
naples
Imienia dla drugiego naszego psiaka szukaliśmy w internecie, jest mnóstwo stron, na których znajdziesz różniste propozycje. Mieliśmy kilka propozycji, ale staraliśmy się, aby imię było "dopasowane" do psa, jego rasy i wyglądu ( np. aby nie było sytuacji, że pies jest malutki, a zwie się Rambo itp.).

Z psich imion znam: Azor, Astor, Dżeki, Rambo, Saba, Bart, Ziko, Mikst, Nuka, Nesti, Fikuś, Bunia, Nero, Chester, Misiek, Mikasa, Murzyn, Tiko, Ringo, Nokia, Oliwka, Ajka, Aster, Axel, Daisy, Pikuś, Egon, Mikrus, Foks, Wolf, Kuna, Czesiek, itp...

Przykładowe strony:
https://www.psy.elk.pl/imionapsow/
https://www.psyimy.pl/baza_imion/
https://www.mojpupil.pl/imiona_dla_psow

Powodzenia w wyborze icon_smile.gif

Edit:
Tutajmasz przykładowe imiona dla ratlerka.
krolewienka
znajomi mają Generała icon_smile.gif

świetnie się komponuje pies z imieniem icon_wink.gif
Agnes-3
Moja kolezanka ma ratlerka ktory wabi sie KRYZYS 06.gif
Tigerek
U sąsiadów mieszka malutki Tyson icon_biggrin.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(Agnes-3 @ Wed, 29 Dec 2010 - 23:19) *
Moja kolezanka ma ratlerka ktory wabi sie KRYZYS 06.gif


Nigdy nie zapomnę kota jednej z maluszanek, który nazywał się Kłopot icon_biggrin.gif Bo przylazł i... był kłopot icon_wink.gif

Jeden z naszych szczonków w domu wabi się Debet icon_biggrin.gif
AnWoj
Dziękuję dziewczyny za podpowiedzi.Chyba zapomniałam zaznaczyć że to maleńka suczka,no ale imię już wybrane:"Pikolinka"
[użytkownik x]- ten "Debet"naprawdę świetne imię. Mam małą prywatę.Wiem że znasz się na psiakach,chodzi mi o odrobaczanie,nasze maleństwo było odrobaczane pierwszy raz 19grudnia i mam dylemat kiedy teraz ponowić dawkę?Ona jest taka maleńka,waży 40 dag
Użytkownik usunięty
Tylko raz była odrobaczana? Powinna być koniecznie 2 razy.. PRZED pierwszym szczepieniem. W ogole byla szczepiona? Ile ona ma tygodni? 400 g... jeee... moja czinka ważyła 380 w wieku 10 tygodni. Mam nadzieję, że to nie oznacza, że Pikolinka ma obecnie 4-5 tygodni... to by było niedobrze, bo to jeszcze osesek...

Plan wyglÄ…da tak:\
- 6 tygodni (choć przy tych małych wy*****kach ja najczęściej odwlekam do 7) pierwsze odrobaczenie.
- po 2 tygodniach drugie odrobaczenie i jeśli nie były robali, 3 dni później szczepienie nr 1
- po kolejnych 2 tygodniach odrobaczenie i szczepienie nr 2.
- po skończeniu 12 tygodni odrobaczenie i szczepienie nr 3.

Potem szczepię wg kalendarza (raz na rok), odrobaczam komisyjnie co 3 mce. Zdarza mi się zapomnieć na chwilę o szczepieniu, bo każda suka ma inaczej. Odrobaczam STADO i na tym punkcie mam kopa.
AnWoj
Pikolinka urodziła się (tak mamy podane) 12 listopada ,odrobaczana 19 grudnia,szczepiona pierwszy raz 29 grudnia.
Użytkownik usunięty
Czyli ma 7 tygodni? Mało na takiego malucha, ale przepisowo. Powinno być ok icon_smile.gif Szkoda, że nie powtórzyli odrobaczenia, ale może takie wytyczne dał im lekarz.
theluna25
My mamy Bellęicon_smile.gif
Edzia77
A nasza ma na imiÄ™ Lili - od Liliputa icon_smile.gif
katarakta
U kuzynki jest tez taki "duzy " pies. Zwie sie Gigant, Gigus. 14 lat juz skonczyl.
Pecia
moje 1,6 kg psa zwie sie Monte
elzno
cywil icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.