To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dom na działkę

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamajul
Poniewaz mam dużo wolnego czasu, szukajac tego dobrych stron 21.gif spedzam czas pozytecznie 41.gif
Poszukuje firmy która postawi nam domek na działce, solidniejszy niz altanki działkowe ale z powodów oczywstych tańszy nieco niz misoni.
Fajne chałupki stoją przy castoramie complex
ale moze 30 000 za taka chałupkę to przesada. Szukam zatem pomysłów na cos w tym stylu albo drozsze jednak warte swojej ceny icon_wink.gif.
Okok castoramy stoi taki tylko z tarasem:
A takie sa ładne, ale ceny jeszcze nie znam. Domyślam sie, ze daleko odbiegaja od 30 000 tys icon_wink.gif
ale za to sÄ… jakie sÄ… icon_smile.gif
domki
810, 811, 805...


Macie jeszcze jakies pomysły???
cydorka
https://www.mppd.pl/index.php

podobno solidni, można z nimi przerabiać projekty
robią domy od małych ogrodowych do dużych mieszkalnych
cyd
Pysio
my mamy od nich i jesteśmy zadowoleni

tom-dom

jak będziesz chciała więcej wiedzieć to pytaj
Martucha_
A te 30 tys to za jaki domek? Jakie wymiary? Fajne chałupki stoją na trasie z Piaseczna do Góry Karwarii. Zaraz znajdę ich stronę, choć, z tego co pamiętam, strona uboga była. Ale "na żywo" te domki wyglądają naprawdę fajnie. Ja mam od nich domek gospodarczy jedynie, ale i tak uważam, że jest śliczny icon_wink.gif
Martucha_
Znalazłam: https://www.domyzdrewna.waw.pl/
mamajul
Te 30 tys to za ta chałupke na zdjęciu.
DZieki za kontakty icon_smile.gif.
Julcia_
my też chcieliśmy z firmy z internetu ale ceny były kosmiczne
wybraliśmy sie do zwykłego stolarza/taraku na wsi co robi domki cena 30% mniejsza
tzn za 20 tys domek 4x5m z tarasem piętrowy okna plastiki
za 5 tys ocieplają nam w tym roku środek w tym roku ( w tamtym roku nie mieli czasu tzn terminu wolnego a my kasy)
jestem mega zadowolona
stawiali domek z gotowych ścian w 3 dni
warto poszukać tańszego wykonawcy..tylko upewnij sie że robią solidnie


oto mój domek

jaAga*
A ja mam pytanie z innej beczki, czy na postawienie takiego domku, jak np. ten z ostatniego postu - trzeba mieć jakieś zezwolenie?Czy mając działkę sobie stawiam i już?
mamuśka81
Pysio , możesz napisać coś więcej? Metraż, cena itp. Rozgladamy się za domkiem na działkę , niedużym, tak ok 80 m2,. O jakiej kwocie mam mysleć realnie za postawienie takiego domku ?
Julcia_
na postawienie domku o wymiarach max 25m2 można nie mieć pozwolenia na budowę tylko robi sie zgłoszenie do gminy o zamiarze budowy budynku gospodarczego(zabudowanej altany)
jak gmina nie zgłosi sprzeciwy w ciągu 30 dni to sie stawia
na większy domek np 80m trzeba mieć normalne pozwolenie na budowę jak zwykłego murowanego domu
Helena89
Polecam domy drewniane, są idealne dla dzieci a przy okazji cieplutkie. Jest wiele propozycji i projektów. Jako przykład moge podać https://www.makiety-architektoniczne.eu/gal.../domy-drewniane pozdrawiam!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.