To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

O kciuki proszÄ™

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

As-ia
Wiem,że usunięcie trzeciego migdała to żaden skomplikowany zabieg,sama jako dziecko go przechodziłam ,ale to chodzi o moje dziecko,moją małą dziewczynkę i od trzech dni nie mogę spać 37.gif
Po dzisiejszych badaniach już wiemy,że jutro ok godz 9-10 Luiza będzie miała usuwany trzeci migdał,jeśli możecie potrzymajcie proszę kciuki,aby wszystko poszło sprawnie i bez komplikacji .Wiem,że te forumowe kciuki działają naprawdę
szantrapa
Trzymam. I wiem jak się czujesz. Jesteśmy z Wami myślami.
pcola
asiunia219,
jeśli chodzi o kciuki, to myślę że jesteś w dobrych rękach icon_wink.gif &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Maksymilian miał ten zabieg dwukrotnie, i za każdym razem obyło się bez komplikacji.
As-ia
Dziękuje Wam dziewczyny ,nie wiem jak przetrwam noc...byle do rana
Agga
Będzie dobrze,bo nasze kciuki są niezawodne &&&&&&&
mari_emzet
Meldujemy siÄ™ z kciukami! icon_smile.gif
A_KA
Trzymam!! &&&&& przytul.gif
naples
Będzie dobrze, tzymam kciuki !
As-ia
raz jeszcze dziękuję
szantrapa
Przetrwasz noc. To taka cecha charakterystyczna mam, wiesz? icon_smile.gif Zobacz jakie dziewczyny silne mamy na forum, zobacz jakie tragedie, a jak One się trzymają, bo my mamy tak już mamy. Fabrycznie icon_wink.gif Bo nie nadawałybyśmy się na mamy, gdybyśmy w takich chwilach nie umiały znaleźć tej siły. Tak chwilami jest nam ciężko, ryczymy, wyjemy z bezsilności, mamy do tego prawo, jesteśmy ludźmi icon_smile.gif ale kiedy potrzeba, jesteśmy twarde, zwarte i gotowe. I Ty też taka jesteś. Wiesz o tym . przytulam Cię mocno. A jak Luiza to przeżywa? Wie? Rozumie?
Filip_inka
Asiunia bedzie dobrze, bo byc musi!

Trzymam kciuki za sily dla Ciebie i udany zabieg coreczki &&&&&&&&&&
As-ia
Teraz zauważyłam u Luizy opryszczkę,dzwoniłam na oddział i zabiegu nie będzie. Tyle czasu przygotowywałam małą na ten zabieg, Ona dziś tak dzielnie zniosła badania i teraz wszystko będziemy musieli zaczynać od nowa 32.gif
Moja mama tłumaczy mi ,że może tak miało być ... ech sama nie wiem co myśleć
Jutro z rana jadę do szpitala ,żeby wyznaczyli Nam nowy termin


CYTAT(szantrapa @ Thu, 10 Feb 2011 - 18:24) *
A jak Luiza to przeżywa? Wie? Rozumie?

Magda dziękuję bardzo za słowa otuchy,Luiza wszystko wie,wszystko ma wytłumaczone.Dziś przy pobieraniu krwi była taka dzielna ,nawet nie pisnęła.Jest całkowicie świadoma tego co miało się wydarzyć.Chwilami to odnoszę wrażenie,że Ona jest odważniejsza ode mnie

dziękuję Wam za te wszystkie słowa wsparcia i kciuki ,zapewne poproszę o nie raz jeszcze
Anorektyczna Laska
Trzymamy &&&&&&&

icon_smile.gif
Anorektyczna Laska
Oj teraz doczytalam.
No nic, przyda sie na nastepny raz.
Zdrowia dla malej. Jak masz jeszcze heviran w domu to jej podaj.
As-ia
CYTAT(Anorektyczna Laska @ Thu, 10 Feb 2011 - 18:59) *
Zdrowia dla malej. Jak masz jeszcze heviran w domu to jej podaj.

dzięki Asiu,niestety Ona niedawno miała przeprowadzaną kurację heviranem (2 tyg. przed ospą leczyliśmy opryszczkę) i wg. Naszej pediatry teraz trzeba odczekać icon_rolleyes.gif
Zelda
CYTAT(asiunia219 @ Thu, 10 Feb 2011 - 18:55) *
Teraz zauważyłam u Luizy opryszczkę,dzwoniłam na oddział i zabiegu nie będzie. Tyle czasu przygotowywałam małą na ten zabieg, Ona dziś tak dzielnie zniosła badania i teraz wszystko będziemy musieli zaczynać od nowa 32.gif
Moja mama tłumaczy mi ,że może tak miało być ... ech sama nie wiem co myśleć
Jutro z rana jadę do szpitala ,żeby wyznaczyli Nam nowy termin
Magda dziękuję bardzo za słowa otuchy,Luiza wszystko wie,wszystko ma wytłumaczone.Dziś przy pobieraniu krwi była taka dzielna ,nawet nie pisnęła.Jest całkowicie świadoma tego co miało się wydarzyć.Chwilami to odnoszę wrażenie,że Ona jest odważniejsza ode mnie

dziękuję Wam za te wszystkie słowa wsparcia i kciuki ,zapewne poproszę o nie raz jeszcze

Ja tez odnosiłam takie wrażenie odnośnie mojej Hani.
Jestem gotowa z kciukami,więc kurujcie się szybko.
As-ia
CYTAT(maja2006 @ Fri, 11 Feb 2011 - 11:19) *
Ja tez odnosiłam takie wrażenie odnośnie mojej Hani.
Jestem gotowa z kciukami,więc kurujcie się szybko.

dziękuję Maju icon_wink.gif , ok. południa mam dzwonić w sprawie kolejnego terminu zabiegu

edit .lit.
ewita 77
Asiunia moje dziecko już to najstarsze w wieku 4 lat mialo również wycinany trzeci migdał.Także, zdaję sobie sprawę co przeżywasz...
Jakbys chciala o cos zapytać to daj znać.
Myssia
Kciuki trzymam i to dodatkowo mocno bo u nas teraz też migdałki na topie. Ale nam się narazie udało ten trzeci i te oba też obkurczyć kroplami. Strasznie się tego wycięcia boję, bo Kacper ma skazę krwotoczną to był by taki poważniejszy zabieg. Ale narazie po 3 tyg sporo się poobkurczało i nawet słuch wrócił icon_smile.gif
pozdrawiam
As-ia
mamy już nowy termin 17.02. znów badania i jeśli wszystko będzie ok. 18.02. wykonają zabieg

CYTAT(7 @ Fri, 11 Feb 2011 - 12:16) *
Jakbys chciala o cos zapytać to daj znać.

ewita 77 dziękuję bardzo za chęć pomocy icon_wink.gif


Myssia super,że u Was leki skutkują icon_wink.gif ,oby tak dalej
pcola
asiunia219,

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za powodzenie w kolejnym terminie.
As-ia
Cały czas pojawiały się jakieś przeszkody do tego ,aby odbył się zabieg,tydzień temu opryszczka ,teraz Luiza kaszle i ma katar.Dziś udało Nam się dostać do ordynatora laryngologii rewelacyjny specjalista (żałuję ,że wcześniej było to niemożliwe)
i On po wnikliwym przebadaniu Luizy stwierdził,że młoda wcale źle nie oddycha,migdał jest spory, ale mamy wstrzymać się
z usuwaniem.W między czasie będziemy pod opieką właśnie tego lekarza i On będzie kontrolował stan migdałów i słuchu.

Szczerze Wam powiem,że kamień spadł mi z serca te przeszkody najwyraźniej nie pojawiały się bez przyczyny icon_wink.gif

Dziękuję Wam za wsparcie na pewno odezwę się jeśli jednak zabieg będzie miał się odbyć icon_wink.gif
semi
no i dobrze 06.gif . widocznie tak miało byc:)
szantrapa
WIesz co? Super wieści! Nie ma co ciąć jeśli nie ma konieczności. Nadal jestem z Wami myślami.
As-ia
Wiecie...Ja też się strasznie ciesze,że wszystko własnie tak się ułożyło i ,że moja kruszyna nie będzie musiała mieć podawanej narkozy 37.gif
Od wczoraj czuje jakby "ktoś" mi kamień z serca zdjął

CYTAT(szantrapa @ Fri, 18 Feb 2011 - 09:08) *
Nadal jestem z Wami myślami.

dziękuję Ci Madziu przytul.gif
użytkownik usunięty
My usuwaliśmy trzeci migdał u trzyletniej Bogny w sierpniu. Różnica w oddychaniu niesamowita. Nie choruje, dobrze śpi, lepiej je.
As-ia
Luiza migdała nie miała usuwanego ,ale niestety Makary musi mieć przeprowadzony zabieg w szczególności ze względu na uszy. Dziś mieliśmy badania ,ale młody jest naziębiony,także ostateczna decyzja zapadnie po 18 gdy zadzwonię w sprawię wyników. Bardzo Was proszę potrzymajcie kciuki za tego mojego malucha 41.gif 41.gif
pcola
Kciuki zaciśnięte z całych sił &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Wiewi
trzymam kciuki!!
As-ia
dzwoniłam i okazało się,że wyniki są w porządku ,rano jedziemy na zabieg,a Ja już odchodzę od zmysłów 37.gif
Wiewi
jak tam Asiu? już po? trzymam kciuki .
semi
dopiero wypatrzyłam. Asia, daj znac jak Makary.
As-ia
dziękuję Wam icon_wink.gif
Jesteśmy już w domu ... Odnośnie zabiegu to było to najdłuższe 45 min. w moim życiu 37.gif 37.gif Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i dziś w nocy byłam w ogólnym szoku,moje dziecko zaczyna spać z zamkniętą buzią
pcola
icon_smile.gif I to jest najważniejsze. Maksymilian przeżył usuwanie trzeciego migdałka dwa razy. Za drugim razem zrobiono dodatkowo drenaż ucha. Jest bez porównania lepiej.
Honey*
Asia ciesze sie ze sie udalo.
zuzia miala usuwanego w pazdzierniku. i tez napatrzec sie nie moge ze ona z zamknieta buzia spi i nie chrapie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.