To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

głośne bączki u 6-m malucha - pomocy!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Rosse
mam ogromny problem z moim maluchem
odkąd wprowadziłam mu słoiczki, mały męczy się z głośnymi bączkami i w dzień i w nocy
pręży się, mruczy czasem popłakuje
najgorzej jest w nocy, bo budzi się co 30-40minut czasem częściej, puszcza bączki i płacze więc przystawiam go do piersi bo tylko to go uspokaja, więc śpi z nami w łóżku = oboje jesteśmy wykończeni)
noc jest dla mnie koszmarem i o ile teraz było to do zniesienia, to niestety niedługo wracam do pracy i nie wiem jak ja sobie poradzę

czy ktoś z Was miał podobny problem? może jest jakiś specyfik, który mu ulży!?

podajÄ™ przed snem Gripp Water ale nie skutkuje
dodam jeszcze, że na razie podaję 2 składnikowe słoiczki, same jarzynki te same na zmianę od 2 tygodni
KAROLA3DAW
Rosse spróbuj Synkowi zapodac Espumisan lub inny odpowiednik odgazowania icon_smile.gif
Poplakuje bo go pewnie brzusio pobolewa icon_sad.gif
Masuj mu brzusio czesto to pomaga uwalniac sie tym gazom 06.gif
A moze to jest objaw alergii lub nietolerancji na skladnik zupki ?
Rosse
dałam espumisan mu wczoraj ale nie pomogło
może to być wina marchewki!?
MamaJulki
ROSSE wiele mam ostatnio ma problem z uczuleniem na marchewkÄ™
spróbuj nie dawać jakiś czas a potem na nowo zacznij wprowadzanie ale on innych produktów
np ziemniaczek z dynią lub jabłuszko tarte
Rosse
nie sądzilam że marchew może uczulać, ale może faktycznie bo mały ma wysypkę delikatną na brzuszku, a we wszystkim co daje jest marchew
dzięki ogromne MamaJulki, tak zrobię
Joanna 81
w ciągu dnia kładź często dziecko na brzuszku, masuj, podciągaj nóżki do brzucha, możesz położyć ciepłą pieluchę. Jeśli masz podejrzenia co do marchewki, odstaw na jakiś czas i obserwuj malucha. Jak nadal będzie popłakiwał, tzn. że to nie marchewka i trzeba szukać dalej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.