To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

@--'--,----LUTY 2009----,--'--@ po raz szósty!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Arwena.
Zapraszam do nowego wątku:).




kasiaaaaa
Arwena pomysł ze zdjęciamy rewelacyjny! icon_smile.gif

Ciekawe, co u Gosi...

Ja dziś byłam ponownie oznaczyć grupę krwi i przeciwciała. Nie wiem jakim cudem, ale udało mi się męża namówić na morfologię. Ostatni raz miał robioną chyba w wojsku. A że przeczuwałam, że następny raz zrobi pewnie grubo po czterdziestce, to kazałam mu poza morfoligią zrobić całą listę innych badań. 29.gif Krewkartę też kazałam mu zrobić, jutro idzie oddać krew i krewkartę dostanie ze zniżką.

Od wczoraj u nas pięknie świeci słońce i jak zobaczyłam, jakie mam syfiaste okna, to spadłam. 37.gif A tu trzeba będzie mamę albo siostrę poprosić o umycie. 29.gif

Mężowi dziś zamontowali w biurze terrarium z agamami brodatymi. Przefajne te zwierzątka. 06.gif
olakinga
icon_smile.gif to ja pierwsza !!!! brawo_bis.gif Kacha ubiegłaś mnie eeeeee 08.gif

Arwena zdjęcie Miśki w weekend bo moje dziecko wyjątkowo źle reaguje na obiektyw icon_sad.gif i nie mam nic ładnego z ostatnich miesięcy.... postaram się popstrykać jej coś do weekendu i Ci przesłać icon_smile.gif

Niunia - nie dostałam recepty icon_sad.gif spróbuję "na kota" w aptece jak się nie uda to odezwę się na pw;
izabell30
No to i ja się tu melduje.
niunia23
olakinga ok w razie co pw icon_smile.gif

Arwena zdjecia bosko zrobione icon_smile.gif
AsiaKG
CYTAT(kasiaaaaa @ Tue, 01 Mar 2011 - 15:27) *
krewkartę dostanie



A ja czytam i myślę: "po co oni krewetkę dostają?" 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif

Stronka fajowa.

Ja od wczoraj wybieram zdjęcie i nie mogę się zdecydować 37.gif
Bo jak ma jakieś fajne to jest z kuzynem na nim.. albo na innym na golasa 43.gif

Ciekawe co u Gosi....
ATeFKa
Piękna stronka! Ty to masz pomysły...
Dziękuję Arweno za umieszczenie mnie na liście 06.gif przytul.gif
aj80
Ślicznie icon_smile.gif Witam się i ja icon_smile.gif
Arwena.
CYTAT(AsiaKG @ Tue, 01 Mar 2011 - 16:01) *
A ja czytam i myślę: "po co oni krewetkę dostają?" 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif


Ja z kolei przeczytałam "kenkartę" 29.gif ale to pewnie zasługa mojej lektury do poduszki.

Stronkę poprawię jak dostanę więcej zdjęć icon_smile.gif, może jutro uda mi się też podłubać.

Ps. Eskę do Gosi wysłałam rano...


ATeFKa
Dzień Dobry!
Fiefiora
Pięknie tu macie!

Arwena cieszę się, że życie z kotem Wam się tak pięknie układa.
Mam do Ciebie romans, ale to na pw.

O Franiu ciągle myśle i cały czas zaciskam kciuki!
izabell30
Ja dziś zaś prądu nie mam jutro też ma nie być od 7 do 15:30 21.gif
Włączam laptop tylko co jakiś czas dokąd mi się nie rozładuje.
izabell30
dubel...
Arwena.
Franio czeka na sprawniejsze płucka, dopiero po poprawie będzie druga operacja.


Dzień dobry icon_smile.gif

Romans od rana, hoho icon_biggrin.gif Fief, pisz na pocztę, szybciej odpowiem icon_wink.gif
Fiefiora
CYTAT(Arwena. @ Wed, 02 Mar 2011 - 10:37) *
Franio czeka na sprawniejsze płucka, dopiero po poprawie będzie druga operacja.
Dzień dobry icon_smile.gif

Romans od rana, hoho icon_biggrin.gif Fief, pisz na pocztę, szybciej odpowiem icon_wink.gif

Żebym ja to miała do Ciebie namiary... a zaraz... 37.gif 29.gif podawałś
Agalu
Hej

Arwena - stronbka jak zwykle urocza, właśnie wysłałam zdjęcie Tomka do Ciebie;)
Gosia - nadal trzymam kciuki za Frania

u nas choroba nadal w domu już drugi tydzień, Kacper po tygodniu już poszedł do przedszkola, Tomek nadal smarcze mocno, meczy się i nic nie chce jeść:(jedynie winogrona wpycha;)
dziś byliśmy na kontroli i dostaliśmy do nosa krople z natybiotykiem może to wreszcie pomoże
naszczęscie nie kaszle
gorączkę miał dwie całe doby ,ale jeszcze w poniedziałek i wczoraj raz gorączkę miał
mnie chyba też dopada jakiś wirus - tak lekarka powiedziała, bo miałm dziś straszne zawroty w głowie i prawie mdlałam ,maskara
mam leżeć w łóżku a w weekend zaczynam szkołe:(
nasza lekarka mówi ,że teraz taki paskudny wirus panuje

W sobotę mam 5 h szkoły w niedzielę prawie 13 37.gif

Tomkowi na pocieszenie kupiłam w niedzielę super prezent zaległy urodzinowy od moich babć bo dały kaskę i miałam coś kupić, kupiłam mu w smyku dużyyy samolot , góra otwierana można wsadzać ludziki itp. bagaże ,ludzik i piesek był w zestawie oraz pociąg który te bagaże podwozi do samolotu, ma dzwięk startującego samolotu i światło, na razie się sprawdza, fajnie sie Tomek nim bawi

izabell30
Ja też mam w myślach cały czas Frania i Gosie przytul.gif
aj80
Łożko okej, co prawda ma z jednej strony wywiercone dwie dziurki o których oczywiście nas nie poinformowano, ale ogólny stan jest bdb, no i łóżko jest niemal identyczne jak Grzesia, na razie Kasia śpi na skróconym łóżku, pod starą podusią i kołderką, trochę się boję coby jednak nie zleciała, na krótszym ma mniejsze pole manewru icon_wink.gif
oczywiście bardzo szczęśliwa
Agalu
CYTAT(aj80 @ Wed, 02 Mar 2011 - 22:33) *
Łożko okej, co prawda ma z jednej strony wywiercone dwie dziurki o których oczywiście nas nie poinformowano, ale ogólny stan jest bdb, no i łóżko jest niemal identyczne jak Grzesia, na razie Kasia śpi na skróconym łóżku, pod starą podusią i kołderką, trochę się boję coby jednak nie zleciała, na krótszym ma mniejsze pole manewru icon_wink.gif
oczywiście bardzo szczęśliwa


dawaj fotki jakieśicon_wink.gif
Arwena.
Aga, postaram się jutro dodać Tomka, może to być wieczór, bo jutro jestem na targach i pewnie wcześniej niż 16,00 nie wrócę. Jak Twoje zawroty głowy?


Aj, właśnie, gdzie foty? icon_smile.gif


Ja sprezentowałam Lilce pudełko kredek, cały dzień rysowania. Na szczęście ściany na razie oszczędzone ale nie mam złudzeń, że to na dłużej.


aj80
Zgodnie z życzeniem icon_wink.gif
Agalu
Arwena - nie musisz sie spieszyć z tym zdjęciem .spokojnie;)może być w inny dzień
co to za targi na które jedziesz, jeśli można wiedziećicon_wink.gif?

moje zawroty w głowie ustały, nie wiem co to było
skoro lekarka kazała leżeć w łóżku bo to może być wirus to taki mam dziś plan:)Kacper w przedszkilu, Tomek o 10 jedzie do dziadków, wrócą wszyscy o 16 06.gif

co do kredek to może jednak będą dobrze przez Lilkę wykorzystywane:)

u nas Tomek dużo rysuje i naszczeście po kolorowankach i kartkach papieru, choć raz pomalował też Kacpra sweterek , ksiażkę ,kanapę jak miał coś ok. roczku :)ale to drobne wykroczenia da sie wybaczyć
farby do malowania też mogę mu dać bez obaw 06.gif

Nie mam pączków buuu a mam taka ochotę, ale moze mi tata później podwiezie



aj80
Witam w tłusty czwartek icon_smile.gif U nas pączki zawsze w pracy rozdają icon_wink.gif
Naszej Kasi też raczej mogę dać kredki bez strachu, najabardziej zawsze mnie przeraża modelina, wczoraj lepiły cały dzień, całe łapy, ubrania, podłoga w tej modelinie były. No, ale drewniana pogoda, ciuchy odpowiednio dobrane i jakoś dają radę icon_wink.gif
Agalu
Aj - zapomniałam napisać, bardzo fajne łóżko ,Kaśka widać szczęśliwa

jak patrzę na Wasze dzieci to mój mi się wydaje taki mały jakiś, dizdziuś nawet z buźki;)
aj80
ZAGADKA: co znaczy "PAPU" w słowniku mojej Kasi?
Agalu
CYTAT(aj80 @ Thu, 03 Mar 2011 - 15:35) *
ZAGADKA: co znaczy "PAPU" w słowniku mojej Kasi?


pupa, kupa?icon_wink.gif
pewnie coś bardziej zawiłego
aj80
Aaaa, dobra jesteś, haha icon_smile.gif No za chiny nie mogę jej przetłumaczyć, że nie papu a pupa.
Najśmieszniejsze jak leci do kibla z okrzykiem papu icon_smile.gif Choć zwykle jest "siusiu", albo "ku" icon_wink.gif

Nauczyła się mówić teraz "siółf" na żółwia i "juś" na już. Boże, kiedy ona nauczy się tak naprawdę gadać. Zazdroszczę wam.
Agalu
Tomek też słabo gada ,ale jakoś mi to specjalnie nie przeszkadza,
Czasem mnie tylko wkurza bo ma kilka określeń na jedną rzecz
olakinga
A Miśka gada w kółko jak najęta... bardzo ładnie powtarza słówka, nazwy - zna na pamięć kilka piosenek i wierszyków ( ale to zasługa bardziej żłobka niż nasza icon_wink.gif ) Panie w żłobku mówią że jak ją zabieramy to nie mają z kim pogadać na sali icon_wink.gif

a u nas w firmie brak pączków icon_sad.gif sami musimy je sobie nabyć - co nie przeszkodziło mi już wciąć czterech sztuk icon_redface.gif icon_redface.gif


dziewczyny macie jakoś zabezpieczone okna przed maluchami ??? dzisiaj na jednym z osiedli w Koszalinie z 4 piętra wypadł dwulatek icon_sad.gif sam otworzył sobie okno.... TRAGEDIA dla matki....

aj80
A co tu takie pustki? My wczoraj robilismy faworki, dzieciaki jadły tak szybko, że nie nadążałam smażyć icon_smile.gif

Arwena.
A ja wczoraj nawet malutkiego pączusia nie zjadłam. Ciagle biegiem. Za to dziś jestem wypompowana i bez energii. Zasypiam przez komputerem, czekają na mnie zdjęcia do zrobienia, obiad, sprzątanie, pranie. A ja całkiem nic, siedzę, ziewam i zamartwiam się różnymi rzeczami.

ATeFKa
CYTAT(Arwena. @ Fri, 04 Mar 2011 - 15:28) *
A ja wczoraj nawet malutkiego pączusia nie zjadłam. Ciagle biegiem. Za to dziś jestem wypompowana i bez energii. Zasypiam przez komputerem, czekają na mnie zdjęcia do zrobienia, obiad, sprzątanie, pranie. A ja całkiem nic, siedzę, ziewam i zamartwiam się różnymi rzeczami.


przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Jak na szkoleniu?

Co do pączków to sie nie przejmuj, zjadłam i za Ciebie 06.gif
Arwena.
CYTAT(ATeFKa @ Fri, 04 Mar 2011 - 15:35) *
Co do pączków to sie nie przejmuj, zjadłam i za Ciebie 06.gif



A idź, mąż mnie wczoraj doprowadził do wścieklicy, Tłusty Czwartek a on zakupił WAFELKI. I jeszcze nie rozumiał o co mi chodzi przecież to słodkie i to słodkie! diabel.gif Wracam zmęczona, siadam z nadzieją na piękne, tłuste, kaloryczne pączuchy i dostaję wafelka 41.gif Czy ktoś w ogóle mnie rozumie? icon_mrgreen.gif


Targi jak targi, mam poczucie straconego czasu ale przynajmniej nie mogę sobie wyrzucać, że odpuściłam. Agalu to były Targi Mody, Tekstyliów i Obuwia. Z dodatkami icon_wink.gif.

EDIT:Dobra, idę robić te naleśniki. Ale mi się nie chceeee....
kasiaaaaa
Miałam dziś wizytę u gina. Badania mam idealne. Szyjka wprawdzie wiotka, ale długa i zamknięta, więc jest dobrze. Gin mi nawet powiedział, że mogę współżyć, ale jakby teraz mąż do mnie zygnął to bym mu chyba głowę z płucami wyrwała. nienie.gif Następna wizyta za 4 tygodnie.

Dzisiejszy tekst młodej: bawiła się laptopem, który dostała na urodziny i coś się jej nie chciało włączyć tak jak chciała i stuka i stuka w tą klawiaturę i w końcu mówi: "Mamuś, ja już nie wytrzymam z tym laptopem...". 29.gif
kasiaaaaa

Szymuś wszystkiego najlepszego!
gozar
AAAAaaaaaaaaa Kasia, jaka Ty śliczna jesteś!!!!

Pierwszy raz Cię widzę na zdjęciu.
izabell30
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SZYMUSIA brawo_bis.gif
Są jakieś wieści od Gosi?

Kasiu ty z dnia na dzień nam młodniejesz ślicznotka nasza forumowa przytul.gif
kasiaaaaa
CYTAT(gozar @ Fri, 04 Mar 2011 - 16:26) *
AAAAaaaaaaaaa Kasia, jaka Ty śliczna jesteś!!!!

icon_redface.gif Gosia, no tragicznie nie jest, ale śliczna to ja byłam 20 kg temu. 29.gif

Iza icon_lol.gif Ty szalona kobieta jesteś, wiesz? 06.gif
gozar
No chyba to była waga z 6 klasy podstawówki.
kasiaaaaa
CYTAT(gozar @ Fri, 04 Mar 2011 - 16:35) *
No chyba to była waga z 6 klasy podstawówki.

No właśnie Gosia niestety nie... 32.gif Moja waga sprzed pierwszej ciąży to 50 kg, a dziś na wizycie na liczniku 70 kg. 37.gif 29.gif
AsiaKG
Kasia mówisz 20 więcej?
eee tam.. pewnie Ci włosy zgęstniały i to dlatego 06.gif

A poza tym-szybko zrzucisz- ja tak sobie powtarzałam 08.gif .. ale u mnie nie podziałało 43.gif 43.gif 43.gif ..ale to u mnie 37.gif


Szymek sto lat!!!! I spełnienia marzeń! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
ATeFKa
CYTAT(kasiaaaaa @ Fri, 04 Mar 2011 - 16:39) *
No właśnie Gosia niestety nie... 32.gif Moja waga sprzed pierwszej ciąży to 50 kg, a dziś na wizycie na liczniku 70 kg. 37.gif 29.gif


ekhem... czarny wyszczupla?
ATeFKa
CYTAT(kasiaaaaa @ Fri, 04 Mar 2011 - 16:39) *
No właśnie Gosia niestety nie... 32.gif Moja waga sprzed pierwszej ciąży to 50 kg, a dziś na wizycie na liczniku 70 kg. 37.gif 29.gif


ekhem... czarny wyszczupla?
kasiaaaaa
Dziewczyny no jak Boga kocham ważę 70 kg. Mogę Wam nawet zdjęcie zrobić, jak stoję na wadze. 37.gif
izabell30
Kasiu czemu szalona jestem icon_smile.gif ?
AsiaKG
Kasia wierzymy- ale don't worry ja to byłam normalnie waleniem.. moja wizyta nad morzem mogłaby się skończyć zepchnięciem do morza przez Greenpeace 06.gif

Ale poważnie- przecież to normalne że się tyje w ciąży nie?
Jedna "wrzuci" 5kę a inna 25 i już 29.gif
Agalu
Kasia - tej wagi o której piszesz w ogóle nie widać, więc się nie przejmuj, wyglądasz naprawdę szczupło:)

Ja w ciąży nie jestem a tyję bo mi się nie chce powstrzymmywać przed jedzeniem słodyczy 21.gif ,wczoraj zjadłam 6 pączków 03.gif 48.gif
Wsumie to bym chciała schudnąć tylko 3 kg ale nawet tego mi się nie udaje zrzucićicon_wink.gif

Wszystkiego najlepszego dla Szymka!!!!!

Mój Tomek nadal smarcze już równo 2 tygodnie 37.gif ,na razie nawet nie pomagają krople z antybiotykiem,odwala mu totalnie, nei wie, czy to przez to siedzenie w domu ciągłe czy przez typowy bunt dwulatka
ciągle ryczy, bo ciągle mu się coś nie podoba, wyje jak opętany, dokucza ,zaczął na nas rękę podnosić w złości! icon_twisted.gif
kasiaaaaa
Iza bo żeby stwierdzić, że ja młodnieję, to trzeba być choć troszkę szalonym. 03.gif

Agalu uwierz mi, że gdybym sobie zrobiła zdjęcie stojąc prosto i jeszcze na przykład w bieliźnie, to jak byk widać te 70 kg. No ale nie narzekam, bo w sumie niedługo skończę II trymestr i mam 9 kg na plusie. Jak na moją tendencję do tycia, to całkiem dobry wynik. icon_wink.gif

Co do zachowania Tomka - może wkurza go poprostu ten katar i dlatego jest rozdrażniony? Oliwia piewrwszy etap podnoszenia ręki ma już za sobą. Tłumaczyłam jej, że nie wolno, bo to boli. Jeśli nie działało, to przytrzymywałam rękę dopóki nie zrezygnowała. Narazie jest z tym spokój. Zobaczymy, kiedy będzie następny rzut podnoszenia ręki.

Ale jestem dziś wyrypana. To chyba przez tą jazdę do Krakowa. Mąż właśnie wykąpał młodą i będzie ją kładł spać, a ja lecę pod prysznic i jak się grzmotnę o wyro... 06.gif
izabell30
Kasia czym ty się przejmujesz ja w ciąży przytyłam 25 kilo icon_eek.gif jak mnie ordynator na oddział przyjmował to z mordą ile można przytyć w ciąży.
Ja przed ciąża ważyłam 60 kilo. A teraz cały czas 75 teraz cokolwiek gubię ale malusieńko. 32.gif
kasiaaaaa
Iza to faktycznie sporo w ciąży przytyłaś. Ja z Oliwią przytyłam 13 kg, teraz póki co 9 kg. Mam nadzieję, że jak się dalej będę pilnować z jedzeniem, to nie pobiję swojego rekordu. 43.gif

Dziś u nas od rana cudna pogoda. Świeci słońce i temperatura jest już na plusie. Mąż stwierdził, że szkoda siedzieć w domu i że gdzieś nas zabierze. icon_smile.gif Ale choć trochę pasuje sprzątnąć w domu, bo masakra... Ja poza umyciem naczyń i wywieszeniem prania staram się nic więcej nie robić, co by tej mojej szyjki nie drażnić. Nie podlewam kwiatków, nie odkurzam, nie myję podłóg, nie ścieram kurzy... Możecie sobie więc wyobrazić, jaki wszędzie syf. Mąż tyle zdąży, to zrobi wieczór zanim młoda zaśnie. Ale ostatnio mąż wraca tak późno, że tylko rzuci w progu laptopem i kurtką i odrazu idzie młodą kapać i kłaść spać.

No właśnie, idę więc nastawić pranie a mężowi wręczyć mopa. 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.