To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pediatra lublin

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

uulka
cześć dziewczyny

możecie polecic mi sprawdzonego pediatrę w lublinie muszę znaleść sprawdzonego -dobrego pediatrę no i prywatnie bo nie jesteśmy z lublina,macie kogoś sprawdzonego?
kropka116
oj tak zna ktoś dobrego pediatrę?bo takiego znaleść to nie lada gratka:)u mnie w przychodni są takie lej wody:)
Alrys
Ja polecam dr Górnicką i dr Partykę
uulka
polecali mi dr.Partykę ale ja byłam u dr.P.Błaszkiewicza jestem zadowolona ,ale każdy musi sam spróbować.
MalinowyLas
a ja znam i Błaszkiewicza i Partykę i zdecydowanie polecam Partykę. Bez problemu zdiagnozował zapalenie wyrostkja w tak młodym wieku. Wczesniej byłam u 4 lekarzy, któzy twierdzili, że to tylko kolka nerkowa, a ja już o mało sama nie dostałam kolki NERWOWEJ.
Kocham tego lekarza!
domi1982
Polecam Dr Małgorzatę Mitura-Lesiuk.
Doskonałe podejście do maluchów, morze cierpliwości dla zaniepokojonych
rodziców. To najlepsza pediatra z jaką mieliśmy do czynienia. Trafiliśmy do
niej w sumie trochę przypadkowo ale bardzo się cieszę że tak się stało.
Pani dr nie jest zwolenniczka nieprzemyślanego faszerowania dziecka
antybiotykami. Wśród lekarzy do których chodziliśmy wcześniej takie
podejscie prawie się nie zdarzało.
Ada78
Zgadzam się domi 1982 Pani dr Mitura to zaangażowany lekarz i świetny specjalista. Zawsze przeprowadza bardzo dokładny wywiad, wypytuje o najmniejsze szczegóły. W razie potrzeby, wątpliwości zawsze można do niej zadzwonić. Zawsze pomoże. Pani dr przyjmuje w [usunięte przez moderatora; powód reklama] Polecam:)
My chodzimy tam również do kardiologa dr Rafała Dmowskiego to bardzo cierpliwy i dokładny lekarz. Wykonuje tam echo serca.Trochę baliśmy się tego badania, bo nasz synek ma dopiero 3 miesiące, ale doktor wszystko dokładnie nam wyjaśnił i świetnie zajął się naszym synkiem. Na wizycie dokładnie omówił wyniki i odpowiedział na wszystkie pytania.
Monia65
Polecam całodobowe leczenie przez doktora dziecięcego w Lublinie, jeśli zajdzie taka konieczność. Naprawdę dobrzy lekarze- https://pediatralublin.com.pl/.
troskliwa_mama
Ważne jest trafić do sprawdzonego lekarza pierwszego kontaktu. Ja uczęszczam do www.inavita-lekarzrodzinny.pl. Zawsze znajduję tam pomoc i fachową poradę. Zawsze odpowiednie pokierowanie w kierunku dalszej diagnostyki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.