To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Restauracji na obiad pokomunijny szukam pilnie...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Ika
Tak, wiem, obudziłam się z ręką w nocniku icon_rolleyes.gif bo jest już marzec i w Banja Luce full icon_evil.gif
Poradźcie coś. Ma być Mokotów (względnie bliska mu Ochota, ale nie dalej niż Szczęśliwice), ma być fajnie, ma być ogródek albo park w zasięgu rzutu pestką wiśni, a najlepiej żeby knajpa miała ogródek taki, żeby dzieci mogły w nim pohasać (takie rzeczy tylko w Erze...?). No i musi nie zabijać ceną i potrawami icon_wink.gif
Da się...? Czy już mam się załamać...?
Agnieszka AZJ
Biosfera, Zielnik ? Potrawami nie zabijajÄ…, ale cenÄ…... 37.gif
użytkownik usunięty
Ika a u Ciebie na osiedlu się nie da? Bo byś miała i do domu blisko no i dzieci miałyby co porobić. Nigdy w tej GAGA nie byłam tam, więc nie wiem jak tam.

Biosfera fajna ale pewnie ceny masakryczne by krzyknęli.
Ika
Zielnik nie ma miejsc icon_sad.gif A właśnie Zielnik by mi ew. odpowiadał lokalizacyjnie i ogródek mają fajny.

Jully, ale Gaga to jest pizzeria...
użytkownik usunięty
CYTAT(Ika @ Thu, 17 Mar 2011 - 18:12) *
Zielnik nie ma miejsc icon_sad.gif A właśnie Zielnik by mi ew. odpowiadał lokalizacyjnie i ogródek mają fajny.

Jully, ale Gaga to jest pizzeria...

ale należy w sumie do ludzi którzy mają kilka restauracji może są w stanie zapewnić Ci inne menu.
Ika
CYTAT(jully @ Thu, 17 Mar 2011 - 18:15) *
ale należy w sumie do ludzi którzy mają kilka restauracji może są w stanie zapewnić Ci inne menu.


No, w ostateczności będę musiała tak kombinować, ale wolałabym nie... Gaga jest taka sobie, no i obiad postkomunijny w oparach pizzy... (bo przecież nie zamkną knajpy tylko dla nas icon_wink.gif Ale cóż, jak nic nie znajdę, to tak się skończy pewnie... W domu nie jestem w stanie pomieścić gości icon_sad.gif Zresztą widziałaś moje metraże... icon_rolleyes.gif
Agnieszka AZJ
Niedaleko od Ciebie jest jeszcze "Balsam" i "Kwintesencja".
Filip_inka
Ika a na Pulawskiej przy Malczewskiego dawny Gosciniec Opolski teraz nie wiem jak sie nazywa ale jest bardzo fajna...


edit: Stary Dom sie teraz nazywa
Cleo
W STarym Domu bylam niedawno na obiedzie weselnym- b. tam fajnie i smacznie! i przestrzen, by jezdzic wózkiem z placzacym niemowlakiem;)
katkasia
Ika, jeśli Ochota, to może: https://www.kregliccy.pl/meltemi.php (prawie w parku) i https://www.newwestside.pl/ (w parku)
Ika
CYTAT(katkasia @ Fri, 18 Mar 2011 - 22:49) *
Ika, jeśli Ochota, to może: https://www.kregliccy.pl/meltemi.php (prawie w parku) i https://www.newwestside.pl/ (w parku)


Meltemi to niekoniecznie, ale to drugie interesujące! Tylko pewnie miejsc już nie mają icon_sad.gif Dziś odpuściłam Mokotów i Ochotę i dzwoniłam nawet do Ożarowa icon_rolleyes.gif Fajne knajpy przepadły icon_sad.gif Szukam dalej, ale licząc już na cud.

Jutro zadzwoniÄ™ do tego New West Side icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
Bliżej niż Ożarów - motel Gaja na wyjeździe na Poznań, zaraz za Tesco.
Byłam tam na weselu, komunii i chrzcinach i było Ok, ale ostatni raz to było półtora roku temu, więc nie wiem, jak jest teraz.
Komunia była w sobotę i wtedy mielismy całą salę dla siebie. Podobno w niedzielę mieli mieć dwa przyjęcia komunijne, w sumie na 100 osób i tego już w jednej sali nie byłam sobie w stanie wyobrazić 37.gif
Filip_inka
To ja polecam hotel Maria przy Jana Pawla. Mielismy tam kilka uroczystosci rodzinnych i bylo naprawde fajnie:))
Ika
CYTAT(AiB @ Sat, 19 Mar 2011 - 08:33) *
To ja polecam hotel Maria przy Jana Pawla. Mielismy tam kilka uroczystosci rodzinnych i bylo naprawde fajnie:))


To jest przy rondzie Babka...? Jest tam jakaś zieleń...?
Idę googlać icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
CYTAT(Ika @ Sat, 19 Mar 2011 - 09:56) *
To jest przy rondzie Babka...? Jest tam jakaś zieleń...?
Idę googlać icon_smile.gif


PowÄ…zki icon_wink.gif
Ika
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Sat, 19 Mar 2011 - 12:35) *
PowÄ…zki icon_wink.gif


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
użytkownik usunięty
Co chcecie mój syn uwielbia spacerować po powązkach. Najgorsze jest to, że on zawsze ma ze sobą łopatkę icon_smile.gif
Ika
Posiadanie narzędzia zbrodni nie przesądza o winie... Pozwalasz mu kopać? icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
Tak ale tylko przy niezbyt "świeżych" grobach icon_cool.gif

Nie wiem czy jeszcze działa, bo ostatnio jak podjechałam to było nieczynne, ale na Żoliborzu jest restauracja Spotkanie (ul. Krasińskiego, zaraz obok pl. Wilsona) . Całkiem urokliwa i bardzo zjadliwa.
agabr
CYTAT(Ika @ Sat, 19 Mar 2011 - 09:56) *
To jest przy rondzie Babka...? Jest tam jakaś zieleń...?
Idę googlać icon_smile.gif

A ja dla odmiany zdecydowanie nie polecam , to miejsce sie imo Ika kompletnie nie daje na komunie , jest swietne za to na konsolacje.Ika jesli nie Mokotow , to nieodmiennie polecam Krasnodwor ,siedlisko Jasminum w Otrebusach .b
Blaszka12345
Polecam Kołomyja w Konstancinie - Jeziornej i jeszcze jest Stańczyk ale tam nie była tylko słyszałam że tam robią komunię a jeżeli chodzi o Mokotów to obiad komunijny dla rodziny moja znajoma robiła w szkole na ul żywnego na tyłach jest taki mały przytulny barek może tam zobaczysz no i jeszcze spróbuj na cieszyńskiej przy szkole podstawowej jest knajpka na górze nie powiem jak się nazywa ale chyba adres cieszyńska 6
Filip_inka
CYTAT(Ika @ Sat, 19 Mar 2011 - 09:56) *
To jest przy rondzie Babka...? Jest tam jakaś zieleń...?
Idę googlać icon_smile.gif


Jest ogrodek z boku.
Jedzenie bardzo dobre. Mi sie tam bardzo podoba.
Ika
CYTAT(agabr @ Sat, 19 Mar 2011 - 20:37) *
A ja dla odmiany zdecydowanie nie polecam , to miejsce sie imo Ika kompletnie nie daje na komunie , jest swietne za to na konsolacje.Ika jesli nie Mokotow , to nieodmiennie polecam Krasnodwor ,siedlisko Jasminum w Otrebusach .b


Krasnodwór, okay, zaraz będę dzwonić, Otrębusy też w zasięgu icon_smile.gif Dzięki!
Helena
a w Ożarowie to miałaś na myśli "Karczmę na Piwnej"? W Otrębusach świetny jest też Mistral, niestety bez placu zabaw. Elita ma słabsze jedzenie ale wielki ogród.
Filip_inka
CYTAT(agabr @ Sat, 19 Mar 2011 - 20:37) *
A ja dla odmiany zdecydowanie nie polecam , to miejsce sie imo Ika kompletnie nie daje na komunie , jest swietne za to na konsolacje.



Czemu tak uwazasz?
Filip_inka
Przypomnialo mi sie, ze bylam na komuni w Boathouse przy Wale. Bardzo fajne miejsce, duzy plac zabaw ale kilka imprez komunijnych jednoczesnie (choc zupelnie ze soba nie kolidujacych).
Ika
CYTAT(Helena @ Wed, 23 Mar 2011 - 21:28) *
a w Ożarowie to miałaś na myśli "Karczmę na Piwnej"?


Tak, właśnie ją icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
CYTAT(Ika @ Wed, 23 Mar 2011 - 21:48) *
Tak, właśnie ją icon_smile.gif


To nie jest Ożarów tylko Jawczyce icon_wink.gif

W Ożarowie masz jeszcze hotel "Mazurkas".
agabr
CYTAT(AiB @ Wed, 23 Mar 2011 - 21:39) *
Czemu tak uwazasz?

Dlaczego? a bo bardzo ponure wrazenie na mnie robi, bylam tam kilka razy z racji bliskiego mieszkania i mam poczucie kompletnej niespojnosci tego miejsca , ani jedzenie mnie nie zachwycilo ani wnetrze , obsluga mocno srednia juz nie mowiac o lokalizacji.b
Ika
CYTAT(AiB @ Wed, 23 Mar 2011 - 21:45) *
Przypomnialo mi sie, ze bylam na komuni w Boathouse przy Wale. Bardzo fajne miejsce, duzy plac zabaw ale kilka imprez komunijnych jednoczesnie (choc zupelnie ze soba nie kolidujacych).


Plac zabaw...?
agabr
faktycznie boathouse jest fajny na takie imprezy , bylam tam kiedys na przyjeciu po konfirmacji , zdaje sie , ze Graz tez tam jakas impreze robila .b
Filip_inka
CYTAT(Ika @ Thu, 24 Mar 2011 - 13:57) *
Plac zabaw...?


Pewnie przesadzilam z tym placem i teraz to nawet dokladnie nie pamietam ale chyba jakas hustawka, drabinki byly tam.
cydorka
CYTAT(AiB @ Thu, 24 Mar 2011 - 21:42) *
Pewnie przesadzilam z tym placem i teraz to nawet dokladnie nie pamietam ale chyba jakas hustawka, drabinki byly tam.

no trochÄ™ tak

ale wiesz co Ika Boathouse to Cię zajedzie cenowo no chyba, że nie masz ograniczeń finansowych
bo to knajpa raczej z górnej półki cenowej
no i wyprawa na praską stronę Wisły
cyd
Ika
Cyd, w obliczu wizji, że nie mamy w ogóle gdzie tego zrobić, wizja Pragi mi zwisa i nawet wydaje się być sympatyczna, ja już biorę pod uwagę Ożarów, Pruszków, Otrębusy i inne takie, przy tym Praga to mały miki. Natomiast rzeczywiście, cena zrzuciła mnie z fotela i rozważam sprzedaż nerki icon_sad.gif Ale kurna, nigdzie indziej nie ma miejsc!! icon_cry.gif Potnę się.
Ika
Dziewczyny, potnę się krewetką - nigdzie w proponowanych przez was knajpach nie ma miejsc icon_sad.gif poza Boathouse, gdzie koszt mnie zarżnie icon_sad.gif
marghe.
Skoro Praga Ci nie starszna to próbuj z La Strada na Kłopogtowskiego. Ogródek mają, jedzenie dobre.
Ale obawiam się, że może być problem z miejscami
https://www.lastrada.com.pl/

i jeszcze hotel Holiday Inn w Józefowie
https://holiday.aquila.pl/PL/restauracja.html
Ika
Praga mi niestraszna, w zasadzie wymagania mam tylko dwa: kawałek zieleni, żeby dzieciaki mogły się pobawić i cena niższa niż w Boathouse 37.gif
agabr
CYTAT(Ika @ Fri, 25 Mar 2011 - 14:08) *
Praga mi niestraszna, w zasadzie wymagania mam tylko dwa: kawałek zieleni, żeby dzieciaki mogły się pobawić i cena niższa niż w Boathouse 37.gif

Ika ja szukalam na chrzest Zosi wlasnie z ogrodkiem , na lotnisku na Bemowie w wiezy jest knajpa , jesli odpowiada ci mocno tradycyjne menu to moze tam, gdzies w watku o knajpie na "po chrzcie" AgnieszkaAZJ dawala namiar.b

edit .mam https://www.zeppelin.waszewesele.com/

A Rubikon ? i na Mokotowie , Villa Foksal ?
kalarepa78
Skoro może byc Praga i ma być ogródek to może to: https://www.pastanova.pl/? "Starą" Pastę poleciłabym bez mrugniecia, w novej jeszcze byłam.
Cleo
MOgę powiedziec, ze PRuszkow, Otrebusy, BRwinow, Milanowek, Podkowa- w maju chyba wszystko zajęte... Tu w okolicy naszej Komunie od początku maja po 3-4 tury w kazdy weekend, plus rocznice i śluby. Pierwszy raz pytalam jeszce w XI i już wtedy na 'mój' dzień były rezerwacje od dawna! icon_eek.gif Jeszcze szukam, ale bez przekonania, bo i bez cashu takiego jestem- ale pytam dla sportu;) Chociaz w Pruszkowie może większa oferta i tam moze cos byc. Jeszcze Grodzisk do przeszukania:)
agabr
Cleo no to jest masakra , ja co prawda rezerwowalalm we wrzesniu swoja ale w knajpie przy Komedii rezerwacje sa przyjmowane z dwuletnim wyprzedzeniem.b
Ika
Dziewczyny, pojawiła się szansa na coś chyba fajnego (tak mi wygląda), ale dopiero w poniedziałek będę miała feedback, czy rzeczywiście a sala jest wolna... Potrzymajcie kciuki, co...? icon_biggrin.gif
Agnieszka AZJ
Trzymam kciuki &&&&

A jakbu, coniedajboże icon_wink.gif nie wyszło, to może zmień koncepcję na piknik. Zamów catering i rozstawcie stół na Polach Mokotowskich albo w jakims lesie czy nad wodą.
Ika
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Sat, 26 Mar 2011 - 14:41) *
Trzymam kciuki &&&&

A jakbu, coniedajboże icon_wink.gif nie wyszło, to może zmień koncepcję na piknik. Zamów catering i rozstawcie stół na Polach Mokotowskich albo w jakims lesie czy nad wodą.


No tak samozwańczo na Polach to raczej nie można icon_wink.gif pomijając, że stalibyśmy się atrakcją turystyczną icon_wink.gif A poza tym nie mam gwarancji pogody, lepiej mieć jakiś dach nad głową.
Kurczę, do poniedziałku osiwieję. Nutce na komunię zarezerwuję knajpę trzy lata wcześniej! 37.gif
Agnieszka AZJ
Na Polach to faktycznie lepiej nie, ale np. u nas w lesie są stoły pod wiatami. Ew. zamówić namiot. Podejrzewam, że nie wyszło by to drożej niż Boathouse icon_wink.gif

BTW - zauważyłam ostatnio restaurację "Merliniego 5". Sprawdzałaś ? Na oko ta sama półka cenowa co Boathouse.
Ika
Mam, znalazłam, pod Warszawą icon_biggrin.gif Dzięki wszystkim za wsparcie i poszukiwania icon_smile.gif
stapka18
Dziewczyny, warto już rezerwować sale na przyszły rok. Jak się teraz pytaliśmy w Rozdrożu czy mają wolna salę to już dawno była zaklepana na jakąś komunię...
Aggatt30+
Cześć dziewczyny! A próbowałyście może znaleźć tutaj https://chrzcinyikomunie.pl/miasto/warszawa mnie się udało już jakiś czas temu zarezerwować Restaurację Vilanova za ich pośrednictwem, przedzwaniałam do nich i bezpłatnie mi pomogli znaleźć. Wiem, ile trudu teraz trzeba włożyć w znalezienie czegoś wolnego, koleżanki maja sporo trudności... Kibicuje mocno icon_wink.gif

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.