To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

CZTERY (już) kwietniówki z uśmiechem powitały wiosne :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
Dorotka
Na dworze słonecznie, wiosennie, nie możemy się kisić w grudniowym wątku icon_wink.gif

Justin, Kacperek napisał chyba dobrze, na wyniki musimy poczekać. Wystarczyło mu czasu i zrobił zadania dodatkowe icon_smile.gif

Do lekarza z sobą i wynikami wybieram się w przyszłym tygodniu, nie chciało mi się dzisiaj icon_wink.gif

Kornela klasa bierze udział w programie finansowanym przez UE, w tygodniu mają dodatkowe trzy godziny zajęć rozwijających ich talenty. Motywem przewodnim zajęć jest nasze miasto i wycieczka była również tak ukierunkowana. Autokarem z przewodnikiem zwiedzali Łódź, poznawali najważniejsze zabytki i najciekawsze miejsca. Podobało mu się.

Co porobiłaś już w ogrodzie? Ja ostatnio poszalałam z sekatorem icon_wink.gif wszystko co ścięłam zostawiłam mężowi do sprzątnięcia icon_wink.gif
Mama Madzia
Witam w nowym watku 06.gif

Dorotko, fajnie ze w szkołach realizuja projekty UE, mnie to sie bardzo podoba i uwazam ze duzo fajnych rzeczy jest robione dzieki temu.
My własnie przymierzamy sie do robienia ogrodka przydomowego i pracy co niemiara i nie wiadmo za co sie wziać 37.gif
Dorotka
no proszę wystarczyło założyć nowy wątek icon_wink.gif Witaj Madziu icon_smile.gif
W tym projekcie biorą podobno udział jedynie dwie szkoły z Łodzi, u nas dotację otrzymały tylko dwie pierwsze klasy, więc uważamy się za szczęśliwców icon_smile.gif
co u Ciebie słychać? Opowiadaj i zaglądaj jak czas pozwoli icon_smile.gif
justin
Madziu witaj, Dorotko tak dziwnie było patrzeć na ten grudzień w nazwie wątku, cieszę się, że założyłaś nowy, czym jednocześnie przywołałaś jedną z kwietniówek icon_smile.gif
Dziewczyny pewnie podczytują tylko pisać nie mają czasu.

W ogrodzie trochę odświeżyłam wokół truskawek.
Różom dałam nawozu.
Wsadziłam dzisiaj niedźwiedzi czosnek i parę kwiatów, które dostałam od dobrej cioteczki. Między innymi ciemierniki https://www.domowyogrod.com/ciemierniki-pie...wiaty-ogrodowe/
Jutro jeśli pogoda pozwoli chcemy posadzić troszkę ziemniaków i muszę maliny przyciąć/skosić icon_smile.gif
Krokusy kwitną pięknie, tulipany, żonkile, hiacynty nieśmiało wychodzą. Tawuła się zieleni. Floksy wybijają.
Nie wiem jeszcze jak wrzosy, ale są bardzo suche, nie wiem czy odżyją.
justin
...
Dorotka
Justin ja w ogrodzie nadal stawiam pierwsze kroki icon_wink.gif
U mnie kwitną krokusy i wychodzi mnóstwo tulipanów, już nie mogę się doczekać aż zakwitną, bo pokupowałam min czarne icon_smile.gif
Piękne te ciemierniki :)jaką masz odmianę? Muszę o nich poczytać...
U mnie chyba lawenda zimy nie przetrwała icon_sad.gif i kilka młodziutkich cyprysów, ale to nasza wina bo niczym ich przed chłodem nie zabezpieczaliśmy icon_sad.gif

Hodujesz również warzywka? Ja w zeszłym roku miałam trochę pomidorków i dyni ozdobnych. Pomidory nie bardzo się udały pod gołym niebem, dopadła ja jakaś choroba, ale dynie były cudne 03.gif
madziarex
Witam i ja... czas skurczony do minimum , ale postaram się w weekend kliknąć coś więcej icon_smile.gif
Dorotko kciuki trzymam za brzusio 06.gif , a resztę pań pozdrawiam ciepło 06.gif
Dorotka
hihi i kolejna się znalazła icon_wink.gif zapraszamy częściej icon_smile.gif
co u Ciebie? Jak Kubuś?
Kornel świetny jest z matematyki, pani bardzo go chwali z czytaniem troszkę gorzej, ale podobno dlatego, że walczymy jeszcze z wadą wymowy.
justin
Madziarex, cześć.
Trzymam za słowo icon_smile.gif

Dorotko, mam zdecydowanie za mało czasu na ogród.
Warzywnika uczę się dopiero.
Miałam ostatnio krzak pomidorów bezpalikowych u musze powiedzieć, że byłam zadowolona. Krzaczek oficie nam obsypał sie małymi pomidorami.
Wychodzi mi pieknie czosnek, który wsadziłam w listopadzie.
Poza tym mam trochę truskawek.
U mnie są piaski, więc zawsze jest problem z podlewaniem. Marchewki, buraczki raczej się nie opłaca, bo albrobaczywe, albo takie jakieś rachityczne.
Wsadzam też cebulkę dymkę, bo przynajmniej szczypior jest, a i trochę cebuli czasem icon_smile.gif
Zapewniam Cię, że czosnek z ogródka jest mega ostry, a cebula to pachnie cudnie.
Do tego mam jeszcze oregano, tymianek, miętę, melisę. Ale, to to rozrasta się jak chwast i wręcz trzeba usuwać icon_smile.gif
Dorotka
Najlepiej to rozrasta się męta, dostałam małą sadzonkę a teraz jest jej pełno icon_twisted.gif aż się boje jak zacznie wschodzić.
Mówisz czosnek, może faktycznie warto posadzić, ale czemu Ty sadziłaś w listopadzie jak teraz go wsadzę to kiedy mi wzejdzie i będzie się nadawał do spożycia?
My mamy jeszcze poziomki ozdobne, które rosną razem z iglakami tez rozłażą się błyskawicznie, według mnie tylko interesująco wyglądają a smak byle jaki mają, ale chłopaki pożerają. Pamiętam, że moja babcia miała takie pyszne poziomki jakie w lesie można czasami spotkać, to był smak icon_razz.gif

justin
Dorotko, no właśnie z czosnkiem to tak jest. Musisz wsadzić do ziemi jesienią, najlepiej tak w listopadzie i na wiosnę to on juz ładnie z ziemi wychodzi. Kiedyś wsadziłam ten chiński, co go pełno w sklepach i nic mi nie wyszło. W końcu nabyłam prawdziwy czosnek, z naszej polskiej ziemi, no i to jest czosnek icon_smile.gif
Ewaaa
ja tez sie melduje
tak sie wiele dzieje ostatnio ze ........szok
obiecuje poprawe i zagladac bede czesciej
Dorotka
Witaj Ewa icon_smile.gif
Madziarex mamy kolejny weekend a Twojego klikania nie widać icon_sad.gif
Mama Madzia
Wreszcie mam chwilkę by cos naklikać. Wczoraj moj synalek skończył 7 latek 06.gif urodziny mial w sali zabaw "Hipcio" zaproszonych było 7 kolegów, w tym 4 chłopców i 3 dziewczynki. Niestety imprezka do udanych nie należała icon_sad.gif po ok. 40 min zabawy jedna z dziewczynek z naszej grupki niefortunnie upadła i zlamala rekę. Zlamanie naprawdę poważne z przemieszczeniami, operowana bala w Matce Polce w Lodzi. Dzis rozmawialam z jej mamą i operacja sie powiodla jednakże dziecko miło równiez zerwane jakieś tkanki wskutek tego monitorowane ciagle jet jej krażenie w raczce. dziewczyny czuje sie z tym strasznie, czuje sie winnna chcoc zdaje sobie sprawe , ze mogło to sie przydażyć kazdemu i wszedzie , ale jakies taki dól mam , ze to akurat sie stało na imprezce Kacperka i ona jednak wtedy byla pod moja i mego męza opieką. jutro jedziemy ja odwiedzić do szpitala.
Dorotka
Madzia nie czuj się winna, mogło stać się wszędzie i przy opiece każdego przytul.gif Straszne nieszczęście, pech.
Swoją drogą wydawało mi się, że te sale zabaw są w miarę bezpieczne icon_rolleyes.gif
Teraz najważniejsze, aby mała doszła szybko do siebie i odzyskała pełna sprawność rączki. Myślę, że jej mama nie ma żalu do Ciebie, ani nie wini Cie za to co się stało. Gdyby tak robiła byłaby bardzo nierozsądną osoba. Poza tym na tego typu imprezach rodzice zawsze mogą zostawać i opiekować się swoim dzieckiem. Ja zostaję bardzo rzadko, zawsze natomiast zostawiam numer telefonu gdyby coś się wydarzyło.
Trzymaj się przytul.gif musi być dobrze z małą

A dla Kacperka najserdeczniejsze życzenia samych radosnych dni
madziarex
Wszystkim , którzy mieli i będą mieli urodzinki życzę STU LAT , a pisać mi się nie chce , bo Kuba od 2 tyg. jest chory , niby leczony przez super alergologa , a od wczoraj po wizycie na RTG , wiemy , że ma zap. płuc i zastrzyki w domu ;( Nie mam weny na nic , rzygać mi się chce wszystkim icon_sad.gif
Dorotka
Madziarex mam nadzieję, że z Kubusiem już znacznie lepiej i będziecie mogli w pełni korzystać z uroków wiosny w święta.

Mamo Madziu co z malutka i jej rączką?

Dziewczyny życzę wam radosnych i zdrowych świąt
madziarex
Życzę Wam zdrowych , rodzinnych , pogodnych Świąt !
dawidek2
Cześć baby! icon_smile.gif

Kuuuuupę lat!
Zaglądnęłam na nasz wątek i widzę, że jeszcze coś się dzieje. Fajnie was znowu usłyszeć. icon_smile.gif

Święta, święta i po świętach...
U nas pomalutku. Dzieciaki rosną, rozrabiają, do przedszkola dzielnie chodzą.
Ja pracowa ale tylko do sierpnia- zwolnienia grupowe 21.gif
W najbliższą sobotę robimy ogródkową imprezkę urodzinową dla Julci.
Będzie pani animatorka i mnóstwo konkursów. Mam tylko nadzieję, że pogoda się uda. 29.gif

Pozdrawiam was cieplutko i piszcie coś kochane! icon_smile.gif
madziarex
Hej icon_smile.gif
My po urodzinkach , pogoda w sobotę na szczęście dopisała , więc imprezka udana icon_smile.gif Julci stu lat życzymy i temat urodzin 7-latków tym samym mamy zamknięty icon_smile.gif Matko jedyna siedmiolatki.................................. icon_biggrin.gif icon_cool.gif icon_eek.gif

Buziaki dla wszystkich -jak znajdę chwilę , kliknę , ale może z tym być ciężko , bo to co mam w pracy od 2 tyg , przechodzi wszelkie wyobrażenia -aż mi smutno , że jutro muszę iść do roboty icon_sad.gif

Ewa jakiś bocian Ci się pojawił w pasku- GRATULACJE icon_biggrin.gif
justin
O ja nie mogę, kolejny brzuszek icon_smile.gif
Gratulacje. Ewaaaa pisz coś więcej, czekamy.

Melduję się, że wróciłam, napiszę więcej gdy ogarnę rzeczywistość.

Madziarex, co z Kubą - wy to macie, no współczuję, ciągle coś.

Mamo Madziu jak tam dziewczynka ze złamana rączką, to musiało być okropne przeżycie, co za pech.

dawidku, no witaj, miło że piszesz, chociaż wieści masz nie najlepsze.


Wszystkim solenizantom buziaczki, cukiereczki i słońca, duuuużo słońca.
dawidek2
Madźka! Dziękuję za życzenia w imieniu Julci icon_smile.gif .
Co tam w robotce twojej się dzieje. Napisz do nas parę słów.

Madzia. Jak się skończyła sprawa z ręką dziewczynki?

Dorotka! Ogromniaste gratulacje z powodu paska. Wiesz już kto w brzuchu siedzi?

Ewa! Ale czad! Trzeci dzidziuś będzie icon_smile.gif. Napisz co u ciebie icon_smile.gif

Patka! Jesteś? Podczytujesz?

My dziś z racji wstrętnej pogody nie pojechaliśmy poza Kraków ale za to odwiedziliśmy Aqua Park. Dzieciaki zachwycone, już pytają kiedy znowu się tam wybierzemy. Padły w trzy sekundy o godzinie 20:30.

Piszcie baby! icon_smile.gif
Dorotka
CYTAT(dawidek2 @ Tue, 03 May 2011 - 23:05) *
Dorotka! Ogromniaste gratulacje z powodu paska. Wiesz już kto w brzuchu siedzi?

Witaj Dawidku icon_smile.gif W brzuszku siedzi kolejny facet - Kajetan

Ewaa gratulacje icon_smile.gif na kiedy masz termin? Mnie już 7 miesiąc się zaczął icon_smile.gif Kajtuś nawala właśnie mnie w pęcherz
justin
Dorotko, wszyscy synowie maja imiona zaczynające sie od literki K, czy to świadomy wybór, czy tak wyszło ? icon_smile.gif

dawidku, Franek jest bardzo podobny do Julki i w ogóle jak dziewczę icon_smile.gif Śliczny, no icon_smile.gif

Ja padam na nos, dzisiaj cały dzień pranie, sprzątanie, musiałam porządek zrobic po urlopie. Jeszcze okna umyłam, bo przed Świętami nie zdążyłam i tak w pierwszym dniu po urlopie się wykończyłam icon_smile.gif

Teraz zastanawiam się co robić:
- kolacja - jestem potwornie głodna
- przeczytac którąś z czterech ksiązek, które dzisiaj wypozyczyłam
- przeczytać zaległe gazety
-pomalować paznokcie
- oglądać YCD

hm, sama nie wiem
Ewaaa
cze laski
czas leci jak szalony, znow kolejne urodzinki sie posypaly, buziaki wszystkim siedmiolatkom
ja bez sil jestem, spalabym caly czas, mam nadzieje ze to wkrotce minie
mdlosci miewam jak jestem glodna, w piatek 13-tego mam usg , zobaczymy jak sie miewa fasolka ,
wczesniej jak ktos pytaj to ja ze chce jeszcze dzidziusia
a teraz boje sie, jak nigdy dotad, nie wiem dlaczego
dziewczyny sie ciesza, oli chce chlopca bo nie ma sie z kim samochodami bawic
nola chce dziewczynke bo nigdy przenigdy nie chce ogladac siusiaka podczas zmian pieluch, tak to mniej wiecej okreslila
a ja nie wiem co bedzie, zobaczymy
znow mi bleee ide cos jesc
pozdrowka
Ewaaa
wiecie co mnie zaskoczylo
oliwia urodzila sie 4-tego miesiaca 2004 roku
nola 6-tego miesiaca 2006 r
a teraz ma byc 11-tego miesiaca 2011 roku
jakies diabelskie sztuczki czy cos, takie daty 16.04.04, 09.06.06 i ...11.11
hmmmmm
madziarex
Nieźle z tymi datami icon_smile.gif icon_eek.gif Brzuchatkom dużo zdrówka życzę , wszystkim pozostałym również.
U nas Kuba wrócił po m-cu do szkoły , ja jestem po przenosinach punktu i po ciężkiej orce , więc wracam do domu jak trup. Jak się wszystko ustabilizuje , popiszę więcej.

Buziaki !
justin
Ewaaa, faktycznie z tymi datami jest zastanawiające:)
U mnie nie ma czegoś takiego icon_smile.gif

Madziarex, musisz być potwornie zmęczona. Czy Kuba zostaje w domu sam kiedy choruje? Jak udaje się Wam nadrobić materiał?

Moja dzisiejsza rozmowa z Łukim:
- Mamo, a kto sie gapił w tej piosence
- Gapił ???
- no wiesz, w lesie
- (Olśnienie) harcerz
- Mamo, a tata jest harcerzem?
- Był
-A ty?
- Też byłam
- To się tak gapiliście ? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif


( to a propo słów: a harcerz taki gapa, że aż w pokrzywy wlazł icon_smile.gif )
Dorotka
Ewaa faktycznie śmiesznie z tymi datami Wam się układa icon_smile.gif

Justin panowie imina na K mają świadomie.

Ja od środy w szpitalu jestem, na szczęście skurcze się uspokoiły, i dziś ostrożnie wracam do domu. Kajetan dostał na wszelki wypadek sterydy na rozwój płucek.
dawidek2
Madźka. Przenosiny już za tobą. Teraz będzie tylko lepiej icon_smile.gif
Po zmianie punktu masz bliżej do pracy?

Dorotka. Porozmawiaj z Kajtkiem, żeby sie jeszcze nie śpieszył icon_wink.gif niech dojrzewa brzuchowo u mamy icon_smile.gif

Justin. Dzieciaki są niesamowite icon_smile.gif Czasami boki można zrywać.

Ewa. Rzeczywiście czad z tymi datami. U mnie Julia 05.05 a Franio 8.03- dzień kobiet icon_smile.gif

Imprezka urodzinowa udana! icon_smile.gif Była Pani Klaunowa z gwizdkiem i fajnie poprowadziła imprezkę. Mnóstwo konkursów, zabaw i radości. Dzieciaki zadowolone icon_smile.gif

A ja rozbiegana pracowo. To znaczy nie wiem na czym sie tak naprawdę mam skupic. W tej pracy jeszcze do sierpnia mam być i wykonywać swoje obowiązki a z drugiej strony szukam juz nowej pracy, szkolę się, wysyłam CV- ki. Nie lubię tak. Jak coś robic to na 100 % a nie tak z kwiatka na kwatek...

Nic to. W piątek w ramach wyluzowania się wyjeżdzamy ze znajomymi do Pragi na koncert Sade!!! Hi, hi już się nie mogę doczekać! icon_smile.gif





Dorotka
W końcu wyszłam ze szpitala dzisiaj bo w poniedziałek jeszcze zasłabłam icon_sad.gif

Dawidku super sprawa z tym koncertem, bawcie się dobrze icon_smile.gif
madziarex
Dorotko - zdrówka dla Ciebie i synka !!!
Dawid wklej zdjęcia chłopaków icon_smile.gif
Ewa pokazuj brzuchola tak , jak i Dorotka ! Zdrówka !!!

Reszcie dziewczyn przesyłam dobre fluidy i liczę na to , że znajdą choć chwilę na napisanie co z dziećmi icon_smile.gif

Ja zanim się ogarnę w pracy , minie jeszcze ze 3 m-ce , więc jestem wyeliminowana z forum , poczty itd...
Miło wspominam wypad do Kamiona icon_biggrin.gif
Buziaki ! M.
madziarex
A Patison podglądacz nic nie pisze icon_twisted.gif
justin
Dorotko, nie strasz nas, co tam sie u ciebie dzieje. Mam nadzieję, że już jest naprawdę wszystko dobrze.

Natalka występuje dzisiaj w przeglądzie piosenki śląskiej.
Już od rana bolał ja brzuch z tremy icon_smile.gif
Trzymajcie kciuki icon_smile.gif

Czy u Was tez tak paskudnie wieje?
Dorotka
Justin jak występ Natalki? Pewnie rewelacja?
Ja teraz dużo leżę i wypoczywam, jak wychodzę na spacer to zaraz zadyszka i serducho w gardle, nie wiem jak z taka kondycją urodzę Kajtka.

Przyszły tydzień mamy wyjazdowy icon_smile.gif Kacper jedzie na wycieczkę w poniedziałek, po nim wyrusza Kornel i wracają pod koniec tygodnia. A w piątek na cały weekend wyjeżdżam ja podładować akumulatory i zadbać o siebie przed porodem icon_smile.gif Jedziemy z kumpelą do spa w hotelu Magellan
justin
Dorotko, przejrzałam sobie spa w hotelu, no bosko, cudnie icon_smile.gif
Czekam na relację po icon_smile.gif
Na kiedy masz termin?

Natalka wystapiła fantastycznie. Cieszę się, że jest teraz taka otwarta.

Przed nami w sobote urodziny naszej babci - 84 lata.
W niedziele wybieramy sie na rodzinny rajd rowerowy, mam nadzieję, że po sobocie będą siły icon_smile.gif

Dorotka
Justin wszystkiego najlepszego dla babci icon_smile.gif

Termin mam niby na 8 sierpnia, ale ciąża na podtrzymaniu i różnie się czuję, raz lepiej raz gorzej. Boję się aby mały nie wychodził za szybko, choć w poniedziałek zaczyna już się 30 tydzień icon_smile.gif Teoretycznie z Kacperkiem ciąża też była na podtrzymaniu i tak jak teraz modliłam się o każdy kolejny tydzień, a później modliłam się każdego dnia aby wyłaził, bo urodził się dopiero w 42 tygodniu 04.gif
justin
Dorotko, to życzę, żeby się udało w terminie lub ciut wczesniej icon_smile.gif

jestem potwornie zmęczona, nie wiem czym, chyba tym upałem.
Czy niskie ciśnienie może mieć wpływ na to, ze się czuję właśnie taka wyczerpana?
Ostatnio miałam 87 na 50. W ogóle mam niskie, no ale poniżej 90 to mi raczej nie spadało.
Często też pobolewa mnie w okolicy serducha, chyba powinnam wybrać się do lekarza.
Dorotka
Justin ja też mam teraz bardzo niskie ciśnienie, ciągle robi mi się słabo, ciemno przed oczami i uszy jakbym miała zalane wodą icon_sad.gif do tego puls mi oscyluje 100-120.
Jak udały się urodziny babci i rajd rowerowy?
Idę się pakować, jeszcze tylko z Kacperkiem do psychologa pojadę i jak wrócę mogę jechać icon_smile.gif
justin
Dorotko jak się czujesz? Z tego co piszesz to musi Ci być ciężko z takimi dolegliwościami. puls masz szalony.

Z wielkim opóźnieniem odpowiadam, że urodziny i rajd udały się. Pogoda wspaniała, było cudnie. Teraz 19 czerwca chcemy się wybrać na imprezę: Polska na rowery.
Tylko mąż musi naprawić swój rower, bo na poprzednim rajdzie złapał paskudną gumę, dwukrotne klejenie dętki nic nie dało.

Robimy remont pokoju Natalki, naszej pierwszoklasistki wrześniowej.
Syf taki, że szkoda gadać, ale trzeba to przeżyć.

W sobotę idziemy na 50-te urodziny i szukam ciekawych pomysłów na jakiś krótki występ, ale nic nie potrafię znaleźć.
Dorotka
UUU artystycznie Ci nie pomogę icon_sad.gif Co to ma być za występ?
U nas wszelkie tego typu okrągłe imprezy organizowane są w jakiś fajnych restauracjach bez występów, no chyba że na koniec icon_wink.gif
justin
ta impreza też jest w kanjpce, ale wyskoczyć z czymś mogę icon_smile.gif
Dorotka
Justin dawaj zdjęcia i relacje z imprezy blagam.gif 02.gif
justin
Dorotko, zdjęć nie ma ponieważ nie miałam aparatu.
Ale impreza była boska. Byliśmy na poprawinach. 50-latek dostał świetne prezenty. Była też lala icon_smile.gif Dmuchana icon_smile.gif

Dziś mieliśmy zakończenie roku w przedszkolu, no i popłakałam się. Jejku, moje dziecko kończy już przedszkole. Kiedy to minęło ?
Dorotka
Justin ja mam dziecko w tym samym wieku i w środę kończy pierwszą klasę icon_wink.gif a starsze pierwszy etap podstawówki i od września przechodzi do nowej szkoły, mam nadzieję, że będziemy tak samo zadowoleni jak z tej.

Cieszę się bardzo, że urodzinki się udały icon_smile.gif
justin
Dorotko, my ciągle imprezujemy.
Po imprezie z przedszkola jechaliśmy prosto na urodziny do mojej koleżanki a przyszywanej cioci moich dzieci. Ponieważ impreza przedszkolna odbywała się w lesie - mamy takie fajne miejsce- to możesz sobie wyobrazić jak Natalka z Łukaszem wyglądali, jak z innej planety icon_smile.gif
Dzisiaj znowu byliśmy na urodzinach. Już powoli wysiadam icon_smile.gif

Wczoraj miałam też telefon ze szkoły do której będzie chodziła Natalia i Pani zaprosiła nas do szkoły bo dzieci dostaną piórniczki i plecaczki - to chyba na zachętę icon_smile.gif

Kacper idzie do czwartej klasy i musi szkołę zmieniać?


Napisz co u Ciebie, jesteś już przygotowana?
Dorotka
Justin torbę dla siebie i Kajetana mam spakowaną od kilku tygodni i jeździ ze mną w samochodzie icon_wink.gif Dokupić jeszcze trzeba jedynie wanienkę, ale to jak będę w szpitalu teraz zbędna rzecz.
Chłopcy chodzą do szkoły z klasami 1-3 dlatego teraz Kacperek przechodzi do innej. Chciałam zapisać go do szkoły w naszej miejscowości, ale on wolał przejść z większością klasy, do szkoły która jest bardzo blisko jego obecnej szkoły. Jego wybór, mam nadzieję, że słuszny i że będzie zadowolony a my razem z nim icon_smile.gif

U nas dzieciaki dostawały prezenty na zakończenie przedszkola, w szkole pierwsze zebranie było jakoś w czerwcu i przychodziło się na nie z dzieciaczkami, dostawały wtedy słodycze od pani icon_wink.gif hihi forma przekupstwa icon_wink.gif

Fajnie z tymi imprezami macie, ja za tydzień w sobotę mam imieniny i ich nie robię bo nie mam siły. Jeśli ktoś przyjedzie dostanie herbatę lub kawkę, no może kupie jakieś ciacho, ale to wszystko...
justin
Dorotko, będziesz w pełni usprawiedliwiona icon_smile.gif
Myslę, że goście i tak nie odpuszczą, ale kawka powinna wystarczyć icon_smile.gif

Mielismy bardzo intensywny weekend i padam icon_smile.gif

uciekam, pa
Dorotka
upiekłam roladę bezową z bitą śmietaną, malinami, porzeczka i melisą była pyszna icon_razz.gif

Chłopaki jutro wyjeżdżają z dziadkami a mnie w czwartek zaczyna się 36 tydzień, mam urodzę do powrotu chłopców. Bardzo bym chciała blagam.gif
justin
Dorotko, chcę przepis na tę roladę icon_smile.gif

A na szybszy poród - to może pyszna kawka z rumem do tej roladki icon_smile.gif

Zakupiłam książki mojej artystce.
Płyta załączona do angielskiego została juz odsłuchana, piosenki wpadają w ucho i sie podobają, a to dobrze wróży icon_smile.gif
Podstawowy zestaw to" Raz, dwa, trzy teraz my"
Jeszcze tornister, pióro, tyta - róg obfitości icon_smile.gif. Hm, cos jeszcze?

A gdzie Twoi chłopcy wyjeżdżają, a raczej dokąd?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.