To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wystawy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Lutnia
Zaczyna się kolejny sezon wystawowy.

Aby łatwo było odnaleźć gdzie można kogo spotkać przy psim ringu, warto zebrać informacje z różnych wątków i umieścić w jednym.
Wielokrotnie będę edytować pierwszy post, by ważne wiadomości zawsze były na górze.
Po informacje gdzie nas nas znaleźć najlepiej zgłaszać się na priv.

I tak w najbliższym czasie:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Drzonkowie (o/Zielona Góra) 1 - 2 marca

wystawy:
- karoleenka
- Lutnia

towarzysko:


---------------------------------------------------------------------------------------------------------



Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Katowicach 21-23 marca

wystawcy:
- Lutnia

towarzysko:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kto jeszcze i gdzie będzie obecny? Proszę o info, dopiszę icon_smile.gif
Agnieszka_82
My się zgłaszamy jako osoby towarzyszące na wystawę wrześniową w Świętochłowicach (mamy rzut beretem więc na pewno się pojawimy). Wiem, że jeszcze trochę czasu upłynie ale mam nadzieję kogoś z Was spotkać icon_smile.gif
karoleenka
a ja mam nadzieję, że Wrocław z międzynarodówką we wrześniu kogoś przywieje..bo bardzo bym chciała poznać 06.gif
Mi
Lutnia w Łodzi jesteśmy w sobotę icon_sad.gif tym razem się rozminiemy.
karoleenka, Wrocław mówisz... icon_wink.gif
~anula~
W Lublinie jest wystawa psów za tydzień? Jest ryzyko, że przyjdziemy z córą. Tak bym chciała zobaczyć Koreczka na żywo....
Ludek
Ja będę w Łodzi w oba dni. Najłatwiej będzie mnie spotkać przy ringu agility.
Pewnie zahaczę o ring russelli i może CTR.
skanna
A kiedy ten Wrocław? Psów nie mam, ale towarzyska jestem, ino z weekendami różnie u mnie bywa.
Lutnia
CYTAT(skanna @ Sun, 10 Apr 2011 - 21:21) *
A kiedy ten Wrocław? Psów nie mam, ale towarzyska jestem, ino z weekendami różnie u mnie bywa.


24-25 września
skanna
A to może nawet będę mieć wolny weekend, wtedy chętnie się wybiorę.
gozar
Co to jest ring agility?
pcola
piszę się towarzysko na Wrocław icon_smile.gif
A_KA
CYTAT(gozar @ Sun, 10 Apr 2011 - 20:44) *
Co to jest ring agility?


Wyguglałam sobie icon_wink.gif LINK

PS. jakby jakieś wystawy w Warszawie były to postaramy się przybyć 06.gif
Mi
CYTAT(pcola @ Sun, 10 Apr 2011 - 19:50) *
piszę się towarzysko na Wrocław icon_smile.gif

a Kalisz? 06.gif
karoleenka
oj to Wrocław towarzysko się szykuje..icon_smile.gif skanna ja nie wystawiam ja tylko chodzę przez dwa dni i podziwiam
dziewczyny wystawiające...rozważcie czy nie warto wrocławskiej zaliczyć...ile będzie kciuków do trzymania 04.gif
pcola
a w Kaliszu coś organizują icon_eek.gif ?
Lutnia
pcola - w Kaliszu najbliższa jest 12 czerwca (krajowa)

Na razie wstępnie rozważamy pojawienie się we Wrocławiu (skoro można liczyć na taką fajną ekipę przyringową icon_smile.gif ).

gozar
Ja też zamierzam przyjechać do Wrocławia icon_smile.gif
Lutnia
Już Cię dopisałam, szkoda że tym razem się nie spotkamy (dogi wystawiane są w niedzielę, labki w sobotę) icon_sad.gif

Bierzesz pod uwagę warszawską międzynarodówkę w lipcu?
gozar
CYTAT(Lutnia @ Wed, 20 Apr 2011 - 23:27) *
Już Cię dopisałam, szkoda że tym razem się nie spotkamy (dogi wystawiane są w niedzielę, labki w sobotę) icon_sad.gif

Bierzesz pod uwagę warszawską międzynarodówkę w lipcu?

Ale ja zostaję na niedzielę, bo mam tam bliską rodzinę i na pewno zostanę kilka dni. Także na pewno się zobaczymy icon_smile.gif
Warszawę też biorę poważnie pod uwagę.
Lutnia
CYTAT(gozar @ Wed, 20 Apr 2011 - 23:31) *
Ale ja zostaję na niedzielę, bo mam tam bliską rodzinę i na pewno zostanę kilka dni. Także na pewno się zobaczymy icon_smile.gif
Warszawkę też biorę poważnie pod uwagę.


SUPER!
pcola
Super icon_smile.gif Poznam Gozar !
gozar
ja też sie cieszę, że Cię poznam pcola icon_smile.gif
Ludek
Ja będę na obu warszawskich. Organizujemy tam zawody icon_smile.gif, więc pewnie od ringu agility nie uda mi się oderwać. Siedzę w namiocie - hangarze, przy kompie, z rozwiana grzywą i obłędem w oczach icon_lol.gif

A najwcześniej w Bydgoszczy w maju 2-3.05. icon_smile.gif
Wystawa jest chyba tylko 03.05, ale zawody są dwudniowe. Warto przyjść i popatrzeć.
Mi
Ludek my też jesteśmy w Bydgoszczy 3.05 icon_smile.gif
Dziewczyny a Wrocław kiedy? krajówka w czerwcu, czy międzynarodówka we wrześniu?

edit doczytałam icon_wink.gif
W takim razie planujemy Warszawę w lipcu i Wrocław we wrześniu icon_biggrin.gif
Lutnia
dopisane
karoleenka
dziewczyny serio będziecie wszystkie we Wrocławiu:)??

ja się właśnie zorientowałam, że od 16 planowaliśmy wakacje - ale spoko całe szczęście , że Lutnia podałaś dokładną datę - zawsze mam wbite , że ostatni weekend września i odruchowo mysle o ostatnich dniach miesiąca.. bangin.gif trzeba będzie wyjechać kilka dni wcześniej i wrócić na wystawę 29.gif

Ludek
CYTAT(Mi @ Thu, 21 Apr 2011 - 19:19) *
Ludek my też jesteśmy w Bydgoszczy 3.05 icon_smile.gif


To może uda nam się spotkać. icon_smile.gif
Anai_
CYTAT(Ludek @ Tue, 26 Apr 2011 - 09:58) *
To może uda nam się spotkać. icon_smile.gif


A w którym miejscu będzie ta wystawa?
Ludek
Zawody są na Stadionie CWSZ Zawisza ul. Gdańska 163, Bydgoszcz, więc wystawa chyba też.


Wesoło będzie 21.gif

https://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/artic...A70%2F227026880
Lutnia
Dorzuciłam dwie kolejne wystawy: Płock i Radom.

Mi, Ludek - trzymam kciuki za wystawę bydgoską!
Mi
Ludek zelektryzowałaś mnie tą informacją ;( Zaraz na PRIV napiszę, gdzie będziemy i podam mój numer telefonu icon_wink.gif Liczę, że uda nam się spotkać!
Lutnia kciuki jak najbardziej wskazane, bo Soraya zaczęła linieć icon_sad.gif a brakuje nam jeszcze jedno ZwMł... Z każdym następnym tygodniem będzie tylko gorzej, pewnie już w Łodzi będzie mieć tylko włos okrywowy. Mam tylko nadzieję, że sędzia nie tylko szate będzie oceniał 21.gif Choć to naturalne w okresie wiosenno-letnim, to mimo wszystko taki pies jest mniej efektowny.

Mi
Anai, jeśli będziesz miała ochotę z nami się jutro spotkać, to chętnie wyślę namiary na priw icon_smile.gif
Daj znac !
Ludek
Szkoda, że nie udało nam się spotkać, ale 02.05 odmrażałam już tyłek w Bydgoszczy i nie miałam jak odczytać Twojego PW icon_sad.gif

Gratulacje z ukończonego Mł.Ch. icon_smile.gif
Mi
Ludek, przepraszam, że nie udało nam się spotkać.
Wyjeżdżaliśmy z Łodzi 16 i jak doszliśmy na tor agility to już było pusto. Napisz kiedy i gdzie możemy się znowu spotkać icon_smile.gif
A spotkać musimy się koniecznie, bo moje starsze dziecię zafascynowane tematem icon_wink.gif Nawet dzisiaj poszukiwał bordera do zaadoptowania, bo marzy mu się psi sport.
Mi
Dzisiaj Korkosmok szaleje na ringu, a my już drugi weekend siedzimy w domu... normalnie jak na odwyku icon_wink.gif
Trzymamy kciuki &&&
Lutnia
CYTAT(Mi @ Sun, 22 May 2011 - 11:35) *
Dzisiaj Korkosmok szaleje na ringu, a my już drugi weekend siedzimy w domu... normalnie jak na odwyku icon_wink.gif
Trzymamy kciuki &&&



Uprzedzałam, że to jak narkotyk icon_smile.gif

Smoczysko dziś w Radomiu mimo koszmarergo upału- I dosk., CWC, Zwycięzca oraz BOB icon_smile.gif
Mój maluszek...
pcola
Pogratulować !!! icon_smile.gif
Lutnia
Dziękuję icon_smile.gif
Mi
Brawo dla Koreczka!!!
Teraz Płock?
Lutnia
CYTAT(Mi @ Mon, 23 May 2011 - 19:56) *
Brawo dla Koreczka!!!
Teraz Płock?


Płock, w niedzielę.
Szkoda, że tam nikogo nie spotkamy icon_sad.gif
Lutnia
Kto jedzie do Szczecina (CACIB)???

Termin zgłoszeń do końca maja. Zaczynamy się zastanawiać nad tą wystawą icon_smile.gif
Mi
Lutnia, byliście w Szczecinie?

Zgłoszenia na wystawę we Warszawie są do piątku (24.06).
Na 99% zgłoszę Sorayę, chociaż jej futro jeszcze jest bardzo skromne...
Lutnia
CYTAT(Mi @ Tue, 21 Jun 2011 - 19:26) *
Lutnia, byliście w Szczecinie?

Zgłoszenia na wystawę we Warszawie są do piątku (24.06).
Na 99% zgłoszę Sorayę, chociaż jej futro jeszcze jest bardzo skromne...


Nie, nie byliśmy.

Dzięki za przypomnienie o warszawskiej!
Nie lubię tej wystawy, bo zazwyczaj jest zbyt gorąco.
Cóż, zgłoszę i najwyżej przyjdę na nią bez psa icon_smile.gif
Użytkownik usunięty
No więc my się wystawiamy w Wawie icon_smile.gif W tym roku po raz pierwszy z weteranem icon_smile.gif
Lutnia
[użytkownik x] - możesz liczyć na nas, wiernych kibiców icon_smile.gif

(masz priv)
gozar
Dziewczyny zgłosiłam Aidę dopiero dzisiaj. Do dzisiaj jest termin nadsyłania zgłoszeń. Ale co mam teraz zrobić? Wysłać mailem kopię rodowodu?
DO kiedy mam wpłacić pieniążki?
Poprzednio było jakoś łatwiej. Poszłam zwyczajnie do Związku i załatwiłam wszystko na miejscu...
Lutnia
CYTAT(gozar @ Fri, 24 Jun 2011 - 10:59) *
Dziewczyny zgłosiłam Aidę dopiero dzisiaj. Do dzisiaj jest termin nadsyłania zgłoszeń. Ale co mam teraz zrobić? Wysłać mailem kopię rodowodu?
DO kiedy mam wpłacić pieniążki?
Poprzednio było jakoś łatwiej. Poszłam zwyczajnie do Związku i załatwiłam wszystko na miejscu...


Gozar, wyślij kopię rodowodu na mail: warszawa@wystawy.net

Tu masz cennik
CYTAT
Wystawcy krajowi:
- za pierwszego psa (z katalogiem) 120 zł
- za każdego następnego (bez katalogu) 90 zł
- za psa w klasie baby, szczeniąt i weteranów oraz Int.Champ. (bez katalogu) 40 zł
- Najlepsza Para 20 zł
- Najlepsza Grupa 20 zł
- konkurs Młody Prezenter 20 zł/dzień


Opłata w dniu wystawy wynosi 150 zł za psa.

Mi
Soraya zgłoszona icon_biggrin.gif mam nadzieje, że cieczka nie pokrzyżuje nam planów.
Dziewczyny, gorąca prośba, niestety do Warszawy przyjadę pociągiem - proszę o wskazówki jak dotrzeć na miejsce wystawy icon_wink.gif
Bliżej będę miała z Dworca Centralnego czy Zachodniego? Czy bezpośrednio z dworca uda mi się dostać jakimś autobusem/tramwajem?
Mika
CYTAT(Mi @ Sat, 25 Jun 2011 - 13:37) *
Soraya zgłoszona icon_biggrin.gif mam nadzieje, że cieczka nie pokrzyżuje nam planów.
Dziewczyny, gorąca prośba, niestety do Warszawy przyjadę pociągiem - proszę o wskazówki jak dotrzeć na miejsce wystawy icon_wink.gif
Bliżej będę miała z Dworca Centralnego czy Zachodniego? Czy bezpośrednio z dworca uda mi się dostać jakimś autobusem/tramwajem?


wychodzi na to,że z Centralnego z jedną przesiadką
zumi
Mi
Mika dzięki, mam nadzieje, że trafie.
Aż wstyd się przyznać, ale we Warszawie byłam tylko raz na jakimś szkoleniu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.