To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bardzo proszę o kciuki i dobre myśli za Anię

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
Dabriza
W środę rano jadę z Anią na klinikę do Katowic. Małą czeka diagnostyka na oddziale gastroenterologicznym. U Ani podejrzewają celiakię. Zwyczajem matczynym martwię się bardzo i niczego równie mocno nie pragnę jak tego by wszystko było dobrze...Niech sobie jest drobniutka -byle była zdrowa. Potrzymajcie proszę mocno kciuki i ślijcie modlitwy w tej sprawie. O dobrą diagnozę, by dzielnie zniosła wszystkie badania, no i żeby na Święta wypuścili nas już do domu.
Ufam , że będzie ok i precz odganiam wszelkie czarne scenariusze...
Z góry za każdą dobrą myśl w zabieganiu przedświątecznym dziękuję.
A_KA
Darbiza... trzymam kciuki za Anię. Będę o Was ciepło myśleć. Sama niedawno przechodziłam to samo co Wy, więc ból rozumiem. Będzie dobrze! (z celiakią da się żyć, ale pewnie już to doskonale wiesz icon_wink.gif ).

W każdym razie kciuki zaciśnięte.
Dabriza
Aniu bardzo dziękuję i również o Adasiu pamiętam &&&&&&&&&
No ja czasem myślę , by to było tylko to- jak już w ogóle ma coś być..
Bo momentami doszukuje się różnego innego dziadostwa i świruję ( wiem nie powinnam)
Obawiam się tego, że będziemy tam same- Adi musi wracać do domu..i zająć się starszą- no ale to już najmniejszy problem w tym wszystkim.
Edit.lit
As-ia
Dabrizo zaciskam mocno kciuki za AniÄ™ &&&&
A_KA
CYTAT(Dabriza @ Sun, 17 Apr 2011 - 18:22) *
No ja czasem myślę , by to było tylko to- jak już w ogóle ma coś być..
Bo momentami doszukuje się różnego innego dziadostwa i świruję ( wiem nie powinnam)


Czułam się podobnie przy Karoli. Też już wolałam, żeby to było "tylko to" jeśli coś miałoby być w ogóle. A byłam niemal pewna, że COŚ jest. A jak się skończyło?? Ano mam dziecko zdrowe jak ryba, a że drobne to już jej taka uroda. U nas jeszcze bóle brzucha dochodziły, które jak się okazało miały podłoże tylko i wyłącznie nerwowe. Przeszły póki co zupełnie. Wam też życzę takiej diagnozy jak nasza! I trzymam za nią kciuki z całych sił.
pcola
Zaciskam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&
kasiaaaaa
Dabriza kciuki mocno zaciśnięte! Będzie dobrze. icon_smile.gif
Filip_inka
I my z Filipkiem mocno zaciskamy kciuki &&&&&&
Bedziemy z Wami myslami.
jacek placek
Baaaardzo mocno trzymam kciuki i ściskam Ciebie i dzidzię przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Ika
IzuÅ›... zaciskam mocno!
użytkownik usunięty
Zaciskam i ja.
Paula.
Mocno zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
naples
Trzymam kciuki.
Adriannna
I ja rowniez &&. Na pewno wszystko przebiegnie sprawnie. Wyniki beda dobre, a w sobote popedzicie rodzinnie ze swieconka!
szantrapa
Iza, trzymamy i my! icon_smile.gif Åšciskam serdecznie.
Dirty Diana
Trzymam mocno kciuki.
Zelda
Trzymam bardzo mocno!
kalarepa78
Trzymam mocno!
oluśia
&& Trzymamy &&&
Też robilismy badania na oddziale gastrologii. Napewno wszystko będzie dobrze przytul.gif
captain.jmw
Cieplutko myślimy...icon_smile.gif
Dabriza
Dziękuję Wam bardzo! Dzwonili z Kliniki i startujemy juz jutro. Prawodpodobnie Ania bedzie miała endoskopie w środę w zniecz ogólnym.
xxyy
No to trzymam kciukasy !
szczurki2
Trzymam mocno&&&&
naples
Mocne kciuki na najbliższe dni i nie tylko...
Dabriza
Po trzech godzinach oczekiwania na izbie przyjęc..zostalismy odesłani do domu.Przyjęcie okazało się bezcelowe-bo Ania jest od dwóch miesięcy na diecie bezglutenowej. Zalecało ją dokładnie 4 lekarzy których odwiedziliśmy w tym czasie- każdy wiedział o planowej diagnostyce w kilinice. Dzięki diecie u Ani ustąpiły biegunki i przybrała w tym czasie 1,200..no a termin oiczekiwania na badania wynosił 3 miesiące..Czy zatem celem postawienia właściwej diagnozy- moje dziecko ialo się wykończyć? Czuje totalny zamęt w głowie i sama nie wiem co robić..we wtorek mamy pojawić się w Poradni- może wtedy będę wiedziała co dalej, co jest mojemu dziecku..póki co jestem
zupełnie bezradna..
xxyy
o rany Dabriza, trzymajcie sie.
m4rusia
Ale ...... No comments
Kciuki trzymam nadal
Dabriza
Właściwie to nie wiem czy śmiać się czy płakaćicon_smile.gif paradoksy służby zdrowia..ech- na odział nas nie mogli przyjąć bo Ania była zaplanowana do biopsji-a tylko to refonduwał by fundusz..czyli wszelkie inne badania w tym próba potowa, testy alergiczne i jakies tam p/ciała ( które przy okazji biopsji miała mieć robione) może miec wykonane w ramach Poradni-noa tu potrzebne jest inne skierowanie (nijak nie moglismy dostaczyć w przciągu pół godziny pokonując zaledwie jakies 80 km w jedną stronę)...pani doktor i tak zgodziła sie przjąć nas poza kolejnością juz we wtorek -a nie za conajmniej pół roku (tyle czeka się do Poradni). Zatem czeka nas kolejna i to wcale nie bliska wycieczka..A najlpeszy był komentarz na koniec.."a to W SUMIE zostawimy ją jeszcze pół roku na tej diecie i dalej zobaczymy"..
W domu próbowałam podzwonić prtwatnie..i co dla jednego lekarza było przeszkodą do biopsji (" po dwóch miesiach diety to juz kosmki napewno sie odbudowały") dla drugiej nie stanowilo problemu- "ależ dwa miesiące diety nic jeszcze nie zmienia") -drobny sczegół pani doktor entuzjastka chciała li tylko 680zł za wykonanie testów, które wdług docenta były zupełnie bezcelowe:)
edit.bardzo przepraszam za błędy potem poprawięicon_smile.gif
naples
Trzymam kciuki, żeby wszystko się szybko wyjaśniło.
Jania
Izką życzę aby szybko zdiagnozowano Anię i żebyście mogli być spokojniesi. duzo zdrówka życzę&&&&&&&&&&&&
Anorektyczna Laska
O raju... 43.gif
A masz mozliwosc skonsultowanie sie jeszcze gdzies indziej?
Trzymam kciuki za Anie!
Mariolka G
trzymajcie siÄ™ dzielnie! MOdlÄ™ sie za wami!
Dabriza
Jutro czeka nas kolejna kontrola w Klinice.
u Ani wykluczono alergiÄ™ i muko.
Od czwartku ma prowokacje glutenem..i dzieki Bogu nic niepokojacego siÄ™ nie dzieje:)
dziecko je wszystko, trawi i wydala prawidłowo, dokazuje na całego z nieodłącznym uśmiechem na buźce:)
Może mi Ania cudownie wyzdrowiała icon_smile.gif ? Trzymajcie prosze kciuki..by tak juz zostało!
naples
Trzymam kciuki za jutrzejszÄ… kontrolÄ™ i za Was icon_smile.gif
Adriannna
Ja rowniez trzymam &&!
captain.jmw
Jestem z Wami!
Dabriza
My po wizycie-bez euforii ale za to spokojnie.
za 3 m-ce kolejna, kolejne badania..i decyzja co do ewnetualnej biopsji.
Na razie pomału" oswajamy" gluten.
a i mam nadzieję, w tym wątku juz tylko dobre wieści zamieszczac!
Dabriza
a i oczywiście dziekuje bardzo za wszelkie "kciukasy":)
menenka
CYTAT(Dabriza @ Tue, 28 Jun 2011 - 13:17) *
a i mam nadzieję, w tym wątku juz tylko dobre wieści zamieszczac!


Amen!

Dabriza najlepsze życzenia dla Ani, zdrowia, zdrowia, zdrowia!
Dabriza
Jestem załamana. Dwa tyg rozszerzenia diety i znowu luźne stolce. Na dodatek muszę byc w pracy, zatem odchodzę od zmysłów z niepokoju o własne dziecko. Emocjonalnie sobie z tym nie radzę .
Wiem, że wiele trosk i spraw ważniejszych..ale tak bardzo prosze o wasze wsparcie i dobre myśli...żeby było dobrze.
Dirty Diana
Rozumiem Cię świetnie, wiem, co przechodzisz i wiem, jak bardzo możesz się bać. Trzymam kciuki za Was mocno.
Dabriza
z Anią znowu gorzej..."umieram" z bezsilności , bezradności, nie potrafie jeść , spać
Mała jest pod dobra opieką..i pewno w klinice znajdziemy się szybciej niż planowane
właściwie..piszę nie widząc większego sensu ...
chyba po mału tracę mój zwyczajowy "pozytywny napęd"..i wiarę w to, że jakiekolwiek kciuki są w stanie coś zmienić
Użytkownik usunięty
Są w stanie Iza! Historia... historia pisze się całością. To jest epizod, ja wiem że boli. Ale BĘDZIE DOBRZE!!!
przytul.gif
WiolkaTG
Trzymamy kciuki napewno jej pomogÄ… icon_smile.gif
Ciocia Magda
Dabriza, trzymam za Was kciuki!! Też przeszłam z dziewczynkami okres badań, niepewności, diet - i co gorsza, nic w sumie nie wiemy. Problemy zdrowotne okresowo wracają. Ale przez większość czasu jest normalnie i tego się trzymamy!

Zadbaj też o siebie, żebyś się zamartwianiem nie wykończyła. Zapomnij o czarnych scenariuszach i skup na tym co faktycznie kontrolujesz - wizyty u lekarzy, dieta.
Myślę o Tobie ciepło
Dabriza
bardzo, bardzo dziekujÄ™..nawet nie wiecie..jak..
tak to czasem bywa, że dopadają kryzysy..że ścisnięty żołądek nie pozwala normalnie funkcjonować.
czasem zbyt Å‚atwo ulegam panice- zwlaszcza jesli chodzi o zdrowie dziewczynek.
Ale to chwila by na nowo zebrać sie w sobie wykrzesać siły i potem znowu wrócić na pozytywne tory.
..bylo juz tak fajnie, Ania zaczęła przybierać , rosnąć...na widok "zbitej kupki" przepraszam za dosadne określenie..dostawaliśmy z mężem niemalże euforii.. i znowu dzieje się źle, znowu..a ja mam w pamięci obraz mojego dziecka niknącego w oczach sprzed kilku miesięcy..widok bladziutkiej buzi i chudziaszka tak bolesny, że rozdzierający serce.
ale dość...tego użalania i pogrążania się w "otchłani rozpaczy"..trzeba się zebrac w sobie i skupić na tym by małej jak najlepiej pomóc.
Ania ma dzis imieniny. Ania to najbardziej łagodne i delikatne dziecko jakie znam. Taki błękitnoki Aniołek. Ania to dziewczynka która aż kipi od chęci kochania i okazywania tych uczuć.
tak barzdo pragnę dla niej zdrowia-ona (jej siostra również) to całe moje życie.
WiolkaTG
Dabriza bedzie dobrze icon_smile.gif
Ja sama chorowałam na celiakie i to w czasach kiedy było ciężko o jakiekolwiek dobre leki icon_smile.gif Ale dzieki diecie i lekarstwom sprowadzonym zzagranicy jest ok icon_smile.gif Tez bylam bardzo chudiutkim i bladym dzieckiem ktore traciło sie w oczach a dzisiaj nie jedna osoba powie że mam za duzo ciałka icon_smile.gif Mam nadzieję, że Ani tez sie polepszy, dzisiaj jest łatwiej dostac leki i produkty do diety no i medycyna poszła do przodu tak więc głowa do góry będzie dobrze icon_smile.gif
wiewiórczak
Dabriza, imieninowy buziak dla córeczki!
Myssia
Dabriza wszystkiego, ale to wszystkiego najlepszego!!!!
Zdrówka przede wszystkim
Åšciskam mocno!!!
Adriannna
Dabriza kochana, bedzie wszystko dobrze, zobaczysz. Ja nie przestaje o was myslec. Zycze duzo zdrowia dla Ani i dla was wszystkich...no i oczywiscie solenizantce przesylam ogromnego buziaka!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.