To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

moje hobby

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gosiagosia
świeczniki duże

[IMG=https://img84.imageshack.us/img84/2905/dsc09677g.jpg][/IMG]







mniejsze




najmniejsze







i część biżuterii









truska
wow piękne
beata1104
śliczne icon_smile.gif
fifafo
fantastyczne !!!!
magdosz
super!! świeczniki rewelacyjne!!
gosiagosia
nawet nie wiecie jak człowieka cieszy, że to się komuś podoba icon_smile.gif

dzięki dziewczyny za miłe słowa icon_smile.gif
myla
śliczne cuda robisz .. czy Twoje prace można gdzies kupic?
gosiagosia
icon_smile.gif

tak, sprzedaje w pracy (na zamówienie) i wystawiam na allegro jak coś zrobię icon_smile.gif
myla
no to sle pw
gosiagosia
zrobiłam swoją pierwszą bransoletkę sutaszem, w bursztynie. strasznie mozolna robota, ale mi samej sie podoba i nosić będę, więc jest ok icon_biggrin.gif







asiam23
Jaaaa Jaka śliczna. Gosia zapisuję sie do Ciebie na lekcje z deco i sutaszu 06.gif
menenka
Prześliczna. Bardzo mi się podoba. I zazdroszczę zdolności, zdolności, zdolności... a potem cierpliwości. icon_smile.gif
gosiagosia
dzieki icon_smile.gif

właśnie utknęłam na kolczykach, bo jakoś pomysłu brak. tzn już był ale sznurek okazał się za krótki i brzydko wyszło, ale chyba zrobie proste, bo skomplikowane ladnie wyglada, ale jak dla mnie malo praktyczne a ja chcialabym miec na codzien icon_smile.gif niedlugo moja mama ma urodziny wiec tez jej w bursztynie bede robic, to tez wkleje zdjecia.
okko
gosiagosia ja w deco nie gustuje ale ten sutasz fajnie wygląda- czy mozesz w 2-3 zdaniach napisac w skrócie jak sie to robi?
Tak dla laika
gosiagosia
bursztyn przykleilam na filc, sznurek brazowy i zielony zszylam najpierw a potem naokolo bursztynu przyszywalam do filcu i to wszystko.
Xenna
Gosia,koniecznie muszę Cię pochwalićicon_smile.gif)))
Piękne prace!!!! A z tych prac najbardziej podobają mi się ostatnia bransoleta z kolczykami oraz bransoleta z bursztynem.
gosiagosia
Xenna, dziękuję pięknie icon_smile.gif biżuteria dekupazowa poszla cala, az dziw. swieczniki nie sprzedaja sie cos, wiec ewentualnie beda na prezenty. utknelam na sutaszu, mama ma za 11dni urodziny, a ja nawet nie zaczelam.
_Mała_Mi_
mnie najbardziej urzekła turkusowa bransoletka decoupagowa icon_smile.gif śliczna!!! reszta też niczego sobie icon_smile.gif
gosiagosia
troche sie wzorow powtarza, ale rozmiar kolek i szerokosc bransolet jest inna

















Bianka
Przepiekne!!!!!!
gosiagosia














gosiagosia
ostatnie moje tworzenie

serwetniki







zegary







i czesc ramek, na razie w dzieciecym pokoju, bo w salonie trzeba wiercic ;p
zalozenie bylo, ze zdjecia beda pionowe, a sa tu poziome, wiec jest jak jest, ale bedzie mala wymiana potem



paula22
gosiagosia cudne te twoje dziela. Urzekly mnie zegary . Jesli mozna wiedziec to jak je robisz?
gosiagosia
paula, kupuje baze drewniana, maluje, obklejam serwetkami a potem zdobie wg uznania
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.