To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam sprawdzonego ortodonty

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Majo (Majeczki)
Szukam sprawdzonego ortodonty dla Alicji.
Zapisałam ją na wizytę do dr Tokarskiej ale termin mamy dopiero na październik icon_rolleyes.gif


Dajcie znać jak kogoś macie
serca dwa
Ja właśnie zaczęłam chodzić z Filipem (2 wizyty) do pani Otwinowskiej Elżbiety na Warszawskiej. Filipowi krzywo rosną stałe ząbki, ma za wąską szczękę. Bardzo mi się pani ortodontka spodobała, i podejście do dziecka super (Filip się bał wizyty), wszystko najpierw tłumaczy jemu co ma robić a potem mi dlaczego, i w kwestii leczenia też mi podpasowała, bo nie zaleciła łatwiejszej opcji czyli wyrywania ząbków mlecznych jak sugerowała dentystka, tylko szereg ćwiczeń i zaleceń aby wspomóc rozrost szczęki. Duży plus - wizytę umówiłam na początku marca na połowę kwietnia (półtora miesiąca), dzwoniłam do wielu i terminy właśnie pod koniec roku mają. Wizyta - 60zł.
Inanna
Ja mogę z czystym sumieniem polecić dr Wasilewską z Buska. Jest naprawdę świetna.
rtonka
Kolomańska na Warszawskiej jest swietna
Majo (Majeczki)
Dzięki dziewczyny icon_smile.gif

Zastanawiam się teraz czy warto przyśpieszać to leczenie, bo Ala w tym roku miała już jeden rentgen dróg moczowych, w lipcu ma mieć drugi i nie wiem czy w ogóle mogę jeszcze zaserwować jej w międzyczasie prześwietlenie szczęki 13.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.