To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

MantrujÄ™ sobie "lubie to miasto "

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tosia
Ja doprawdy lubię Olsztyn ,szczególnie wiosną icon_biggrin.gif Uwielbiam lasy i całe otoczenie ....ale teraz to normanie mnie coś trafia icon_twisted.gif

Ja kierowca jestem i nie moge no,nie moge icon_twisted.gif te dziury paskudne ,te drogi brudne że aż strachhhhhhhhhhhhhhh ,jesu za co ci ludzie pieniążki biorą ?
Czy to tak ciężko chociażby te tłumy bezrobotnych wysłać teraz do oczyszczania ulic ?

Czy Wy także macie wrażenie czasami że ten Olsztyn to taki miły zakątek i mógłby być takl mile zagospodarowany ,a tu taka klapa ?

Wściekła dzis potwornie ,
Gosia
grzałka
Ja sobie nie mantrujÄ™ icon_evil.gif
Ja Olsztyna nie lubie własnie za to, że takie ładne i pełne mozliwosci miasto jest tak beznadziejnie rządzone icon_evil.gif
że jest to miasto idealnie nadajace sie dla rowerów (naprawde jak mało które), a ścieżek rowerowych co kot napłakał icon_evil.gif icon_evil.gif
że licza sie układy, układziki i zaplecze polityczne icon_evil.gif
że są pieniądze na balony, a nie ma pieniedzy na rzeczy ważne icon_evil.gif
no i, że szefem NFZ jest nauczycielka z odpowiednim zapleczem politycznym icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif nie zebym miała cos przeciwko nauczycielom (Tosiu icon_wink.gif ) ale na litość boską, niech ludzie robia to na czym sie znają
Więc sobie nie mantruję.
Korzystam na maksa z walorów Olsztyna (łyzwy i biegówki zimą, latem woda, woda, woda) ale mieszkac tu na stałe nie chcę...
magga
Co prawda w Olsztynie nie mieszkam, ale tu pracuję, i tak jak podoba mi się samo miasto, tak nie znoszę jego brudu, i tych dziurawych ulic icon_evil.gif , ktoś mógłby o to zadbać, zgadzam się Tosiu z Tobą, że bezrobotni mieliby co robić i zarobiliby na kawałek chleba przy okazji, ale po co, no po co zajmować się takimi głupotami jak czystość miasta albo dziurawe ulice. Wolę swoją Ostródę,może też nie należy do najczyściejszych miast, ale jest tu o niebo lepiej niż w Olsztynie pod tym względem.
króliczek
może ja inaczej patrzę na Olsztyn, bo nie jestem tam codziennie, ale powiem tylko tyle: uwielbiam to miasto icon_smile.gif icon_smile.gif
staram się spędzać tam możliwie jak najwięcej czasu, średnio wychodzi to raz w miesiącu na kilka dni, kto wie, czy się wogóle nie przeprowadzę icon_smile.gif miało się to stać co prawda już teraz, ale z różnych względów nie wyszło
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.