To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Brafitteria - Kraków

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Gruszka
Dojrzałam juz do decyzji wydania kosmicznych pieniędzy na biustonosz, więc wybrałam się wcZoraj do sklepu, który polecany jest na forach stanikowych jako taki, w którym pracują profesjonalistki doradzające i ogólnie wiedzące o co kaman - noi klapa...

pani wyglądała jakby pracowała tam za karę - najpierw westchnęła ciężko, czy w ogóle znam swój rozmiar (dobrze, że znalałam, bo inaczej by chyba powiedziała "no to ja nie wiem prosze pani..." ), a potem palcem pokazaywała mi z daleka, z którego modelu ma moją rozmiarówkę - wywracając przy tym oczami na każde moje pytanie. Gdy przymierzałam - poprosiłam o ocenę, czy leży dobrze - zerknęła 10 sekund burkając, że chyba za duży i oczywiście nie polecając nic wzamian...

aaaaa szkoda, bo wypłatę mam własnie na koncie icon_wink.gif ale pani skutecznie zniechęciła mnie do zakupów.

Był to sklep Marcille na Długiej 18.

Mam jeszcze na liście do odwiedzin - Dietla 40 i Krakowską 5 oraz kilka innych, które są mi zupełnie nie po drodze i zostawiam je sobie na sam koniec, jak w tych się nie uda.

1. macie jakieś doświadczenia w Krakowie? gdzie jest wybór rozmiarów małych i gdzie są naprawde fachowe babeczki?
2. Czy wszystkie biustonosze z "tego nurtu" są tak brzydkie? 37.gif 06.gif no stylistyka mnie poprostu dobija... paskudne kratki, mix przedziwnych kolorów, a wszystkie ramiączka, które wczoraj trafiłam, były grubości niemal dwóch kciuków icon_wink.gif masakejros....
okko
ja kupował kiedys w filii (juz nieistniejacej) tego slepu z Dietla i pani mi dobrze doradziła i dobrała- moze na Dietla tez ktos kompetentny jest.

Gruszka
Dzięki Okko.

Wczoraj zupełnie przypadkiem wstąpiłam do Donny w Galerii Krakowskiej i mam pierwszy biustonosz w rozmiarze 65 E (przeskok z B icon_smile.gif ). Wybór dużo większy niż na Długiej, pani miła i pomocna. Jedynie co to mam wątpliwości czy to jest rzeczywiście TA rozmiarówka o którą chodzi. NIe było tam staników tych firm, które sa polecane, a raczej "normalne" firmy - własnie ta Donna na przykład - która obok standardów 75 C ma też węższe obwody - jakby dopiero rozczajała o co chodzi i wychodziła na rynek niesmiało icon_smile.gif
okko
Fajnie wiedziec Gruszka.
Ja jak skoncze karmic za mysle jakies 2-3 miesiace to bede musiała poszukac nowych biustonów- włąsnie 65 w obwodzie wiec moze sie tam wybiore
KorneliaB
Też mam właśnie w Krakowie ten problem - nie mogę znaleźć sklepu z naprawdę fajnym wyborem biustonoszy. Sklepik na Długiej 18 też mnie rozczarował - mały wybór. Na Krakowskiej również. W Donnie znalazłam tylko standardowe biustonosze z wąskimi miseczkami. Czy możecie coś polecić?
bb
Na Kurdwanowie jest maly sklepik w bloku

anax
CYTAT(bb @ Thu, 13 Oct 2011 - 17:29) *

tego sklepu już nie ma na kurdwanowie.Chyba że się przenieśli w inne miejsce.
bb
CYTAT(anax @ Thu, 13 Oct 2011 - 20:38) *
tego sklepu już nie ma na kurdwanowie.Chyba że się przenieśli w inne miejsce.


Oj faktycznie, wyglada na to, ze sa teraz na Dietla. Bylam tam ze dwa lata temu i byla to wyparwa zycia z kompletnie drugiego konca Krk 37.gif
https://www.intimo4you.com/kontakt.html
KorneliaB
Dzięki! sprawdzę ten sklepik.
Ps. dobrze ze na ditla, bo też bym musiała wielką wyprawę zrobićicon_smile.gif
Honey*
tydzien temu bylam w Donnie tyle ze w Krokusie na bora komorowskiego. pani bardzo mila. pokazalam jej stary stanik, ktory mialam na sobie. poszukala modeli ktore moga mi spasowac. rozmiar mam zazwyczaj 75C. i taki tez wzielam teraz. zazwyczaj tam kupuje staniki i jestem zadowolona
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.