To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wicie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anax
Jak już pisałam wybieram się do Wiciów.
Ale pewnie będziemy też jeździć do Darłowa bo tam jest Biedronka.Ale może ktoś był i jest już obeznany w terenie gdzie dobrze i tanio zjeść.Znalazłam kilka barów i jadłodajni oraz pizzerie w Darłowie ale nie sprawdzone.
Możecie coś polecić.
kamla
anax przede wszystkim nie darłówek a Darłówko. Ja tam bywałam kilka razy, w darłowie niestety nie ale w Darłowku takl jest taka smażalnia ryb zaraz przy porcie ona jest połczona z pizzeria, maja wspaniałą rybe i równie beznadziejna pizzę icon_smile.gif Pizza natomiast po drugiej stronie ulicy, blisko Kościoła, bardzo dobra. W knajpie w samym centrum, niestet7y nazwy nie pamieta, ale tam sa lody i wchodzi sie po schodkach mają wspaniały rosół.
Agga
W Wiciach też są bary i można zjeść. W zeszłym roku było tam też wesołe miasteczko,a do Ustki też jest blisko,choć nie tak tanio.

Kasiusia
Tak w samych Wiciach jest restauracja i bary, fast-foody można skonsumować nawet smaczną rybkę. Sklep także fajnie zaopatrzony choć brakuje mi warzyw i owoców. Jest jednak pan który przyjeżdża z warzywami i można u niego kupić co nieco. W gospodarstwie "U Ali można nabyć mleko, jajka i ser biały. Jednym słowem nie jest źle.
Co do Darłówka.. jest tam sporo jadłodajni, ale na dzień dzisiejszy nie powiem która jest ok, a która nie. Smaczna rybka zawsze była w pawilonach gdzie są pamiątki, ale to było już dawno, dziś nie wiem.
anax
Dzięki za odpowiedzi już w sobotę wyjeżdżam.
Kasiusia
Anax To pewnie gdzieś się będziemy mijać na plaży icon_smile.gif my zostajemy jeszcze miesiąc icon_smile.gif)
Gdzie będziesz na kwaterze?
Ulinka
A jak do Darłowa na zakupy się udacie to zapraszam na kawkę 02.gif
anax
O rany ale fajnie.To ja już na pw wysyłam telefon do mnie.
Ja będę mieszkać na wczasowej u Zdzisława Szulca .
Ulinka na pewno pojedziemy do Darłowa na zakupy bo wiem już że tam jest biedronka ilidl.
Kasiusia
Ulinka, dzięki za zaproszenie icon_smile.gif Do Darłowa na pewno się wybierzemy, choćby po to żeby zwiedzić stare kąty icon_smile.gif większość mojego dzieciństwa (wakacji) to właśnie Darłowo icon_smile.gif
Anax wczasowa to drugi koniec wsi icon_smile.gif tel. wysłałam na pw icon_smile.gif
Ulinka
Wowo u Szulców. Super. Mój mąż z nimi współpracuje 04.gif
myla
a my do Wici? wyjeżdzamy w niedziele.... co prawda tylko na pare dni ale i tak mam nadzieje troche odpocząc
salamandra.79
hej ...ja co roku wyjezdzam z dziecmi do Wici, jest spokojnie i superowo, najlepsza restauracja "Magda" chyba to przy głownej plazy smacznie i niedrogo...jak dla mnie ta okolica to rewelacja dzieciaki sie nie nudza bo jest duzo placów zabaw, polecam z czystym sercem
Kasiusia
salamandra.79 ma rację, dla dzieci raj, już planuję w przyszłym roku to samo miejsce icon_smile.gif
salamandra.79
moi drodzy Wice to miasteczko dla rodzin z dziecmi, pary nastaloatków udające sie na pierwsze wakacje bez rodziców zanudzą sie tam jak mops...ale dla rodzin z dziecmi to naprawde WIELKIE COS, zadnych niepotrzebnych straganów z zabawkami i duperelami, zadnych karuzel, tylko plaza, domki kempingowe, place zabaw, las. i MY Z DZIECMI... wszystkie noclegi sa ogrodzone i swietnie wyposazone w atrakcje dla dzieci, uwierzcie mozna odpoczac i spokojnie zagladac na bawiace sie dzieciaki, na plazy cisza spokoj, nikt nie siedzie obok siebie, luz blues i piasek... dzieciaki widac z daleka, nie gubia sie gdyz nie ma tlumów.... polecam rowniez Jarosławiec i tamtejszy aquapark, w Ustce mozna sie odchamic bo jest karuzel i figlorajów od zatrzesienia no i smazalenie ryb pierwsza klasa....
Ulinka
kurcze dziewczyny to może jakieś mini forumowe spotkanie zrobimy jak Was tak dużo w Wiciu będzie w tym tygodniu 06.gif
siłaczka
Też będę w okolicach bo w Cisowie ale dopiero od 30 lipca. Ktoś tam był kiedyś? Znacie to miejsce? My pierwszy raz.
salamandra.79
ja do Wici jade od 2 lipca do 9 lipca, chetnie sie spotkam:)))
myla
byłam, wróciłam i zapewne jeszcze tam wróce

było cudnie, fakt pogoda nam dopisała, ale spokój jaki tam panuje jest cudowny. Plaża duża wiec dzieci i pies miały gdzie biagac. Nie ma za dużo budek z *****ołkami wiec to też plus, bo dzieci nie wymyślały
anax
CYTAT(Ulinka @ Fri, 24 Jun 2011 - 01:18) *
Wowo u Szulców. Super. Mój mąż z nimi współpracuje 04.gif


To znaczy co razem robiÄ….
My już po wczasach.Każdy dzień zajęty i żałuję że nie było czasu się spotkać.Pozwiedzaliśmy okoliczne miasteczka.
Pogoda też super dopisała.
biedronka83
Cześć dziewczyny. Mam prośbę. Możecie polecić jakieś domki w Jarosławcu lub Wiciach? Wybieramy się łącznie w 8 osób (4 dzieci) końcem września i szukamy czegoś fajnego.
anax
CYTAT(biedronka83 @ Thu, 04 Aug 2011 - 22:08) *
Cześć dziewczyny. Mam prośbę. Możecie polecić jakieś domki w Jarosławcu lub Wiciach? Wybieramy się łącznie w 8 osób (4 dzieci) końcem września i szukamy czegoś fajnego.

U szulca są domki 5 0sobowe ale na upartego wersalka w salonie jest dwuosobowa i materace jakieś też się zmieszczą.Słyszałam że po sezonie maja tanią kwaterę.No i jak będzie deszcz to domki są suche.Z drugiej strony wiciów podobno domki są non stop zalewane.
biedronka83
Dzięki icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.