To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nocleg w Sopocie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Latte_macchiato
witam

Szukam noclegu w Sopocie ..na 1 lipcowy weekend ..czy ktos może coś polecić..interesuje mnie w centrum miasta i tanio..może być pokój dla 2 osób z łazienką.
Myssia
Prada zerknij sobie tu https://www.tanie-noclegi.info.pl/sopot-noclegi-35n.html
Ja rok temu mieszkałam w mieszkaniu 2 pokojowym, pokoje osobno zamykane, kuchnia, łazienka. Jak chcesz poszukam namiarów.
Latte_macchiato
poszukam, dzięki ... choć powiem Tobie, że pisałam do 3 kwater maile i tylko od Pana Bogdana ze strony www.noclegi-online.pl: dostałam odpowiedź... w internetowej ofercie miał napisane noclegi od 25 do 40zł a w mailu mi zaproponował 250zł za dobę .... 29.gif
gdybyś miała sprawdzony namiar byłabym wdzięczna
As-ia
Prada Ja też jestem w trakcie poszukiwań kwatery w Sopocie,tylko my jedziemy większą grupą także poszukujemy mieszkania dwupokojowego i na allegro jest sporo ofert .
Z tym,że jednak wolałabym jechać w jakieś sprawdzone miejsce icon_rolleyes.gif
Myssia
Dziewczynki, olejcie maile, ludzie nie odpowiadają, raczej dzwońcie. Na 20 wysłanych zapytań o nocleg dostałam 4 odp!!! dosłownie!
Zaraz poszukam moich namiarów i wyślę.

Myssia
udało mi się, znalazłam, wyślę Wam dane na pw
to jest w zasadzie w centrum SOpotu, ale o tyle na uboczu, że nie słychać wieczorem hałasów z ulicy, jest ok
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.