To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

usg piersi olsztyn

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gosiagosia
ja w temacie, moge isc prywatnie tylko nie wiem gdzie isc, zeby bylo dobrze
muszka06
Ja chodzę do Ośrodka Onkologicznego Kopernik. Najpierw idę do lekarza, on daje mi skierowanie na usg, robię usg, a potem z wynikiem wracam do lekarza.
gosiagosia
a gdzie ten ośrodek? to ten na kopernika w ciągu budynków? skierowanie od rodzinnego czy ginekologa trzeba? i jaki jest czas oczekiwania ?
muszka06
Ośrodek jest na ul. Kopernika 30. Ja pierwsze skierowanie dostałam od ginekologa. Ale najlepiej zadzwonić i się dowiedzieć. Jeśli chodzi o oczekiwanie, to niestety są kolejki. Ja zawsze chodzę do tego samego onkologa, teraz mają najbliższe terminy do mojego lekarza na koniec lipca. Jak dostaniesz skierowanie na usg, to czeka się ok. 3 miesiące. Chyba że lekarz napisze że pilne to wtedy krócej.
grzałka
jak ma być dobrze to dr Solnicka- najlepsza w Olsztynie
gosiagosia
przemacałam piersi i chyba az takie pilne nie jest, wiec moge poczekac. 3 mce to nie az tak duzo, zwlaszcza ze go gina czekam 1,5mca 29.gif tylk ozastanawiam sie czy jak nci nei czuj w piersiach, to mnie na to usg skieruja.
chociaz nie chce zapeszac, bo ostatnio jak cos mowie to za chwile wszystko zmienia sie o 180 stopni ;/



grzalka, a doktorka gdzie przyjmuje ?
grzałka
tutaj
gosiagosia
grzalka, rozumiem że robiłaś u niej to usg? ile to trwa i ile kosztuje ?
grzałka
CYTAT(gosiagosia @ Thu, 30 Jun 2011 - 00:13) *
grzalka, rozumiem że robiłaś u niej to usg? ile to trwa i ile kosztuje ?


robiłam, owszem, ale nie płaciłam, więc nie wiem ile kosztuje- a trwało kilkanaście minut do pół godziny

zadzwoń najlepiej i się dopytaj
Gruszka
Gosia, jeśli chcesz iść prywatnie to nie potrzebujesz żadnego uzasadnienia, ani podejrzeń. Porostu idź. NIe rozumiem też dlaczego masz czekać AŻ 3 miesiące...??? przecież w jakimś Luxmedzie czy Promedisie przyjmą Cię niemal od ręki.
kardamonka
CYTAT(Gruszka @ Sat, 10 Sep 2011 - 11:55) *
Gosia, jeśli chcesz iść prywatnie to nie potrzebujesz żadnego uzasadnienia, ani podejrzeń. Porostu idź. NIe rozumiem też dlaczego masz czekać AŻ 3 miesiące...??? przecież w jakimś Luxmedzie czy Promedisie przyjmą Cię niemal od ręki.



Popieram. Sama możesz nic nie wyczuwać w piersiach, ale na usg wszystko zobaczysz dokładnie. Jeśli pilnie potrzebujesz to idź prywatnie, nie musisz tego niczym tłumaczyć. Moja siostra (próbuje zajsć w ciążę) bada się prywatnie co roku. Nie ma wprawdzie żadnych guzków ani włókniaków, ale robi to profilaktycznie. (reklama)Nie wiem ile ją to kosztuje, mogę zapytać jeśli chcesz. Ale pamiętam, że kiedyś mówiła mi, że chodzi tam, bo jest taniej niż w innych prywatnych przychodniach. także nie czekaj, aż coś wyczujesz w piersi, tylko leć prywatnie i zrób badanie, zeby być pewną.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.