To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdy słoneczko zasypia moją poduszką jest decoupage i scrapbooking

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Pearl
Witajcie serdecznie,
Gdyby nie jedna z Was nie odważyłabym się założyć tego tematu, ale skoro pozytywne chwalenie jest mile widziane, to i ja chciałabym podzielić się z Wami moją pasją.
W grudniu 2009 roku na świat przyszła moja córeczka, ale wszystko zaczęło się nieco wcześniej, a mianowicie w kwietniu 2009 gdy wiedziałam o tym, że noszę mój skarb pod sercem. Zawsze ciągnęło mnie do tworzenia...tworzenia czegoś nowego, obojętne czy był to taniec, śpiew, czy malarstwo. W kwietniu odkryłam scrapbooking, a zaraz potem decoupage. Koleżanki z tego forum od początku mnie zachęcały do tworzenia, a potem troszkę pracy mi przysporzyły (tak pozytywnie) icon_smile.gif
Robię co tylko się da, ozdobne notesy, kartki na różne okazje, ozdabiam szkatułki, wieszaki, biżuterię a czasem meble. Lubię to, bo moje prezenty dają radość moim najbliższym.
Pudełko na chusteczki

Wieszaki z imionami

Niciarka czyli wyjątkowe pudełko dla kochających szyć

Pierścienie na serwetki

Notesy


Przepiśniki

Kartki na różne okazje

Pamiątkowe książeczki (tutaj akurat zostałam poproszona o stworzenie książeczki z wierszykami malutkiej dziewczynki, tak aby dziadkowie i rodzice mieli pamiątkę)


Poniżej zawieszki do szafy, z suszoną lawendą w środku, w planach mam jeszcze kilka takich zawieszek ale z inną grafiką.


Obecnie jestem w trakcie kończenia drewnianych skrzyń na zabawki mojej córeczki, a następnie zabieram się za przygotowywanie ozdób do mojej sypialni.
Jeśli jesteście zainteresowane, chętnie się podzielę z Wami efektami mojej pracy, a zapraszam także do podczytywania mojego bloga en-contra.blogspot.com
_Mała_Mi_
notesy.... mniam... z resztÄ… wszystko icon_smile.gif cuda wianki!
_Mała_Mi_
Mejbi Bejbi coÅ› nowego?
shira
piękne prace icon_smile.gif Ja w scrapbooking też się bawię od kilku lat a teraz do tego jeszcze decoupage mnie wciąga icon_smile.gif
Pierwsze dzieło mam już za sobą - ozdobiłam futrynę w drzwiach do kuchni 29.gif 29.gif 29.gif
ty masz swojego bloga może?
niuniunia23
shira pearl ma bloga, odezwij sie do niej na pw albo na grudniowkach 2009
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.