To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

psycholog dzieciecy Trojmiasto

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agabr
Dziewczyny na cito potrzebny psycholog dzieciecy w Trojmiescie .Znacie? b
blaire
Aga, daj znać czy się dostali. Jeśli nie to podkrążę dalej.
AniaM**
ja tez poproszÄ™ namiary jak macie
Siunia
Dziewczyny,
ja równiez posiadam dobre namiary.
Rozumiem, że nie podawać na forum a jedynie poprzez "pw"?

- Siunia
hajtu
Bardzo dobry psycholog z Gdyni to Piotr Sowiński. Nie jestem pewien czy przyjmuje tez dzieci ale warto się zorientować. icon_smile.gif. Na pewno na tym nie stracisz, a jak sie okaże, że tak to tylko zyskasz bo dr Piotr to świetny psycholog icon_smile.gif
kenia
Potwierdzam, dr Piotr Sowiński jest bardzo dobrym fachowcem. Miły, uprzejmy i z ogromną wiedzą.
trokas
Również jako obecny pacjent doktora Sowińskiego mogę go szczerze polecić. To na prawdę świetny specjalista. Warto się do niego udać
nataliakoziol
Ostatnio miałam okazję być z dzieckiem u Pań z Evolutio (evolutio.com.pl). Problemy z nauką czytania stały się na tyle poważne, że zaczęły się pojawiać jeszcze inne problemy, brak uwagi, problem z koncentracją i coraz więcej nerwów w szkole. Dzięki Pani Beacie udało się wyprowadzić na prostą problemy z czytaniem, podszkolić Niemiecki a pod okiem Pani Izy problemy psychologiczne również udało się rozwijać. Polecam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.