To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Stargard Szczecinski

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agabr
Co mozemy tam lub w okolicy zobaczyc , jeszcze ewntualnie jakas mila restauracje poprosze , bedziemy tam jedna noc .b
rysa154
icon_smile.gif
agabr
dzieki moderator za przeniesienie icon_smile.gif.b
semi
https://www.sabat-restauracje.pl/index.php?id=stargard

Moja ulubiona restauracja-tzn. my jesteśmy goścmi w tej w Pobierowie i w Rewalu, ale przypuszczam, ze tam będzie równie smacznie.

najchętniej jemy kurczaka na ostro w słodko-pikantnym sosie, a moi rodzice paski schabu w pikantno-miodowym sosie;)

Co do obejrzenia-pojecia nie mam, znam stargard tylko z krótkich wizyt u doskonałego ortopedy, ale mam nadzieję, zę to akurat nie będzie Wam potrzebne;)
sensymilia
hah jako, że jestem rodowitą stargardzianką to powiem co i jak icon_razz.gif

jedzonko: zależy kto co lubi...
polecam uliczkę tuz przy kościele Św.Jana (właśnie tam gdzie restauracja Sabat ...) wzdłuż jest kilka ...ja osobiście polecam pizzerię Toskania ...pyszna lazania.... po naszej wyprowadzce powstało kilka nowych ale nie wiem jak tam jest ....
fajna i smaczne jedzonko jest w Chińskiej Restauracji (też niedaleko kościoła - idąc w dół ul.Chrobrego,obok pubu Scotland - nie wiem czy jeszcze istnieje)

a jeśli chodzi o zobaczenie czegoś tuto też w sumie zależy kto co lubi...

zabytki:
jest sporo - polecam wybrać się na "Katedrę' czyli Kościół NMP na starówce...lub baszta koło Biblioteki Miejskiej (też na starówce) ups nie pamiętam jej nazwy ...też można się na nią wspiąć i podziwiać panoramę Stargardu ...

najlepiej wejść na jakąś stronkę Stargardu i pogrzebać ....
megan011
Fajne miasto i dobrze wspominane icon_wink.gif
A o to lektura https://www.stargard.pl/turystyka/index.php...str&ids=141
agabr
Dzieki Emi , wlasnie zjedlismy w Sabacie (ja zreszta polecanego przez Ciebie kurczaka), jutro pozegnamy Stargard icon_smile.gif.b
semi
CYTAT(agabr @ Fri, 15 Jul 2011 - 23:00) *
Dzieki Emi , wlasnie zjedlismy w Sabacie (ja zreszta polecanego przez Ciebie kurczaka), jutro pozegnamy Stargard icon_smile.gif.b


mam nadzieję, ze smakowało:). Sama wybieram się od poczatku lipca do Sabatu w Pobierowie i dotrzeć nie mogę 21.gif . Moze jutro.
Ciocia Magda
No że też ten wątek mnie ominął 21.gif Byłam w Pobierowie i nie wiedziałam o Sabacie - za to jadłam jakąś obrzydliwą rybę (U Kariny bodajże icon_confused.gif ). No i nie zdołałam wspomnieć na czas, że w Stargardzie znajduje się jedyny zabytek klasy 0 na Pomorzu Zachodnim!!! Kościół NMP, of course.
Intomka
Cześć! reklama reklama [usunięta przez moderatora]
Tigerek
2 posty na koncie i 2 reklamy agencji nieruchomości icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.