To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jak dwulatek traktuje własnego ojca

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gosiagosia
sprzed chwili.

mąż poszedł Szymka usypiać do drugiego pokoju. temu niebardzo jednak się chce spać, więc postanowił poukładać puzzle. a że tatuś nie zawsze słyszy i rozumie co dziecko do niego mówi, to Szymek do tatusia wyskoczył

- układać tata...

i po chwili dodał:

- nie bądź dziadu!

06.gif
Niusia85
He he dobre icon_smile.gif Moja Córka wczoraj miala podobne zagranie, ja ja spac a ona nie i w najlepsze skacze po tacie na co tata
- Skonczysz juz skakac po mnie i polozysz sie spac,bo tez juz jestem zmeczony..
Na co dwuletnia Justysia

- NIEEE!! Trudno takie jest zycie
beata1104
Wojtek zjadł cukierka co pewnie po chwili mu wyleciało z głoyw i go szukał, oczywiście nie znalazł i mówi
- tata mi buchnÄ…Å‚
ja
- co tata ci zabrał
wojtek
-cukierki buchnÄ…Å‚
gosiagosia
zapomnialo mi sie o tym temacie i dziale, ale wczoraj weszlam i sie usmialam icon_smile.gif

ostatnio Szymek bardzo jest taki elokwentny i w ogole grzeszy patosem ;p


jakis czas temu babcia pyta go czy moze zabrac sie z nim samochodem ( bo Szymek akurat operowal swoja imitacja auta), a wnuczek mowi "nie, masz samochod dziadka na dworzu", babcia mu na to, ze jest jej przykro, a Szymek jej na to "nie ma watpliwosci" icon_smile.gif

a dzisiaj wzial moja decoupagowa bransoolete i pyta "sama to obkleilas?", mowie, ze tak. a Szymek mi na to "hm, to jakas pomylka" ;p


no i ostatnio czesto wykonuje ten sam gest, wchodzi do pokoju, lapie sie palcami za brode, rozglada i mowi "dziwnee....dziwneee" icon_biggrin.gif

a, bo bym zapomniala. ostatnio na topie u nas dinoskoczki jak ja to mowie. Szymek lubi ogladac "the ladn before time". akurat w odcinku ostry pazur (mowi na niego wymiennie czerwony, ostry pazu albo ostrozab) spadl z jakiejs skaly i lezal gdzies w jarze, przechodzily te male dinozaury obok
(dokladnie nie wiem czy chodzilo mu ogolnie czy akurat w tamtym momencie, ze tam lezal, bo zrobila sie wielka dyskusja)
i Szymek pyta:


- mama, skad sie wzial ostrozab?

- wyklul sie z jajka.

- nieeeee

- tak, dinozaury wykluwaly sie z jajek

- co ty, takie duze?????????????????????


03.gif

kto oglada, ten wie. bardzo podoba mi sie, ze moje dziecko nie przyjmuje bezmyslnie wszystkiego, co mu sie mowi icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.