To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamuśki przed 25 roczkiem :) odsłona nr III

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34
dotaxa



Nasze forumowe Mamuśki :

gunia86 (Agnieszka- 06.12.1986) - mama Tymoteusza ur. 3.05 2009





madzia1983 (Magda- 21.11.1983) - mama Krzysia ur. 15.03.2007



corti (Paulina - 31.08.1987) - mama Oliwerka ur. 18.05.2009 i Mai ur. 27.04.2011









Simran (Paulina- 29.01.1990) - mama Dagmary ur. 28.04.2010



Asia... (Joanna- 12.11.1985) - mama Jasia ur. 29.01.2005 i Agatki ur. 18.12.2009





Nessi (Magda - 12.10.1987) - mama Mai ur. 28.12.2009



MamaBlanki (Kamila - 17.04.1990) - jak sama nazwa wskazuje mama Blanki ur. 23.04.2010



justynka8d (Justyna- 16.07.1988) - mama Oliwii ur. 22.11.2008 i Szymka ur. 22.12.2010





sonia18a (Sonia- 17.10.1988) - mama Briana ur. 06.04.2009 i Meeah ur. 02.08.2010





AgucioreQ (Agnieszka- 10.06.1990) - mama Asi ur. 17.07.2006 i Gabrysi ur. 11.07.2010





*magdalenka* (Magda- 06.10.1988) - mama Filipka ur. 20.02.2008



dotaxa (Sandra- 07.06.1988)- mama Magdy ur. 15.04. 2011





banshee (Sylwia - 19.12.1986)- mama Joachima 02.09.2005, Oskara 05.06.07, Eryka 10.01.2009 i numeru cztery, który ma się pojawić 01.04 icon_wink.gif
agrafkaa
No więc melduję się jako pierwsza nie no wypada jako druga 48.gif
Choć właściwie nie powinnam się meldować wcale bo już za stara jestem 37.gif mam nadzieję że przygarniecie mnie z sentymentu 06.gif
Nessi
pierwsza icon_wink.gif


Można dopisac -Mama Mai 28.12.2009
No i troszkę udekorować stronkę icon_wink.gif
Nessi
Asia wyprzedziłaś mnie 03.gif
dotaxa
udekoruję stronkę dzisiaj wieczorem icon_razz.gif

przepraszam dziewczyny, że nie orientuję się we wszystkich dzieciach, które macie i nie znam ich dat urodzenia icon_sad.gif

możecie mi wysłać swoje aktualne zdjęcia z dzidziami na dotaxa@wp.pl ???

Asia... nie przejmuj się mnie też wykopią w końcu... nie doczytałam że sonia ma się zająć nowym forum i teraz boję się, że dostanę ochrzan i zakaz wstępu do mamusiek icon_sad.gif
corti
No fakt doznalam szoku, ze to nie Sonia zalozyla watek, ale chyba sie nie obrazi. Zdjec poki co nie wysle bp nie mam neta i dalej dzialam na telefpnie. A tak sie cieszylam na powrot do kompa jedyne co mnie cieszylo z powrotu do domi no moze jeszcze moje lozko icon_smile.gif

wiec witam sie i ja juz z lodzi
Nessi
Dotaxa nie masz się czego bać icon_wink.gif Myślę, że czeka nas jeszcze wiele odsłoni każda będzie mogła stronkę poprowadzić.

Ja może nie będę tak Incognito jako jedyna;)
możesz dopisać - Magda ur.12.10.1987
dotaxa
Już zrobione.... Kurcze, dziewczyny, ale co ze zdjęciami ??? Przypominam mojego e-maila dotaxa@wp.pl . Bym chciała umieścić nasze najaktualniejsze zdjęcia z naszymi pociechami. Sama muszę też jakieś pstryknąć 03.gif

Dzięki Nessi za otuchę, że nie dostanę ochrzanu 37.gif

Corti a jak mały? Zdrowy już? Wracaj już do domu, ileż będziesz na tych wakacjach! 04.gif
corti
Oj dotaxa dotaxa gdzie Ty masz glowe pisalam, ze juz w domu czyli Łodzi icon_smile.gif

Nessi jak nasze interesy ile mnie tam podliczylas?

No maja przyjsc do neta wreszcie bede mogla normalnie dzialac
agrafkaa
więc ja melduje że naszych zdjęć nie będzie
Nessi
Ja proponuje wstawić fotki tutaj. Później sobie dotaxa tylko adres zdjęcia skopiuje icon_smile.gif


Corti
Tylko pajacyk został z tego co chcesz, tunika już sprzedana. Może jednak coś dobierzesz?? 02.gificon_wink.gif
W każdym bądź razie, przesyłke będę mogła wysłać dopiero w przyszłym tyg, bo właśnie zbieram się i jadę do teściowej na kilka dni icon_neutral.gif
Simran
Dotaxa nie masz się czego bac. Bardzo dobrze że założyłaś ta nową odsłonę icon_smile.gif Przecież to nie ma różnicy kto stronkę założy icon_smile.gif

Jeżeli chodzi o zdjęcia to ja musze sobie zrobic bo tak to mam same zdjęcia Guśki icon_razz.gif Zawsze ja jej robię zdjęcia i nigdy nie ma kto nam zrobic. Ale dzisiaj poproszę mojego R żeby nam fote pstrykną icon_smile.gif

Asia jasne że Cię przyjmiemy icon_smile.gif Tak wiesz po znajomości hehe 01.gif 02.gif

Dotaxa możesz jeszcze suwaczki pododawac icon_smile.gif
dotaxa
Głowę miałam w drugim pokoju przy Madzi. Corti wybacz... Proszę serdecznie o Twoją datę urodzenia. Chciałam jeszcze datę ur. Twojego synka , ale wydedukowałam kiedy musiał się urodzić jak ma 2 lata i 2 miesiące 04.gif 04.gif 04.gif

Simiran robi się icon_smile.gif

Asia... czemu zdjęć nie będzie?
agrafkaa
dotaxa nie chcę pisać czemu....o i tyle w tym temacie
dotaxa
Ok Asia. Szanuje Twoje zdanie i prywatność.

To ja czekam na fotki, suwaczki dałam jednakowe, żeby było sprawiedliwie, ale jak będą zdjęcia to nie będzie tak monotonnie jak teraz, a raczej harmonijnie... No to czekam na ciąg dalszy mojej pracy... Ale to od Was zależy Moje Drogie Panie, czy dacie mi się lenić, czy wręcz odwrotnie 04.gif 04.gif
corti
dotaxa urodziłam się 31.08.1987r icon_smile.gif a zdjecie może dam jak z sesji będę mieć jakies ładne icon_smile.gif chyba, że Ci się nudzi to prześlę teraz jakieś, a potem mi zmienisz na ładniejsze icon_smile.gif o ile jakieś ładne będzie

Mnie dziś R wkurzył oj wkurzył, chyba przez to, że się nie wyspałam i jestem drażliwa. Wczoraj prosiłam go żeby napisał kuzynce, że maa utoprezentacje do napisania, więc już mnie nie będzie to wielki problem by mu to sprawiło i nie napisał, do tego nie schował mi wczoraj arbuza do lodówki, a dzis to już boję się go zjeść jak tam stał na blacie (a specjalnie szłam do sklepu po niego), a na koniec chodzi i marudzi bo on ma dziś rozmowe rekrutacyjna na lidera, a wszystkie koszule za małe jakby to moja wina była, że on musi zmieniać garderobe średnio co 4-5 miesiecy odkąd ze mna mieszka 37.gif od ślubu już ma 25kg na plusie. Oczywiście wczoraj o tym nie pomyślał, tylko dziś rano i bezradnie rączki rozkłada boże co za masakryczny człowiek

Sorry, ale musiałam się wygadać choćby przed kompem, bo aż mnie nosi
gunia86
oj piękna pierwsza stronka, postarałaś się Dotaxa.

a tu zdjęcie jakieś jest- bo na maila mi się nie chce wysyłać 37.gif


Corti a to żonka przysłużyła się mężowi że mu się przytyło icon_smile.gif
ale u nas to samo, choc u nas zmiana pracy zrobiła swoje i tak jak u Ciebie było. Choć teraz dawno stoi w miejscu więc i szafa się trzyma 04.gif
corti
A no, ale jemu posłużyło to bo póki jeździł na zawody to był szczuplak 57kg, teraz wygląda już lepiej, ale już teraz to go pilnuje bo brzuszek mu rośnie, a się śmieje z niego, że za młody na brzuszek jest icon_smile.gif Ale w domu matka była jaka była to nie dojadał,a tu wraca a obiadek już na stole, no i ten brak sportu tez swoje robi
dotaxa
No szczerze mówiąc starałam się, żeby Wam się podobało...

Corti... no to spasłaś małżonka, oj niedobrze... mój też szczupak, ale widzę, że zaczyna mu wystawać brzuch icon_smile.gif Co do wkurzania nas kobiet... tacy są mężczyźni... musimy zrobić jak kobiety w Sexmisji 04.gif 04.gif

Czekam na resztę zdjęćicon_smile.gif

Gunia śliczne zdjęcie, maluch słodki, a mama... Poprostu PRZEPIĘKNA !!! icon_smile.gif

Mój zły, że każdą wolną chwilę spędzam na necie... nie rozumie, że zakładając temat zobowiązałam się do czegoś. A tak u nas wszystko w porządku. Spędzamy całe dnie razem, a koleżanka uważa to za sztuczne zachowanie. Madzia coraz większa... daje popalić w dzień, mało spi... Kupiłam jej spineczki wczoraj i się śmiejemy, że gdyby dziecko mojej koleżanki miło włoski, to już by poleciała kupić, bo co nie zrobię na drugi dzień widzę to samo... zdemotowałam gondolę, żeby mała miała więcej miejsca, ona też, powiesiłam małej w wózku rybkę-pozytywkę- ona też, kupiłam Magdzie pluszaka- grzechotkę (Króliczka Czarka)- ona też biega za taką po sklepach, przykładów można mnożyć, aż mnie trafia .... Zapytała mnie, czy będę przebijać uszy małej niedługo, bo ona to zrobi, powiedziałam, że nie to rozczarowana... Staram się nie zgapiać niczyich pomysłów, bo wiem jakie to denerwujące... Zresztą jestem zdania, że jak Magda będzie chciała kolczyki to powie, a ja uszanuję jej decyzję, bo to ona ma zadecydować.
corti
Znam doskonale to dotaxa postanowiłam nazwać syna Oliwier koleżanka nazwała tak swojego mimo, że miał być Patryk cały czas, oczywiście wyszło na to, że ja ściągłam bo jej urodził się wczesniej, do dziś żałuję, że nie zmieniłam na Borys w ostatniej chwili nic jej nie mówiąc.

Ale mało tego miałam drugi taki przypadek, bo koleżance miesiąc po Oliwku urodziła sie córa to tez lubiła robić zakupy chwile po mnie Kupiłam leżaczek ona leżaczek, okazało się, że leżaczek Oliwkowi nie pasuje kupiliśmy huśtawke ona tez kupiła, to samo z chodzikiem, pchaczek, jeżdzikiem i tak przykładów mozna by mnożyć, ale po jakimś czasie zaczełol mnie to po prostu śmieszyć i tyle. A żeby było tego mało jak dowiedziała się, że jestem w ciązy to teraz też jest pompę mamy z R i tyle.
Ma.
Piękna pierwsza stronka icon_smile.gif
No i ja niestety pozostaje bezfotkowa z różnych osobistych powodów.
Dawno mnie tu nie było, troszkę pracowałam i czasu było brak.
corti
Wie ktoś co u Justynki? Bo wiem, że ktoś miał do niej numer

Jutro dostanę fotki z sesji już to prześlę dotaxa Ci jutro, bo Pani fotograf jednak nie potrzebowała aż 3 tygodni icon_smile.gif
Simran
Ja mam do Justyśki numer ale własnie nie mam nic na koncie :/ Wyczerpałam dzisiaj wszystkie środki icon_razz.gif
corti
Justynka Tobie dedykowany uśmiech na rozweselenie od Majuchny



Prawda, że boski??
MamaOkrąglinków
Corti, cudowny :*

przywołana, jestem z Wami, czytam regularnie, tylko jakoś pisać nie ma o czym icon_smile.gif
wszystko po staremu, mąż w domku, tak więc nie nudzimy się, mama nadal choruje i poprawy nie widać icon_confused.gif
dzisiaj byliśmy nad niby jeziorkiem, troszkę kolorku złapać icon_smile.gif Oli szaleje w basenie icon_smile.gif

dziękuję wszystkim za życzenia :* kochane jesteście :*

zdjęcie podeślę, bo jestem po liftingu icon_biggrin.gif byłam u fryzjera na odstresowanie icon_biggrin.gif ale nie obiecuję kiedy bo aparat zamoczyłam, zostawiłam w trawie na noc a akurat padało bangin.gif

gunia świetnie wyglądasz icon_wink.gif
Ma.
Ja mam numer do Justyny, ale dawno się nie odzywała. Dziś już późno, ale jutro napiszę do niej smska.
MamaOkrąglinków
Madziu jestem :*
aj obiecuję częściej pisać icon_smile.gif kłopotu nie będę Wam robić :*
gunia86
Justynka a widzisz jakie poruszenie icon_smile.gif Musisz zaglądac częściej heh..
no a z aparatem to ale się porobiło, mam nadzieje ze jeszcze z niego coś będzie po zamoknięciu, ja chyba bym się zapłakała bez aparatu icon_razz.gif no i czekam na nową Justynkę!

Corti dawaj mi tu więcej tych waszych zdjęć z sesji bo naprawdę boskie, jej na prawdę kiedyś muszę sobie też taką zrobic icon_smile.gif

Mały w żłobku, a akurat dziś taka piękna pogoda od rana że szliśmy i padało, dobrze ze w wózku osłonkę na nóźki wożę bo mały był by mokry, a tak to tylko mama icon_razz.gif
wczoraj spędziliśmy popołudnie na dworze za blokiem, may pobawił się z dziećmi, pojeździł autkiem a raczej ścigał się z innymi heh, przynajmniej po kąpieli szybko padł.
corti
Niedługo idę po odbiór fotek to wrzucę icon_smile.gif

Ja zamierzam się do zakupu rowerka biegowego dla małego, ma któraś jak się sprawdza??
gunia86
my nie mamy wiec nie pomogę, mieliśmy w planach kupić tzn ciocia chrzestna chciała kupić na 2-latka, ale mojego męża ten rowerek nie przekonuje..
corti
A to dalsza część naszej sesji icon_smile.gif











Mam tych zdjęć♦ trochę, ale zawaliła bym całe forum to kilka tylko wrzuce icon_smile.gif
corti
Dotaxa a mi wklej te fotki



Zmniejsz je sobie oczywiście odpowiednio icon_smile.gif Pozdrawiam
dotaxa
Corti robi się. Ile zapłaciłaś za sesję? Wszystkie zdjęcia cudne, aż się napatrzeć nie mogę. Co do ceny pytam z ciekawości, bo zżynać nie będę.

Koleżanka przeszła samą siebie- przerzuciła swoją na 20.30 na kąpiel jak nasza, ma króliczka i pobiegła po kilka rzeczy dla swojej wczoraj bo Magda dostała... Nie wiem jak jej delikatnie zwrócic uwagę, żeby nie małpiła, bo mnie to wnerwia icon_sad.gif Mam na oku bujaczek fisher price, a że tatuś dał dla niuni mamie stówkę to zastanawiam się czy go nie kupić, czy przezaczyć może to na inny cel... Ciekawe czy koleżanka i to zgapi 04.gif 37.gif
corti
Dotaxa z leżaczkiem dobrze popatrz czy małej się podoba u nas stoi nie używany i się kurzy icon_sad.gif

Za sesje 400zł po znajomości bo tak to 500 bierze, do tego mam te zdjątka w albumie

Nasza sesja https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...p;#entry8709857
dotaxa
Aha, w sumie fajny pomysł... A ja wiem, że Magda lubi się gibać stąd ten pomysł z bujakiem:)
agrafkaa
corti cudna sesja śliczni jesteście.Co do rowerka wydaje mi się zbędny.

dotaxa pierwsza stronka rewelacja kawał dobrej roboty.My mieliśmy leżaczek-bujaczek jak dla mnie rewelacja Agatka lubiła się w nim bujać,lubiła jak wibracje masowały jej plecki,i posiłki jej podawałam jak w nim leżała czy siedziała bo miało regulacje wysokości oparcia aż zaczęła chodzić i już służył jej do niecnych celów...myślę że dobrą alternatywą jest zakup fajnej używki na allegro w dobrym stanie bo jak się nie spodoba młodej bez żalu sprzedasz

gunia wyglądasz rewelacyjnie i młody również

justynka odzywaj się częściej

sonia sonia hop hop odezwij się mam nadzieję że u was wszystko ok
sonia18a
Dotaxa, świetna robota icon_smile.gif poradziłaś sobie rewelacyjnie icon_smile.gif Co do ochrzanu- no wiesz... chyba strasznie nisko mnie cenisz icon_wink.gif przecież to by było cholernie dziecinne i bez sensu. Grunt, że ktoś otwiera nową odsłonę i się nią trochę zajmuje, a już kto to robi jest najmniej ważne.

Asiu, jestem, jestem... Szwagrostwo przyjechało w czwartek i słaby dostęp do neta mam 29.gif poza tym dziś ostatni egzamin miałam, ale wyniki dopiero w sierpniu icon_wink.gif

Justynka, jak mąż się czuje?

Corti, sesja rewelacyjna icon_smile.gif nie tak dawno i my mieliśmy icon_smile.gif

Dotaxa, ja tą koleżankę zlałabym sikiem prostym... jest jaka jest, łatwo jej nie zmienisz. co do sesji, jakby mi ktoś powiedział, że sobie nie zrobi bo ja miałam a nie będzie małpował to bym skwitowała go jako niepoważny. Nie każdy może sobie na coś takiego pozwolić, a jeśli ktoś może i lubi to powinien korzystać, bez znaczenia czy kto inny miał czy nie... w końcu to nasza pamiątka na całe życie i nie wyrośniemy z tego za miesiąc czy coś icon_smile.gif

Gunia, jak się czujesz?

postaram się wrzucić nasze zdjęcia jeszcze dziś, ale nie obiecuję icon_razz.gif
dotaxa
Dziękuję za pochwały Dziewczyny, aż pokraśniałam z zadowolenia, tak mnie chwalicie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Chciałam się przyłożyć to się przyłożyłam, zresztą nic wielkiego... chciałabym jeszcze Wasze aktualne zdjęcia powklejać i czekam....

Sonia nisko Cię nie cenię, a wręcz przeciwnie- ale Dziewczyny zadecydowały że Ty masz to zrobić i kurczę niechcący się wtrąciłam. Mogłaś o to być zła, miałaś prawo. Masz może rację bo zachowuję się jak w szkole podstawowej "bo ona zgapia ode mnie", ale nie wiedziałam że takie coś może być aż tak irytujące 37.gif 37.gif 37.gif

Asia - właściwie to myślę nad używką i na allegro dostanę już go w cenie 100zł, czyli zmieszczę się w tym ile tatuś dał 04.gif
corti
Potwierdzam słowa Soni, że jak możesz miec sesję to warto. A ściągać się tego nie da bo każda jest indywidualna i niepowtarzalna icon_smile.gif
gunia86
Corti widziałam ze tam jakieś dodatki typu kocyk czy czapeczka to brałas swoje? czy oni mają jakieś małe zaplecze różnych rzeczy? Coraz bardziej o tym myślę ale i tak najwcześniej za rok jak 2 maluszek będzie z nami, żeby była piękna pamiątka.
Wasze zdjęcia sudne, widziałam kiedyś inną sesyjkę też i one zawsze wychodzą pięknie!

a co do "podpatrywania" u kogoś tak było jest i będzie, chyba na to wpływu wielkiego nie mamy, choć wiem jak to potrafi zdenerwować. Ale widać nie każdy ma swój gust i woli "z patrzeć" od kogoś..

bujaczek u nas sprawdził się super, mały w nim przy wibracjach i bujaniu potrafił usnąć jak nic nie dawało rady, jedliśmy w tym pierwsze posiłki również, no i bawił się też- teraz posłuży do drugiego icon_razz.gif

Sonia czekamy z tobą na wyniki egzaminu!
a i szwagrostwo masz, to zapewne masz w domu co robic..

dziękuje że pytasz, ja dobrze coraz lepiej bo bóle które miałam od początku teraz są już rzadko, już czekam na 1 kopniaki icon_razz.gif
agrafkaa
sonia fajnie że nareszcie się odezwałaś i życzę ci mało pracy przy gościach

Właśnie sobie uświadomiłam że w niedzielę będziemy obchodzili 7 rocznicę ślubu"miedzianą" jej jak ten czas leci 37.gif
corti
Tylko ubranka były moje, wszystko inne ona miała icon_smile.gif A i te żółte okulary są R do jezdy, ale Olek chciał z nimi zdjęcia to ma icon_smile.gif

A my szaleliśmy od rana na rowerku biegowym, a teraz normalnie padam na ryj icon_smile.gif

Asia no no gratulejszyn takiej pięknej rocznicy icon_smile.gif A czas leci nie wiadomo kiedy, ja pamiętam jak z Olciem ze szpitala wychodziłam, a tu juz drugie bobo w domu i to już tez wcale nie takie malutkie
MamaOkrąglinków
Corti, coś cudownego, ja już nie mogę się doczekać naszej "roczkowej" sesji Szymolka icon_biggrin.gif aż mi ochoty narobiłaś żeby przyspieszyć sprawę icon_smile.gif

doczytam wieczorkiem, bo tak w biegu pokażę się Wam icon_biggrin.gif


taka zaboczona żem ja bo to po tragedii na miarę końca świata, storczyk mój padł ofiarą łapek szyma icon_biggrin.gif
corti
Dziewczyny gdyby ktoś był zainteresowany to 23.07 będzie promocja na pampersy premium care za 35 zł w rossmanie kod będzie na stronce https://www.rossnet.pl/okazje

Ja też uwielbiam storczyki, a Ty Justynka wyglądasz bosko, ach ja tez bym tak chciała icon_smile.gif
dotaxa
Justynka piękna fryzurka... i odważna... icon_smile.gif

Corti ten rowerek wcale Tobie nie potrzebny...

Asia gratuluję rocznicy, oby kolejne 7lat minęło (tak narazie), a później jeszcze 7 i kolejne 7... icon_razz.gif
corti
Mi nie, ale Oli wreszcie ma na czym się wyszalec i chłopak spokojniejszy w domu, wczoiraj idę do bankomatu to mówię wezmę go ze sobą, a on rower pod pache i idziemy 37.gif no masakra normalnie. Niby fajnie, że go polubił, ale nie wszędzie da się jeździć rowerem icon_smile.gif szczególnie jak się mamie śpieszy.
madzia1983
i ja sie melduję na nowej odsłonie icon_biggrin.gif serdecznie pozdrawiam, u nas leje okropnie od wczoraj :/
corti
No masakra jest jakaś, jeszcze do tej pogody moje maluchy sa na nie i oboje ciagle płaczą, załamać się idzie.
dotaxa
A ja myslałam że dzieci w taką pogodę będą dłużej spać. Też na Magdę taka pogoda specjalnie nie działa. Mamy problem z popołudniowym i drzemkami. Zamiast pospać troszkę popołudniu i wytrzymać dajmy na to do tej 20.30 Magda uparcie nie śpi cały dzień, a pod wieczór jest strasznie marudna. Moje dziecię zaczęło się podnosić same tak jej się to spodobało, że nie chciała spać, próbowała i poszła o godzinę później niż zazwyczaj.
madzia1983
znam to niestety
ja mam teraz w domu dwójkę dzieci i się tak okropnie nudzą, ciągle tylko w tv się gapią, bo nie mają co robić icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.