To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Enel-Med Kraków

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamapiotrusia7

Dziewczyny, chodzi któraś z Was bądź Waszych koleżanek do Enel-Medu w Krakowie i może polecić jakiegoś ginekologa?
A może znacie i możecie polecić kogoś z tej listy (pracownicy Enel- Med)godnego polecenia?
Mariusz Bałajewicz
Monika Bobrzyńska
Jacek Bojar
Mirosława Iwaniec-Pliżga
Alicja Janaszek
Monika Knapik-Rybka
Tomasz Łabiak
Ewa Warzecha.
aga_dabkowa
Na pewno nie polecam Ci dr Janaszek - byłam u niej kilka razy i totalna porażka. Podczas wizyty lekarka praktycznie się nie odzywa, na moje pytania dot. antykoncepcji nie uzyskałam praktycznie żadnej konkretnej informacji, lekarka zachowuje się tak, jakby chciała zrobić swoje i mieć spokój.
e_Ena
Ja byłam u dr E. Warzechy. Bez jakichś nadzwyczajnych zachwytów, ale przyczepić też się nie ma do czego. Ja robiłam właściwie tylko kontrolne badanie, skierowała mnie na cytologię i usg piersi oraz narządów rodnych, wydaje się bardzo kompetentna.
ilona 27
witajcie urodziłam martwe dziecko w 27tyg po jakim czasie mozemy starac sie o nastepne


Kotelka
A musi byc to konkretnie ginekolog z Enel Medu? Mogę polecić dobrego ginekologa w Krakowie, ale przyjmuje w prima med Również prywatnie. Jest to doktor Karasiński. Jestem zawsze zadowolona z wizyt na których Pan doktor wszystko tłumaczy, zarówno podczas badania, jak i w celu wyjaśnienia dalszego leczenia. Nie pogania ale przeznacza dla pacjentki tyle czasu ile potrzeba. Poza tym ma dobre podejście do wizyty tak wiec nie czuję się skrępowana. Jest również delikatny tak wiec badanie nie jest tak nieprzyjemne. Jestem pacjentką Pana doktora już kilka lat. https://prima-med.info/poradnie/ginekolog/
Misiulek12
Bardzo dobrze z tego co wiem działa https://scanmed.pl . Mają wiele placówek w kraju, w różnych miejscach można ich znaleźć. A tym samym wielu lekarzy z różnych specjalizacji. Najlepiej sprawdzić, a jak coś można zadzwonić i dopytać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.