To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Parada smerfów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anax
Parada smerfów już jutro.Wklejam dla zainteresowanych i nudzących się w niedzielne popołudnie icon_smile.gif

Parada Smerfów w Krakowie wyruszy spod Wawelu na wysokości ul. Bernardyńskiej o godz. 14.00, przejdzie Bulwarem Czerwieńskim w stronę budynku Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego (ul. Powiśle).


Zabawa połączona będzie np. z nauką tańca Smerfów. W otoczeniu tych sympatycznych, niebieskich stworzeń każdy z uczestników będzie mógł przenieść się w niezwykle bajkowy świat.

Paradę zamykać będzie wyjątkowa atrakcja. Będą to 3 balony helowe w postaci Papy Smerfa, Smerfetki i Smerfusia (długość 8 m, wysokość 3,6 m, szerokość przy rozłożonych rękach 5,8 m). Będą one szybować kilka metrów nad ziemią. Wysokość na jaką będą się wznosić zależna będzie od możliwości danego miejsca. Podczas trwania parady hostessy rozdawać będą upominki w postaci gazet filmowych. W wydawnictwie tym obdarowani znajdą ciekawe gry i zabawy przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dla starszych uczestników. Ostatnim elementem parady, która powinna trwać ok. 3 godziny, będą m.in. konkursy, zabawy oraz nauka tańca Smerfów. Nie zabraknie też czasu na robienie zdjęć w towarzystwie głównych bohaterów filmu.
maminka43
SiÄ™ wybieramy 06.gif

oczywiście leje.... 21.gif
anax
WÅ‚asnie.I chyba nie pojade
maminka43
tak lało,ze w końcu pojechalismy do Ikei i Castoramy 37.gif
anax
ja też nie byłam
Agga
I ja nie byłam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.