To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Może ktoś ma ochotę na spotkanie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
moko.
W celach integracyjnych(i nie tylko) m.in. ze mnÄ… ?
MamaJulki
a to jest już jakiś konkretny plan czy tylko luźna propozycja ?
u mnie to zależy kiedy i gdzie icon_wink.gif ale w sumie czemu nie icon_wink.gif
moko.
Póki co luźna icon_biggrin.gif
Ja mam codziennie czasu od groma... i mi siÄ™ nudzi!
Ale najlepiej spotkanie w okolicach Wrocka i gdzieś, gdzie dojadę komunikacją miejską, bo nie mam jeszcze odwagi podrózować smaochodem po tym mieście.
MamaJulki
hehe to wyjedź poza miasto 03.gif
dla mnie Wrocek trochÄ™ daleko
ale czekam na rozwój wydarzeń icon_wink.gif
moko.
Będę bliżej Ciebie za tydzień icon_biggrin.gif wnweekend.
Tzn., okolice Katowic!
Monika ww
moko, możemy w któryś dzień spotkać się nawet w gronie dziewczyn z Sępolna i Biskupina, myślę, że nie będzie problemu z umówieniem się icon_smile.gif

ja już właśnie skończyłam wakacyjne wojaże icon_smile.gif także chętna jestem na spotkanie icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Ja bardzo chętnie na posiadówkę, ale za miesiąc icon_smile.gif
Ale jak mi powiesz Moko kiedy chodzisz na targ, to ja się przyczaję i... Cię uściskam na powitanie. Strasznie się cieszę, że będziemy sąsiadkami icon_smile.gif
basiaw
Ja też chętna na spotkanie jestem icon_smile.gif U mnie jednak odpada ten weekend bo pracuję.
Mam jeszcze pytanie do Moko i Paki, na który targ chodzicie?
użytkownik usunięty
Ja nie chodzę. Ja się chcę na Moko zaczaić icon_wink.gif Jest jeden targ na Biskupinie.
basiaw
Paka, a gdzie na Biskupinie? Ja z Zacisza jestem, nie ma koło mnie żadnego targu icon_sad.gif
MamaJulki
no to może dwa spotkanka, jedno we Wrocku już we własnym gronie sobie zrobicie icon_wink.gif bo widzę, że Was jest parę
a drugie w okolicach Katowic icon_biggrin.gif - jest więcej chętnych na Katowice ?
Ila
CYTAT(basiaw @ Mon, 29 Aug 2011 - 09:34) *
Paka, a gdzie na Biskupinie? Ja z Zacisza jestem, nie ma koło mnie żadnego targu icon_sad.gif


Basiu, targ/bazarek icon_smile.gif jest na Bacciarellego obok petli autobusowej i ABB.

Paka, wstyd sie przyznac, ale ja tez jeszcze moko nie uscisnelam na powitanie 37.gif
Kamyk dzis juz pobiegl spotkac sie z Oskarem, bo od miesiaca przebieral nozkami, kiedy sie spotkaja icon_wink.gif
I chyba w imieniu naszej rodziny jako pierwszy powital moko we Wrocku icon_smile.gif
skanna
Ja też chętna, byle nie w sobotę 3.09.
Potwora
A może w centrum tj. w Rynku? Wrocławsko - powitalnie. I nie w weekend icon_wink.gif
moko.
CYTAT(Paka @ Sun, 28 Aug 2011 - 22:46) *
Ja bardzo chętnie na posiadówkę, ale za miesiąc icon_smile.gif
Ale jak mi powiesz Moko kiedy chodzisz na targ, to ja się przyczaję i... Cię uściskam na powitanie. Strasznie się cieszę, że będziemy sąsiadkami icon_smile.gif

Codziennie ok 10,30-11 icon_biggrin.gif

CYTAT(basiaw @ Mon, 29 Aug 2011 - 06:38) *
Ja też chętna na spotkanie jestem icon_smile.gif U mnie jednak odpada ten weekend bo pracuję.
Mam jeszcze pytanie do Moko i Paki, na który targ chodzicie?

Przy moim bloku jest targowisko, na Bacciarellego

CYTAT(skanna @ Mon, 29 Aug 2011 - 11:11) *
Ja też chętna, byle nie w sobotę 3.09.

Tez ten weekend mi nie pasuje icon_sad.gif wyjeżdzamy do rodziny

Jestem za spotkaniem!
W tygodniu, w weekend, z tym ze do 17 będę z dzieciakami a po 17 sama icon_biggrin.gif

Paka za m-c spotkanie może być, z tym, ze od 01.10 ja będę kobietą pracującą, z ograniczonym czasem icon_sad.gif
skanna
CYTAT(Paka @ Sun, 28 Aug 2011 - 22:46) *
Ja bardzo chętnie na posiadówkę, ale za miesiąc icon_smile.gif


No wiesz, my mamy obiecane oblewanie Twojej kuchni i całego remontu, więc chętnie czy nie, to się i tak nie wywiniesz icon_smile.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(skanna @ Mon, 29 Aug 2011 - 11:45) *
No wiesz, my mamy obiecane oblewanie Twojej kuchni i całego remontu, więc chętnie czy nie, to się i tak nie wywiniesz icon_smile.gif

Nie mam zamiaru!
karoleenka
ja jak spotkanie będzie po 21 września to bardzo chętnie pojadę nawet na Biskupin icon_smile.gif

Skanna - widzimy się na wystawie psów..? icon_smile.gif
menada
Ja też się piszę na spotkanie i też najchętniej w tygodniu.

PS: Kiedy i gdzie jest wystawa psów ?
basha
Moko. no pewnie że jestem chętna. Nie może być tak tak że Ty mnie widzisz, a ja Ciebie nie icon_smile.gif,
moko.
Basha obiecuję Ci, ze jak Cię zauważę na ulicy to podejdę, więc się nie zdziw ;P

No to kiedy siÄ™ widzimy?
Zapodajcie jakiÅ› termin?
Czekamy na PakÄ™ no nie?
tyczka
No żesz.. 29.gif

A ja..?! A ja..?!

.. już od tak długiego czasu przebywam w moim Wrocławiu, a jeszcze na żadne spotkanie nie udało mi się dotrzeć. 21.gif
Swego czasu pisała do mnie Paka w sprawie spotkania i.. na pisaniu stanęło. A jam stąd, dziewczę z Miasta 37.gif 06.gif
moko.
Tyczka Ty tez, Ty też!
p.s
z jakiej czesci Wrocka jesteście?
użytkownik usunięty
CYTAT(moko. @ Wed, 31 Aug 2011 - 17:44) *
Czekamy na PakÄ™ no nie?

Umówcie się beze mnie, bo ja dopiero po powrocie z Bułgarii będę dostępna. I wtedy zapraszam do mnie. A teraz sobie idźcie do knajpy icon_wink.gif
Potwora
Chodźmy do knajpy!!!! Ja też ja też!!! bo dawno Was nie widziałam icon_smile.gif i stęskniłam się

moko.
No to co?
w tygodniu, gdzie, o której, kiedy?
skanna
Wtorek? Åšroda?

W poniedziałek nie mogę w ogóle, w czwartek i piątek, jeśli spotkamy się w Rynku, to po 21.
menada
Wtorek najbardziej mi pasuje, w środę mam zebranie w szkole, a w piątek wyjeżdżam na wyjazd integracyjny icon_smile.gif.
Potwora
Właśnie zebrania.... nie wiem kiedy u nas icon_sad.gif
moko.
Mi pasi każdy dzień i najlepiej po 17-18, wtedy będę bez dzieciarni!
basha
ja to bez dzieciarni niestety nie mogę, bo mała na cycu, ale jakby gdzieś na wyspie z dzieciarnią, to jak najbardziej
basiaw
Czyli jak w końcu się spotykamy? Wtorek godzina 18? Tylko gdzie? Rynek?
moko.
No właśnie co ze spotkaniem?
Przyznam, że z mojej strony wolałabym spotkanie przenieść...
Dzieć(ten młodszy) mi się przeziębił i jest w domu masakra.
basiaw
No to jak chcecie, ja wyjeżdżam 16 do 18, a tak jestem w domu. Już przeziębienie????? Nie strasz!
moko.
CYTAT(basiaw @ Tue, 06 Sep 2011 - 08:24) *
Już przeziębienie????? Nie strasz!

Tzn. to wina klimatyzacji w samochodzie icon_sad.gif
karoleenka
jak spotkanie będzie się jednak odbywało po 21 to ja bardzo chętnie się dołącze , żeby w końcu poznać wrocławianki - bo ja tylko Skanne znam ..o ile Skanna mnie jeszcze pamięta ? 29.gif
skanna
No weź się karoleenka nie wygłupiaj, myślisz, żem już tak stara, że skleroza mózg mi zjadła? icon_smile.gif
Masz na myśli 21 września czy godzinę 21?

I w ogóle, to kiedy w końcu robimy to spotkanie?
basiaw
Może po weekendzie? W poniedziałek?
moko.
Mi pasi każdy dzień, oprócz 20.09 i godziny ok 18, albo po icon_wink.gif
skanna
Proponuję poniedziałek albo wtorek w przyszłym tygodniu.

Osobiście wolałabym wtorek, ale w poniedziałek też przyjdę jakby co.
moko.
To jeszcze: gdzie? i o której?
basiaw
Czyli wtorek 18.30, tylko czy idziemy coś jeść? Jakkolwiek może gdzieś w Rynku?
moko.
Mi pasi ta godzina, chociaż mogę się troszkę spóźnić - wybaczcie! Ale będę!
Zapodajcie coÅ› konkretnego - ja pewnie coÅ› zjem... icon_biggrin.gif
skanna
Moko, jak się umówimy na 18.30 to na bank większość przyjdzie na 19 icon_biggrin.gif, to normalka jest.

Piramida jak zwykle czy ktoś ma lepszy pomysł?
moko.
Ja tam wszedzie dotrÄ™ icon_smile.gif
skanna
Wiecie co, a może wyjątkowo pizza hut? Teraz jest festiwal makaronów, to można przy jednym daniu długo posiedzieć icon_smile.gif A te makarony naprawdę smaczne są i duży wybór. Wiem, bo byłam na degustacji icon_smile.gif
moko.
O taaaaak, kocham makarony, a w PH nie byłam około 16 lat....
Ila
Litosci nie macie icon_evil.gif Ja od poniedzialku zaplanowalam diete...
Postaram sie byc oczywiscie, ale moge sie spoznic, bo juz szkola i zajecia dodatkowe rozpoczete.
skanna
To sobie weźmiesz bar sałatkowy, a na nasze makarony popatrzysz icon_razz.gif
Ila
A dziekuje Ci za rade dobra kobieto 31.gif
I sie zaslinie cala od patrzenia icon_wink.gif
Coz poradzic. I tak przybede.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.