To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mini Mini :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiarybka
Dziewczyny od niedawna w telewizji kablowe Elpos pojawił się nowy program dla maluchów, takich do 7-miu lat icon_smile.gif
Mini Mini - świetny jest:)
To taka "odnoga" Minimaxa, ale naprawde rewelacyjny dla maluchów icon_smile.gif
Jest "Miś w niebieskim domu" i "Reksio" i "Bolek i Lolek" i "Pampalini", "Olinek" "Frankil" i wiele wiele innych świetnych bajeczek icon_smile.gif

Wasze teklewizje kablowe też nadają Mini Mini ?
basiau
Kasiu, ja co prawda podwarszawka jestem, ale ogromnie żałuję, że kablówka którą odbieramy nie ma tego kanału w swoim "zestawie". A szkoda.

Basia
Beata Białystok
Kasiu niestety u nas nie ma Mini Mini icon_sad.gif Mieliśmy MiniMaxa, ale kilka miesięcy temu Vectra zmieniła nam na Fox Kids icon_evil.gif
i.
Na Cyfrze Mini mini jest od jakiegoś miesiąca - uważam, że to obecnie najlepszy kanał dla małych dzieci icon_biggrin.gif
kasiarybka
Beata eeeeeee....to lipka moi rodzice mają Fox Kids....nie ma porównania nawet z minimaxem, może zadzwoń do Vektry ?
Beata Białystok
Kasiu dzwwoniłam już nie raz. Nie ma szans na zmianę programu icon_sad.gif Po prostu Fox Kids jest tańszy icon_confused.gif Vectry nic więcej nie interesuje icon_evil.gif
kasiarybka
Beatka przyjeżdżaj do mnie ze swoją Królewną na MIni MIni icon_smile.gif
Beata Białystok
Kasiu uważaj, bo jeszcze skorzystamy wink.gif
kasiarybka
Beata ja serio pisałam icon_smile.gif
Agnieszka*
toja sobie poczytam i postaram się zapamietać co plecacie do oglądania icon_smile.gif
wprawdzie moja fasolka to dopiero w lipcu na świat przyjdzie ale... za kilkanascie (kilkadziesiąt?) miesięcy będzie jak znalazł, taka orientacja w tv icon_smile.gif
Beata Białystok
Agnieszko nim Twoja fasolka dorośnie do oglądania telewizji, to pewnie będzie już wiele nowych programów icon_smile.gif
Agnieszka*niezalogowana
a ty już tak rano jesteś na forumie? icon_smile.gif
ja własnie w pracy siedzę...
chyba pójde zaraz na kawusię icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.